Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kuwa, wczoraj mi flashem walnęło na M1 :facepalm: a całe 60m/h było... na 40 o 11 w nocy

Mobilne czy te co sie zmieniaja w zaleznosci od warunkow na drodze?

znam to uczucie jakby ktos po pysku dal....

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Czeeee

---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:16 ----------

Daj znac dzis lub jutro jak tam z organizacja kolumny audic do wesela

Opublikowano

joł ziomy :hi:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Czeeee

---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:16 ----------

Daj znac dzis lub jutro jak tam z organizacja kolumny audic do wesela

Spoko jutro bede do wszystkich dzwonił :wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Hej wariaty :confused:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Wassss up! :P

Opublikowano

NIc Upppp :decayed:

Siema Leszczaki :whistling::naughty:

Opublikowano

Aloha.

Od jutra wakacje :banan: będzie czas auto ogarnąć.

Opublikowano
Aloha.

Od jutra wakacje :banan: będzie czas auto ogarnąć.

taki to pozyje :decayed:

Opublikowano

Czołem obywatele :hi:

Opublikowano

:hi:witam panowie

Opublikowano

siemano :decayed:

Opublikowano
kuwa, wczoraj mi flashem walnęło na M1 :facepalm: a całe 60m/h było... na 40 o 11 w nocy

i 60F nie twoje :wink:

i do tego jak masz prawko angielskie albo zieloną kartę to jeszcze 3 punkciki :kwasny:

ja nie mam ani jednego ani drugiego :kox::decayed: i te punkciki mogę se wsadzić

i tak ogólnie to siema :hi:

Opublikowano
siemano :decayed:

Kiedy wpadasz do Miroslawca ;)?

Opublikowano
siemano :decayed:

Kiedy wpadasz do Miroslawca ;)?

Może na weekend? :naughty:

Opublikowano
kuwa, wczoraj mi flashem walnęło na M1 :facepalm: a całe 60m/h było... na 40 o 11 w nocy

i 60F nie twoje :wink:

i do tego jak masz prawko angielskie albo zieloną kartę to jeszcze 3 punkciki :kwasny:

ja nie mam ani jednego ani drugiego :kox::decayed: i te punkciki mogę se wsadzić

i tak ogólnie to siema :hi:

nie zgodze sie z tymi punkcikami Maichal

mialem polskie prawko jak mnie jeb ... 2 razy i punkty sa w systemie

wymienilem na ang i counter part przyszlo odrazu z nimi

takze kazdy nawet na rumunskim prawku:decayed: ma swoja kartoteke tutaj jak go upoluja :wink:

a jak bylem w sadzie na jednej z rozpraw to koles na polskim prawku bedac na % pozwolil swojej zonie jechac na provisionalu

10 pkt z miejsca i 600 mandatu :shock3::shock3::shock3::shock3:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

a siedzonka powinny dzis dotrzec

[TABLE=class: appTable, width: 100%]

[TD=width: 20%]Reference[/TD]

AUDI SEATS

Pick Up Date

17/07/2013

[/TABLE]

[TABLE=class: appTable, width: 100%]

[TR=class: sectionheading, bgcolor: #EEEEEE]

Date

Time

Location

Status

[/TR]

18/07/2013

08:20

ABERDEEN

[TD=colspan: 2]At delivery depot[/TD]

17/07/2013

19:19

RAMSBOTTOM

[TD=colspan: 2]Collection received in depot

[/TD]

[/TABLE]

:kox::kox::kox::kox::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.