Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kuwa, wczoraj mi flashem walnęło na M1 :facepalm: a całe 60m/h było... na 40 o 11 w nocy

i 60F nie twoje :wink:

i do tego jak masz prawko angielskie albo zieloną kartę to jeszcze 3 punkciki :kwasny:

ja nie mam ani jednego ani drugiego :kox::decayed: i te punkciki mogę se wsadzić

i tak ogólnie to siema :hi:

nie zgodze sie z tymi punkcikami Maichal

mialem polskie prawko jak mnie jeb ... 2 razy i punkty sa w systemie

wymienilem na ang i counter part przyszlo odrazu z nimi

takze kazdy nawet na rumunskim prawku:decayed: ma swoja kartoteke tutaj jak go upoluja :wink:

a jak bylem w sadzie na jednej z rozpraw to koles na polskim prawku bedac na % pozwolil swojej zonie jechac na provisionalu

10 pkt z miejsca i 600 mandatu :shock3::shock3::shock3::shock3:

jeżdżę po UK już ponad 7 lat i nie raz płaciłem mandat za prędkość i też nie raz byłem ponaglany żeby zmienić prawko na angielskie albo żeby chociaż tą kartę wyrobić.

z ostatnich 3 lat jak latam B6 mam tych punków już 10 i same za prędkość. Wiem że widnieją one w systemie ale jak do tej pory nic się w tej sprawie nie dzieje i mam nadzieje że tak zostanie :decayed:

morning

Prawka już nie trzeba wymieniać. Dali sobie z tym spokój. Ode mnie z roboty gościu dzwonił do DVLA, bo chcieli abym służbowym jeździł i tak mu powiedzieli... Także prawko dalej polskie.

Cyknęłą ta od warunków, pokazywała, że korek ma być i ograniczenie do 40... 11 w nocy... :facepalm:. Z resztą na tej m1 to teraz co kilometr paski namalowane... wysyny...

A wracaliśmy z Lądka z montażu kiery i BT w a3 cabrio :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U Gajosa wyslali mi fakture proforme i kazali wplacic na wskazany w niej nr rachunku kase i dopiero powiedzieli ze wysla wiec tak zrobilem 28 czerwca.

Opublikowano
GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

tu się pany zamwia i 3 dni max i ceny raczej lepsze niż u reszty

Panie wszystko zależy co zamówisz, ja na getem też się raz przejechałem i mijam ich szerokim łukiem :whistling:

Ja u nich zrobiłem ok 20 zamówień, zawsze tip-top. Raz zdarzyło mi się czekać prawie 3 tyg ale zamówiłem nietypową rzecz. Zdarzyła się wpłata 5-cio cyfrowa na fakture pro-forma, był mały cykor, ale wysłali wszystko co do ostatniej śrubki.

Ogólnie nie ma się czego obawiać myślę, na vwzone.pl mają swój temat i na bieżąco realizują zamówienia.

Opublikowano
U Gajosa wyslali mi fakture proforme i kazali wplacic na wskazany w niej nr rachunku kase i dopiero powiedzieli ze wysla wiec tak zrobilem 28 czerwca.
cwaniaczki belgijskie
Opublikowano

Nie ma ktos zmieniarki z koncowka D na pozyzenie i sprawdzenie na jeden dzien?

Opublikowano

Wykonalem dzis wlasnie 4 telefony do dzialu czesci pod rozne numery kazdy przelaczal pod jeden numer, gdy nikt nie odbieral rozmowa wracala i proszono mnie abym zostawil im numer i oddzwonia do mnie po 2godzinach wkurzylem sie zadzwonilem ponownie znow przelaczanie znow prosba o zostawienie numeru kontaktowego powiedzialem, ze dzwonie raz pod ten ich magiczny numer i jak nie odbierze nikt dzwonie do kierownika ze skarga. 15min pozniej dzwoni kolo z prywatnej komorki chyba przeprasza ze to z jego winy i dzis wysyla kurierem jutro bede mial. Powiedzial ze w przyszlosci powolac sie to bede mial rabat lub darmowego kuriera do wysylki. Fujara jedna miesiac bujania sie z nimi jebance

Opublikowano
Nie ma ktos zmieniarki z koncowka D na pozyzenie i sprawdzenie na jeden dzien?

przyjedz to pozycze nawet na 2

Opublikowano

Nowy modzik doszedł dzięki chwili czasu :naughty:

image.jpg

Opublikowano

Jakie fajne błyszczące pedałki ;)

Opublikowano
Nowy modzik doszedł dzięki chwili czasu :naughty:

http://s24.postimg.org/7ezhg604h/image.jpg

duzo sie nameczyles z zakladaniem czy gladko poszlo?

Opublikowano
Nowy modzik doszedł dzięki chwili czasu :naughty:

http://s24.postimg.org/7ezhg604h/image.jpg

duzo sie nameczyles z zakladaniem czy gladko poszlo?

Jakieś 10 minut i gotowe:wink:

Opublikowano
Nowy modzik doszedł dzięki chwili czasu :naughty:

http://s24.postimg.org/7ezhg604h/image.jpg

duzo sie nameczyles z zakladaniem czy gladko poszlo?

najlepiej do ciepłej/gorącej wody na chwilę włożyć żeby guma trochę namiękła

ale te co ty masz już były raz zakładane więc powinno lekko pójść :wink:

Opublikowano

Najgorzej zaklada sie pelad gazu,reszta idzie elegancko:wink:

Opublikowano

A jak idzie z podstopnicą jak się montuje ?

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
A jak idzie z podstopnicą jak się montuje ?

memory five-wladi i wszystko jasne:)

baardzo prosto śrubka i masz ją ręku :wink:
Opublikowano
A jak idzie z podstopnicą jak się montuje ?

memory five-wladi i wszystko jasne:)

baardzo prosto śrubka i masz ją ręku :wink:
:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Nie ma ktos zmieniarki z koncowka D na pozyzenie i sprawdzenie na jeden dzien?

przyjedz to pozycze nawet na 2

preferowana wysyłka :decayed:

Opublikowano

Kierwa przynudzacie ostatnio w tym temacie:facepalm: Tylko o samochodach i samochodach:doh:

Opublikowano
Kierwa przynudzacie ostatnio w tym temacie:facepalm: Tylko o samochodach i samochodach:doh:
Ty nie bądź taki Only You tylko wklejaj te d*py bo tak jak mówisz powiało nudą:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.