Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zawsze, wyślij zgłoszenie a my rozpatrzymy:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

załącznik jakis trzeba?? :decayed:

Opublikowano

Każdemu po flaszce:p

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Wszystko w pierwszym poście:decayed:

Opublikowano

:hi:Panowie mam glupie pytanie z przodu na soczewce jaka jest zarówka H7?? niechce mi sie zejsc do auta sprawdzic :wink:

---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

i jeszcze jedno pytanie co moze byc powodem ze FIS jest taki bardzo jasny ze az biale podswietlanie

Opublikowano
:hi:Panowie mam glupie pytanie z przodu na soczewce jaka jest zarówka H7?? niechce mi sie zejsc do auta sprawdzic :wink:

---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

i jeszcze jedno pytanie co moze byc powodem ze FIS jest taki bardzo jasny ze az biale podswietlanie

Tak h7:hi:

Opublikowano
Każdemu po flaszce:p

memory five-wladi i wszystko jasne:)

parę pustch flaszek mam :polew:

gdzie mi do was,największy mod u mnie to magnetyzery są :decayed:

Opublikowano

Dużo roboty ze zmianą żarówek w przeciwmgłowych?

Od kratek dojde, czy dolną pokrywe ściągać?

Opublikowano

Dasz radę od kratek :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Spoko, idę wymienić tą żółć na białe :decayed:

Opublikowano

sciagasz kratki i wykrecisz 2szt wkretow od halogena i na piwo no moze dwa i skladasz do kupy tylko nie zapomnij zarowki wymienic :decayed:

Opublikowano
Potrzebyję poradu jaką najlepiej kupić kamerę do samochodu do nagrywania :decayed:

ma ktoś ktoś może coś polecić ?

Kamera HD do samochodu PRESTIGIO HD1 LCD2,5'' W-wa (3236889472) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jest temat na forum, za kamerkę która faktycznie nagrywa w HD trzeba dać min. 300zł

poka ten temat :wink:

Opublikowano
Opublikowano

mój przedni zderzak zaliczył dzisiaj bliskie spotkanie z jakimś ptaszyskiem :kwasny: i się pajączek na lakierze zrobił :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

ptaszysko chyba nie przeżyło :decayed::wink:

Opublikowano

(*)

Opublikowano

Kurde Marcin87 wszystkie te auta jakieś niepewne są, a mówią że niemcy nie kręcą przebiegów:facepalm:

Opublikowano
Kurde Marcin87 wszystkie te auta jakieś niepewne są, a mówią że niemcy nie kręcą przebiegów:facepalm:

Kręcą, dlatego podstawa to CAŁA historia serwisowa :wink:

Opublikowano
Kurde Marcin87 wszystkie te auta jakieś niepewne są, a mówią że niemcy nie kręcą przebiegów:facepalm:

tam to już chyba prawie PL :wink: i wszystkie co podawałeś jakieś tłuczone jeszcze albo Ty takie znajdujesz :naughty:

Opublikowano
Kurde Marcin87 wszystkie te auta jakieś niepewne są, a mówią że niemcy nie kręcą przebiegów:facepalm:

Kreca w niemczech tez przebiegi niestety :kwasny: sprawdzalem jedno auto po vinie i sie okazalo ze w niemczech bylo krecone o 70tys :kwasny:

Opublikowano

Kuźwa to już jest plaga:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.