Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

942630_242978945843857_311526962_n.jpg

:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
za 900 moge oddac , euro of kors :) zestaw mlodego z zmienionymi okuciami i poduchami :hi:
Panowie jeżeli ktoś chętny na takie rarytasy to zapraszam na PW

- RNSE-LED 2011

- LISTWY S4 Na drzwi

- Kierownica Audi TT S-Line w pikowanej skórze nowej

- Dekory "Custom" Carbon

- Felgi rotory 19" z oponami

to zapraszam na PW:decayed:

Kurde gdyby ta kasa byla to wziolbym prawie wszystko :decayed:

Opublikowano

orientuje sie ktoś czy wentylator od nawiewów w b6 europa różni się czymś od tych z anglików? na fotach wygladają podobnie wręcz tak samo :P

Opublikowano
orientuje sie ktoś czy wentylator od nawiewów w b6 europa różni się czymś od tych z anglików? na fotach wygladają podobnie wręcz tak samo :P

jest inny kręci sie w drugą strone:wink:

Opublikowano
orientuje sie ktoś czy wentylator od nawiewów w b6 europa różni się czymś od tych z anglików? na fotach wygladają podobnie wręcz tak samo :P

wyglądają podobnie ale moją inaczej wyprofilowane pióra w wiatraku i kręcą sie w przeciwnych kierunkach :wink:

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

orientuje sie ktoś czy wentylator od nawiewów w b6 europa różni się czymś od tych z anglików? na fotach wygladają podobnie wręcz tak samo :P

jest inny kręci sie w drugą strone:wink:

to że kręci sie w inną stronę można ogarnąć ale pozostaje jeszcze sprawa wiatraka bo pióra są inaczej wyprofilowane :wink:

Opublikowano
domin79 ostatnio przy zbyt energicznym wjeździe na prom (po tej tarce wjazdowej) w Świnoujściu wyskoczył mi:

01217-Side Airbag Initer: Driver Side coś tam z za dużym napieciem :kwasny: (kasowanie pomogło)

za-kołysało mnie wtedy z fotelem i doszedłem do wniosku, że najwyższa pora paru kg się pozbyć by poduchy w aucie nie strzeliły :grin:

Oo, w moich rejonach byłeś :wink: Ale te promy to porażka co:whistling: W sezonie sie stoi po 3 godziny żeby się przeprawić...:facepalm:

do byłem trzeci, na powrotny pierwszy :decayed:

kolejka na wjazd jak wracałem miała 2km :facepalm:

dscf2367x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Ehh no taka lipa właśnie jest, już od 10 lat (i jeszcze pewnie przez następne 15 lat) będą nam budować tunel :whistling: Jak jedziesz w weekend (piątek po 17 chyba do poniedziałku 6 rano) to możesz jechać na mały prom, tam dużo szybciej idzie:wink:

Opublikowano
Panowie jeżeli ktoś chętny na takie rarytasy to zapraszam na PW

- RNSE-LED 2011

- LISTWY S4 Na drzwi

- Kierownica Audi TT S-Line w pikowanej skórze nowej

- Dekory "Custom" Carbon

- Felgi rotory 19" z oponami

to zapraszam na PW:decayed:

Ogołocisz furę i czym pojedziesz na Nysę serią???????????:whistling:

Opublikowano
Panowie jeżeli ktoś chętny na takie rarytasy to zapraszam na PW

- RNSE-LED 2011

- LISTWY S4 Na drzwi

- Kierownica Audi TT S-Line w pikowanej skórze nowej

- Dekory "Custom" Carbon

- Felgi rotory 19" z oponami

to zapraszam na PW:decayed:

Ogołocisz furę i czym pojedziesz na Nysę serią???????????:whistling:

Twoim:decayed:

Opublikowano

Nie mam już miejsca, ale zawsze możesz WHYME zapytać:decayed:

Opublikowano

:hi:

Jaka jest normalna a jaka jest "dobra" :naughty: cena za suba bose do avanta?

Starsza czarna wersja za 250

SUBWOOFER WZMACNIACZ AUDI A4 B6 B7 8E0 KOMBI BOSE (3195697572) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Srebrna 330

Subwoofer Wzmacniacz BOSE Audi A4 B6 B7 Avant (3227991496) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Reszta po pincet :doh:

Chociaż są same wzmaki srebrne po 200 ale tego pewnie nie idzie podłączyć pod seryjną tubę? Bo tam jeszcze inny głośnik jest?

Opublikowano
orientuje sie ktoś czy wentylator od nawiewów w b6 europa różni się czymś od tych z anglików? na fotach wygladają podobnie wręcz tak samo :P

wyglądają podobnie ale moją inaczej wyprofilowane pióra w wiatraku i kręcą sie w przeciwnych kierunkach :wink:

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

orientuje sie ktoś czy wentylator od nawiewów w b6 europa różni się czymś od tych z anglików? na fotach wygladają podobnie wręcz tak samo :P

jest inny kręci sie w drugą strone:wink:

to że kręci sie w inną stronę można ogarnąć ale pozostaje jeszcze sprawa wiatraka bo pióra są inaczej wyprofilowane :wink:

dzięki wszystkim za odpowiedź :wink: mój wentylator ma dziwne luzy w samym silniku i jak jadę po nierównej nawierzchni to słychać jak wydaje dziwne dzwięki :/ no nic pozostaje zakup europejczyka :whistling:

Opublikowano
Nie mam już miejsca, ale zawsze możesz WHYME zapytać:decayed:

:shock3:

Opublikowano
Nie mam już miejsca, ale zawsze możesz WHYME zapytać:decayed:

:shock3:

No co propozycje dałem:decayed:

Opublikowano

Wolał bym rowerem za wami jechać:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Wolał bym rowerem za wami jechać:grin::grin::grin::grin:

no tak bo w sumie rower to Ty masz na prawdę Cultowy :wink:

Opublikowano
Wolał bym rowerem za wami jechać:grin::grin::grin::grin:

no tak bo w sumie rower to Ty masz na prawdę Cultowy :wink:

:wtf:

Opublikowano
Wolał bym rowerem za wami jechać:grin::grin::grin::grin:

no tak bo w sumie rower to Ty masz na prawdę Cultowy :wink:

:wtf:

P-U-M-A daj na luz :decayed::drinks:

Opublikowano
Nie mam już miejsca, ale zawsze możesz WHYME zapytać:decayed:

:polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.