Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zwiedzam :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzieki Bartku, moze Domin sie tu odezwie i cos skrobnie:wink:

Te ktore sa z pocczatku produkcji i maja jaski na wierzchu jak w b6 sa takie same , te ktore maja jaski w srodku sa szersze niz te z b6

Wyslane z RNSA

Opublikowano

Szlachta...zawiecha z Q nadaje sie fo FWD? Jest mozliwosc ze w S-line Q bylo wsadzone 1BV?

To u mnie tylko moze byc wyzej ze wzgledu na brak Q?

Opublikowano
Szlachta...zawiecha z Q nadaje sie fo FWD? Jest mozliwosc ze w S-line Q bylo wsadzone 1BV?

To u mnie tylko moze byc wyzej ze wzgledu na brak Q?

Amortyzator nie ma znaczenia czy FWD czy Q - ma za to znaczenie 1BE/1BV - to inny amor.

Sprężyny są inne ze względu na masę - inna kategoria wagowa tylnej osi (mechanizm różnicowy to jakieś 100kg dodatkowej wagi). Jeśli to ten sam silnik to możliwe, że sprężyny na przedniej osi są takie same jak w aucie z Q.

Opublikowano

byly fotele b7 z jaskiem na zewnatrz:shock3:? pierwsze slysze....

Opublikowano
byly fotele b7 z jaskiem na zewnatrz:shock3:? pierwsze slysze....

Pierwsze strzaly produkcji , sportowki jak w b6

Wyslane z RNSA

Opublikowano

czlowiek uczy sie cale zycie....:wink: ale nigdy takich nie widzialem...

Opublikowano

eeee Ten Doniek to ma jednak Łeb jak sklep :decayed:

Opublikowano
eeee Ten Doniek to ma jednak Łeb jak sklep :decayed:

chciałeś napisać głowę na miejscu :polew:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

jaka jest odleglosc znaczka s-line na listwie drzwi??

gdzieś to było ale nie moge poszukać

Opublikowano

proszę, proszę parę rzeczy dołożył i już s-lina sobie nakleja :banan:

Opublikowano

ok inaczej a fotel b6 zwykly a s line jest inny? dalej chodzi mi o stelarz...

Opublikowano
ok inaczej a fotel b6 zwykly a s line jest inny? dalej chodzi mi o stelarz...

Tzn. pytasz o naleśnik vs. sport? Bo sport i S line w B6 to poza materiałem tapicerki to samo...

Opublikowano
ok inaczej a fotel b6 zwykly a s line jest inny? dalej chodzi mi o stelarz...

Wojtku, a pamiętasz z którego roku te fotele co mi sprzedałeś?

Bo te obudowy ze starych foteli trochę nie pasowały do tych od Ciebie :wink:

Opublikowano

Panowie poszukuje złączki elastycznej 65/150 bosal, wolker z taki firm, nie wiem nawet czy dobrze napisałem. Szukam i nic nie mogę znaleźć:kwasny: pomoże mi ktoś, u tłumikarzy nie ma nic w mojej okolicy, na allegro nie widzę tak samo. Złączka musi być z jakieś takiej firmy bo podobno reszta jest nic nie warta :whistling: nie ma ktoś tam jakiego tłumikarza co by mógł podjechać się zapytać czy cos ?

Opublikowano
ok inaczej a fotel b6 zwykly a s line jest inny? dalej chodzi mi o stelarz...

Wojtku, a pamiętasz z którego roku te fotele co mi sprzedałeś?

Bo te obudowy ze starych foteli trochę nie pasowały do tych od Ciebie :wink:

NIe mam pojęcia ale raczej 2001-2002r.

Opublikowano

ma ktoś to rozmieszcznei znaków s-line!

Opublikowano

Ja mam, ale podaje tylko tym co mają s line we wlepce :decayed::decayed:

Opublikowano
ma ktoś to rozmieszcznei znaków s-line!

mogłes ponaklejać u mnie:grin::decayed: zara Ci pomierze:wink:

---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

45mm od końca listwy do znaczka (tylko mierz na srodku listwy):wink:

Opublikowano
Ja mam, ale podaje tylko tym co mają s line we wlepce :decayed::decayed:

te spadaj do Ciebie do "C6 rulezzzz" :naughty::polew:

Opublikowano
Szlachta...zawiecha z Q nadaje sie fo FWD? Jest mozliwosc ze w S-line Q bylo wsadzone 1BV?

To u mnie tylko moze byc wyzej ze wzgledu na brak Q?

Zemis pokazałeś ten zderzak od RS`a a ja tak myślałem jakby do zwykłego przeszczepić ten dyfuzor z RS`a i dać te owalne rury to by był szał:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.