Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wstawać nie spać ;) do roboty ja nie będę na wszystkich pracował ;)

toć Ty już ponoć nie musisz :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi ciagle mało i mało ;) muszę ;)

Opublikowano
ja bym brał od Gwerty :wink: jeszcze nikt nie złożył żadnego zażalenia a na soczewkach b8 i może zapodać ledy w pasku jak s6 na dole jako opcje :wink:
No z Tym brakiem zażaleń się nie rozpędzaj:whistling::wink: a co do ori bixów to lipa bo strasznie słabo świecą i bez swapa soczewki nie opłaca się mieć bixów lepiej już xenon świeci:decayed:

mam dylemat i to nie mały..

Bi-xenon Bixenon Audi A4 b6 -Soczewki od A4 B8 (3287924615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kris-krzysztof od nas z forum.. brał ktoś od niego? :wink:

Opublikowano
ja bym brał od Gwerty :wink: jeszcze nikt nie złożył żadnego zażalenia a na soczewkach b8 i może zapodać ledy w pasku jak s6 na dole jako opcje :wink:
No z Tym brakiem zażaleń się nie rozpędzaj:whistling::wink: a co do ori bixów to lipa bo strasznie słabo świecą i bez swapa soczewki nie opłaca się mieć bixów lepiej już xenon świeci:decayed:

mam dylemat i to nie mały..

Bi-xenon Bixenon Audi A4 b6 -Soczewki od A4 B8 (3287924615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kris-krzysztof od nas z forum.. brał ktoś od niego? :wink:

A czego sie obawiasz? 700komentow na allegro, takze nie powinno byc problemu. A najlepiej podjechac osobiscie

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
ja bym brał od Gwerty :wink: jeszcze nikt nie złożył żadnego zażalenia a na soczewkach b8 i może zapodać ledy w pasku jak s6 na dole jako opcje :wink:
No z Tym brakiem zażaleń się nie rozpędzaj:whistling::wink: a co do ori bixów to lipa bo strasznie słabo świecą i bez swapa soczewki nie opłaca się mieć bixów lepiej już xenon świeci:decayed:

mam dylemat i to nie mały..

Bi-xenon Bixenon Audi A4 b6 -Soczewki od A4 B8 (3287924615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kris-krzysztof od nas z forum.. brał ktoś od niego? :wink:

ja brałem bixy , soczewy z B8 zamontowane porządnie:thumbup1:

Opublikowano

panowie jak w SDS przełączyć się na kartę pamięci (mp3) ??

Opublikowano
panowie jak w SDS przełączyć się na kartę pamięci (mp3) ??

nie da rady , jedynie cd:wink:

Opublikowano
ja bym brał od Gwerty :wink: jeszcze nikt nie złożył żadnego zażalenia a na soczewkach b8 i może zapodać ledy w pasku jak s6 na dole jako opcje :wink:
No z Tym brakiem zażaleń się nie rozpędzaj:whistling::wink: a co do ori bixów to lipa bo strasznie słabo świecą i bez swapa soczewki nie opłaca się mieć bixów lepiej już xenon świeci:decayed:

mam dylemat i to nie mały..

Bi-xenon Bixenon Audi A4 b6 -Soczewki od A4 B8 (3287924615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kris-krzysztof od nas z forum.. brał ktoś od niego? :wink:

A czego sie obawiasz? 700komentow na allegro, takze nie powinno byc problemu. A najlepiej podjechac osobiscie

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

wydaje się, że jest w porządku, rozmawiałem z nim przez tel i w piątek wieczorem będę oglądąć i mierzyć te bixy..

powiedzcie mi tylko czy z soczewką B8 czy B8 lift?

