Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no prosze was to sie robi tak jak ja wpadam biore pierwsza z wieszaka i wychodze i tyle w temacie :grin::polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No niby tak, ale potem jest problem z przymierzeniem :kwasny:

:polew::polew::grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Ma ktoś najnowszy zakup kontrolowany z tvn turbo? Jakis czaarny RS jest tam w sedanie:naughty:

Opublikowano

no jest jest wczoraj ogladalam :wink:

Opublikowano
no jest jest wczoraj ogladalam :wink:

Zarzućcie jakimś linkiem:naughty:

Opublikowano

najnowszy odcinek bedzie dostępny za jakieś 3 dni a ww poprzednim byly vany

Opublikowano

Zmrożony, wyrezałeś MCE? Czy jak zapalasz światła to uruchamia się klakson i otwiera bagażnik? :grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Daj mu sie przyzwyczaic... Teraz wycieraczki kontroluje przyciskami od szyb, bagaznik otwiera mruganiem swiatel a dlugie wlacza wajcha od tempomatu... Ale OGARNAL!! :grin:

Opublikowano

ZUCH! :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

:hi:

kur..w..a :kwasny: ale mnie dzisiaj w robocie mój Menadżer wytrącił z równowagi:evil:. Człowiek tyra cały rok żeby sobie pojechać na zasłużony urlop wtedy kiedy chce a ten mi jeszcze daty wyznacza. Miałem mieć urlop od 28 lipca a tu lipa mogę jechać dopiero 8 sierpnia:bicz:, ale jedno w tym dobre że dostałem całego miecha i powrót dopiero 6 wrzesień :kox:.

Opublikowano

ja i tak więcej w domu nić w robocie :decayed: za tydzień idę na dwa tyg wolnego później miesiąc urlopu trochę zwolnienia i się będzie rezać :grin:

Opublikowano
ja i tak więcej w domu nić w robocie :decayed: za tydzień idę na dwa tyg wolnego później miesiąc urlopu trochę zwolnienia i się będzie rezać :grin:

ślizgacz :decayed:

Opublikowano
ja i tak więcej w domu nić w robocie :decayed: za tydzień idę na dwa tyg wolnego później miesiąc urlopu trochę zwolnienia i się będzie rezać :grin:

ślizgacz :decayed:

zebyś wiedział jaka wazelina to:facepalm::grin:

Opublikowano

Domin jest dobrze ja mam też od sierpnia urlop:naughty::decayed:

Opublikowano
ja i tak więcej w domu nić w robocie :decayed: za tydzień idę na dwa tyg wolnego później miesiąc urlopu trochę zwolnienia i się będzie rezać :grin:

ślizgacz :decayed:

Ty lepiej nic nie gadaj bo znowu za pedałów nawyzywają a Ty ślizgacze tu wspominasz :wink:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Domin jest dobrze ja mam też od sierpnia urlop:naughty::decayed:

a którego ja mam cały od 19 :wink: weź ten namiot rozbijemy u Domina :grin: a później u Ciebie

Opublikowano
Domin jest dobrze ja mam też od sierpnia urlop:naughty::decayed:

:naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

a którego ja mam cały od 19 :wink: weź ten namiot rozbijemy u Domina :grin: a później u Ciebie

to może juz teraz zapiszmy sie do AA:polew::polew:

Opublikowano
ja i tak więcej w domu nić w robocie :decayed: za tydzień idę na dwa tyg wolnego później miesiąc urlopu trochę zwolnienia i się będzie rezać :grin:

ślizgacz :decayed:

Ty lepiej nic nie gadaj bo znowu za pedałów nawyzywają a Ty ślizgacze tu wspominasz :wink:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Domin jest dobrze ja mam też od sierpnia urlop:naughty::decayed:

a którego ja mam cały od 19 :wink: weź ten namiot rozbijemy u Domina :grin: a później u Ciebie

Ooo plan już jakiś jest trzeba graty zbierać bo cały miesiąc się rezanie szykuje:naughty::decayed::decayed:
Opublikowano
ja i tak więcej w domu nić w robocie :decayed: za tydzień idę na dwa tyg wolnego później miesiąc urlopu trochę zwolnienia i się będzie rezać :grin:

ślizgacz :decayed:

Ty lepiej nic nie gadaj bo znowu za pedałów nawyzywają a Ty ślizgacze tu wspominasz :wink:

:polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.