Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień ten dobry :hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

dzień dobry :)

Opublikowano

Witam

pomoże ktoś w temacie jak zamieściłem wyżej..?

Opublikowano
Pany mam takie pytanie...nie odbiera mi radio;/ wcale. w związku z tym rozebrałem tylny lewy boczek zlokalizowałem prawdopodobnie wzmacniacz antenowy( taki metalowy prostokąt z biała plakietka z numerem 8E9 035225 Nr. serii 017625) wychodzą z niego dwa wyjścia jedna antena druga (?) nie wiem do czego służy. podłączyłem radio wziąłem antenę do ręki i radio zaczęło grać więc myślę że kabel jest dobry tylko ten nieszczęsny wzmacniacz jest zepsuty? Jeszcze jedna sprawa z tego wzmacniacza wychodzi kostka na dwa kabelki wtopione w szybę, jeden był urwany- odlutowany od szyby...takie znaczenie przy radio by miał ten jeden kabelek?

Jeszcze jedno przy tym wzmacniaczu jest tak jakby taki malutki głośniczek wielkości twiterka do czego to służy?

Po prawej stronie zaś mam wolną trzy pinową kostkę od czego może być? Nagłośnienie mam zwykłe czyli tylko głośniki. Może to być od syreny alarmu?

dzięki Panowie za info i wskazówki

zrob fotk ijak mzoesz tego calego wzmacniacza i tych kostek co tam masz

Opublikowano
Pany mam takie pytanie...nie odbiera mi radio;/ wcale. w związku z tym rozebrałem tylny lewy boczek zlokalizowałem prawdopodobnie wzmacniacz antenowy( taki metalowy prostokąt z biała plakietka z numerem 8E9 035225 Nr. serii 017625) wychodzą z niego dwa wyjścia jedna antena druga (?) nie wiem do czego służy. podłączyłem radio wziąłem antenę do ręki i radio zaczęło grać więc myślę że kabel jest dobry tylko ten nieszczęsny wzmacniacz jest zepsuty? Jeszcze jedna sprawa z tego wzmacniacza wychodzi kostka na dwa kabelki wtopione w szybę, jeden był urwany- odlutowany od szyby...takie znaczenie przy radio by miał ten jeden kabelek?

Jeszcze jedno przy tym wzmacniaczu jest tak jakby taki malutki głośniczek wielkości twiterka do czego to służy?

Po prawej stronie zaś mam wolną trzy pinową kostkę od czego może być? Nagłośnienie mam zwykłe czyli tylko głośniki. Może to być od syreny alarmu?

dzięki Panowie za info i wskazówki

no napewno urwany kable od szyby to strata zasięgu jednej anteny.. wiec musisz to zlutować..

co do kostek daj fotkę :wink:

Opublikowano

Witam :siema:

Panowie - mam pytanie - szukam numerów gałki zmiany biegów do automatu w skórze ...

Czy 8E1713141AGQPY to będzie to czego szukam ??

Opublikowano

Panowie mocno bedzie wyciecie od haka widac w dokladce s-line?

Opublikowano

Jeszcze jedno przy tym wzmacniaczu jest tak jakby taki malutki głośniczek wielkości twiterka do czego to służy?

Po prawej stronie zaś mam wolną trzy pinową kostkę od czego może być? Nagłośnienie mam zwykłe czyli tylko głośniki. Może to być od syreny alarmu?

dzięki Panowie za info i wskazówki

ten głośniczek koło wzmacniacza antenowego pod lewym boczkiem bagażnika to od tylnego PDC...

a po lprawej stronie gdzie ta wtyczka jest? pod wzmacniaczem czy wchodzi niżej, bardziej w nadkole??

Opublikowano
Panowie mocno bedzie wyciecie od haka widac w dokladce s-line?

mocno nie masz haka kupuj cały.. a nie kombinujesz dla 100zł a potem satysfakcji brak :whistling:

Opublikowano

No w sumie racja,bo jak mam byc nie zadowolony to sie mija z celem :whistling:

Opublikowano

ja mamnwyciecie na hak i praktycznie nic nie widac. zajrzyj do mojego tematu. jest zdjeciu od tylu:wink:

Opublikowano

Dokladnie, wyciecia na hak nie widac praktycznie w ogole, kazda dokladka ma od dolu miejsce na ciecie... czy to seria, czy s-line :wink: tak naprawde wycinsza jakis 1-2cm dokladki w miejscu gdzie jest ona rownolegle do ziemi.

Pany, w jakiej cenie chodza teraz kiery B8, 3-ramiona, logo S-line, pikowana, multi + poducha ?

Mam taka u siebie i zastanawiam sie nad podmiana na łamaną TT-kę...

Opublikowano

to niech mi ktoś zapoda zdjęcie tyłu s-line z wyciętym miejscem do haka :whistling: bo sam nie wiem co mam zrobić :doh:

Opublikowano

Poloz sie pod auto z latarka, zobaczysz :decayed:

Opublikowano

kurna własnie to poskładałem;/ wzmacniacz wygląda tak...

wzmacniacz_antenowy.jpg jedna wtyczka idzie z anteną natomiast druga idzie w wiązkę taki chudszy kabel...rozbiore to jeszcze raz to zrobię fotki, ale może ktoś coś tam już grzebał.

Opublikowano
Opublikowano

gałka wygląda tak samo

ale taniej je znajdziesz:wink:

Opublikowano

Wiem. To wrzuciłem pierwsze lepsze tylko chodzi mi o to czy będzie pasować na 100% ta gałka. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.