Opublikowano
panowie jak w SDS przełączyć się na kartę pamięci (mp3) ??

nie da rady , jedynie cd:wink:

a ja kombinuje jak koń pod górę :decayed:

Opublikowano

wydaje się, że jest w porządku, rozmawiałem z nim przez tel i w piątek wieczorem będę oglądąć i mierzyć te bixy..

powiedzcie mi tylko czy z soczewką B8 czy B8 lift?

jak najbardziej wporzo koleś:wink: a czy lift hm , nigdy nie widziałem jak swiecą ale zapewne wielkiej róznicy niema:wink: bier normalne z B8

Opublikowano

:hi:

485608_251628768312208_2075492357_n.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ja bym brał od Gwerty :wink: jeszcze nikt nie złożył żadnego zażalenia a na soczewkach b8 i może zapodać ledy w pasku jak s6 na dole jako opcje :wink:
No z Tym brakiem zażaleń się nie rozpędzaj:whistling::wink: a co do ori bixów to lipa bo strasznie słabo świecą i bez swapa soczewki nie opłaca się mieć bixów lepiej już xenon świeci:decayed:

mam dylemat i to nie mały..

Bi-xenon Bixenon Audi A4 b6 -Soczewki od A4 B8 (3287924615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kris-krzysztof od nas z forum.. brał ktoś od niego? :wink:

ja bralem z zoczewkami od b8

profeska robota ogolnie i swieca pieknie

Opublikowano
ja bym brał od Gwerty :wink: jeszcze nikt nie złożył żadnego zażalenia a na soczewkach b8 i może zapodać ledy w pasku jak s6 na dole jako opcje :wink:
No z Tym brakiem zażaleń się nie rozpędzaj:whistling::wink: a co do ori bixów to lipa bo strasznie słabo świecą i bez swapa soczewki nie opłaca się mieć bixów lepiej już xenon świeci:decayed:

mam dylemat i to nie mały..

Bi-xenon Bixenon Audi A4 b6 -Soczewki od A4 B8 (3287924615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kris-krzysztof od nas z forum.. brał ktoś od niego? :wink:

ja bralem z zoczewkami od b8

profeska robota ogolnie i swieca pieknie

na piątek jestem umówiony i biorę jak coś z soczewkami b8.. skoro takie są założone..

miałem robić u gwertego w stylu usa ale chyba odpuszcze temat i wezme te..

Opublikowano
ja bym brał od Gwerty :wink: jeszcze nikt nie złożył żadnego zażalenia a na soczewkach b8 i może zapodać ledy w pasku jak s6 na dole jako opcje :wink:

S6 miały ledy w zderzaku a nie w lampach:hi:

Opublikowano

Panowie warto tylny stabilizzator z 16 na 18 mm wymieniać ??

Opublikowano

zawsze to coś :wink: no chyba że koszt spory to lepiej doskładać do tego z rs4

Opublikowano
Panowie warto tylny stabilizzator z 16 na 18 mm wymieniać ??

Czyli z 1BA na 1BE, średnio, nowe gumy potrzebujesz. Chyba że go za free dostałeś.

Opublikowano
ja bym brał od Gwerty :wink: jeszcze nikt nie złożył żadnego zażalenia a na soczewkach b8 i może zapodać ledy w pasku jak s6 na dole jako opcje :wink:
No z Tym brakiem zażaleń się nie rozpędzaj:whistling::wink: a co do ori bixów to lipa bo strasznie słabo świecą i bez swapa soczewki nie opłaca się mieć bixów lepiej już xenon świeci:decayed:

mam dylemat i to nie mały..

Bi-xenon Bixenon Audi A4 b6 -Soczewki od A4 B8 (3287924615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

kris-krzysztof od nas z forum.. brał ktoś od niego? :wink:

ja bralem z zoczewkami od b8

profeska robota ogolnie i swieca pieknie

na piątek jestem umówiony i biorę jak coś z soczewkami b8.. skoro takie są założone..

miałem robić u gwertego w stylu usa ale chyba odpuszcze temat i wezme te..

nie bedziesz zalowal :wink:

Opublikowano
ja bym brał od Gwerty :wink: jeszcze nikt nie złożył żadnego zażalenia a na soczewkach b8 i może zapodać ledy w pasku jak s6 na dole jako opcje :wink:

S6 miały ledy w zderzaku a nie w lampach:hi:

chodzi mi o to żeeee prosty Passsek a nie wygidajło :decayed::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.