Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jutro wyjeżdżam do Władysławowa na urlop i żeby nie bylo tak pięknie dobrze ze zauważyłem jak wyglądają moje 6 miesięczne opony które kupilem za ponad 2 tys , po odebraniu samochodu z warsztatu gdzie wymienili mi klocki i tarcze........... pirelli p zero rosso :/ nie wiem w co oni zaj** albo po czym jechali żeby do takiego stanu doprowadzić moje opony sztuk 2 .... opony praktycznie pachną nowoscia i juz nadają sie na śmietnik, musiałem na szybkiego kupić 2 nowe za jedyne 980zl w norauto pirelli p zero nero GT :/ i tak o to przed wyjazdem jestem do tylu tysiaka

lewa strona

http://images37.fotosik.pl/2113/62011277d5358d61m.jpg

http://images44.fotosik.pl/746/4e24480cc679a2fcm.jpg

http://images45.fotosik.pl/1871/04d83b37970709c8m.jpg

http://images37.fotosik.pl/2113/b49b3dce788eac6bm.jpg

http://images47.fotosik.pl/1871/d6ce2f558b8d8f84m.jpg

prawa :/

http://images43.fotosik.pl/1885/3f2788274de5fc67m.jpg

http://images43.fotosik.pl/1885/9164942bfa18fe67m.jpg

http://images40.fotosik.pl/2097/098f80283529de2em.jpg

jak by mysza zaczęła wpier** kawal opony...

To oni felgi też tak poniszczyli?

nie felgi juz take byly, jedynie w miejscach zniszczeń opon na rantach felgi jest swieze obdarcie

Właśnie widzę :kwasny: Nie pojechałeś do nich sprawę wyjaśnić? Ja bym ich chyba zlinczował :kwasny:

[QUOTE]bylem , rzmawialem grzecznie i w odpowiedzi usłyszałem ch... mi w dupe i wypier.... [/QUOTE]

Rozmawiałeś z kierownikiem/właścicielem warsztatu? Napisz oficjalne pismo reklamacyjne, wyślij listem poleconym dołączając rachunek za nowe opony. Gadka będzie inna, a jeśli to nic nie da to kieruj sprawę do sądu. Partacze tak robią: każą wypie@%@ bo 90% osób machnie ręką i da im spokój.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

panowie da rade zamontować : ANTENA DACHOWA 4F5035503B A3 A4 A6 C6 A8 Q7 CZESCI (3399273566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. coś z pokroju takich anten do mojej b6 sedan ?? ta jest od c6 ale tez sa podobne od b6 ...

i czy bedzie pasowac taka antena (wizualnie) do sedana ?

Opublikowano

To bardziej do avanta anteny sa :whistling:

Opublikowano

do b6 s4 czy rs4 wychodziły do sedana takie anteny jak ala płetwy rekina bo raz nadziałem się na taką ale więcej nie spotkałem... ?

Opublikowano
Ile można wołać za fotele + kanapa dzielona [razem z jej boczkami] z wersji sport w bdb stanie ? ewentualnie reflektuje ktoś ? :decayed:

:siema: Poszło PW :wink:

Opublikowano
jutro wyjeżdżam do Władysławowa na urlop i żeby nie bylo tak pięknie dobrze ze zauważyłem jak wyglądają moje 6 miesięczne opony które kupilem za ponad 2 tys , po odebraniu samochodu z warsztatu gdzie wymienili mi klocki i tarcze........... pirelli p zero rosso :/ nie wiem w co oni zaj** albo po czym jechali żeby do takiego stanu doprowadzić moje opony sztuk 2 .... opony praktycznie pachną nowoscia i juz nadają sie na śmietnik, musiałem na szybkiego kupić 2 nowe za jedyne 980zl w norauto pirelli p zero nero GT :/ i tak o to przed wyjazdem jestem do tylu tysiaka

lewa strona

http://images37.fotosik.pl/2113/62011277d5358d61m.jpg

http://images44.fotosik.pl/746/4e24480cc679a2fcm.jpg

http://images45.fotosik.pl/1871/04d83b37970709c8m.jpg

http://images37.fotosik.pl/2113/b49b3dce788eac6bm.jpg

http://images47.fotosik.pl/1871/d6ce2f558b8d8f84m.jpg

prawa :/

http://images43.fotosik.pl/1885/3f2788274de5fc67m.jpg

http://images43.fotosik.pl/1885/9164942bfa18fe67m.jpg

http://images40.fotosik.pl/2097/098f80283529de2em.jpg

jak by mysza zaczęła wpier** kawal opony...

To oni felgi też tak poniszczyli?

nie felgi juz take byly, jedynie w miejscach zniszczeń opon na rantach felgi jest swieze obdarcie

Właśnie widzę :kwasny: Nie pojechałeś do nich sprawę wyjaśnić? Ja bym ich chyba zlinczował :kwasny:

[QUOTE]bylem , rzmawialem grzecznie i w odpowiedzi usłyszałem ch... mi w dupe i wypier.... [/QUOTE]

Rozmawiałeś z kierownikiem/właścicielem warsztatu? Napisz oficjalne pismo reklamacyjne, wyślij listem poleconym dołączając rachunek za nowe opony. Gadka będzie inna, a jeśli to nic nie da to kieruj sprawę do sądu. Partacze tak robią: każą wypie@%@ bo 90% osób machnie ręką i da im spokój.

rozmawiałem z właścicielem

Opublikowano
:hi:

panowie da rade zamontować : ANTENA DACHOWA 4F5035503B A3 A4 A6 C6 A8 Q7 CZESCI (3399273566) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. coś z pokroju takich anten do mojej b6 sedan ?? ta jest od c6 ale tez sa podobne od b6 ...

i czy bedzie pasowac taka antena (wizualnie) do sedana ?

takich anten w sedanie b6 nie było tylko chyba w avancie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

gorny grill od esy juz siedzi :decayed:

dol jest w drodze :naughty:

g4ur.jpg

i teraz pytanie montowal ktos na niego znaczek quattro ?

Opublikowano

Dół bez rezania nie podejdzie :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

to ze trzeba przyciac to ja wiem ale pytam o znaczek q w ori miejsce

Opublikowano

ze znaczkiem nie ma problemu bo s4 były raczej w 4 butach :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

no jednak jest problem bo gdy by nie bylo nie pytalbym sie

w ori grillu znaczek miescil sie miedzy liniami pionowymi bo one byly schowane bardziej od poziomych

tutaj w esowym sa one wieksze i wypuszczone na wierzch i nie idzie go tak ladnie wpasowac wiec o to pytam a snaczek s4 to inna bajka

Opublikowano

dziś wrzuciłem gwint :grin: trzeba wrócić do serii bo wszędzie tre :kwasny:, nie mogłem wjechać nawet na swój plac, moja chce mnie zabić :polew:

Opublikowano
dziś wrzuciłem gwint :grin: trzeba wrócić do serii bo wszędzie tre :kwasny:, nie mogłem wjechać nawet na swój plac, moja chce mnie zabić :polew:

no napewno bo przecie tyle kasy w bloto :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
dziś wrzuciłem gwint :grin: trzeba wrócić do serii bo wszędzie tre :kwasny:, nie mogłem wjechać nawet na swój plac, moja chce mnie zabić :polew:

:decayed: Ach te baby

Opublikowano
dziś wrzuciłem gwint :grin: trzeba wrócić do serii bo wszędzie tre :kwasny:, nie mogłem wjechać nawet na swój plac, moja chce mnie zabić :polew:

Od razu nie można być hardcorem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.