Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepszego domin:hi: Ciężki weekend pewnie co?:decayed:

Po roku u mnie znika 200g czynnika a jes 450g całość:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Najlepszego domin:hi: Ciężki weekend pewnie co?:decayed:

Po roku u mnie znika 200g czynnika a jes 450g całość:wink:

Trzeba by bylo spojrzec dobrze na sprezarke , na sprezarce jest taki specjalny dekielek aluminiowy pod , ktorym jest gumowa uszczelka z pod , ktorej moze sie saczyc olej ze sprezrki oraz uciekac czynnik chlodzacy. Ja tez tak mialem w Swojej spreazarce ale jak mialem problem ze sprzeglem od sprezarki i zostala wyjeta na stol operacyjny to odrazu Pan serwisant zauwazyl wyciek , oczyscil dekielek , zalozyl nowa uszczelke i teraz wsio jest wporzadku , nic nie ucieka :wink:

Opublikowano

Domin sto lat

Opublikowano

480-530 tyle czynnika jest w układzie klimatyzacji a raczej być powinno w a4 b6 :whistling:

Opublikowano

Mi wpuszczał coś ciut ponad 500 chyba.

Opublikowano

ja jak patrzyłem na maszynie u gościa to do b6 był program i było 550

Opublikowano
ja jak patrzyłem na maszynie u gościa to do b6 był program i było 550

I zgadza sie tyle powinno byc nawet jak sie podniesie maske to odspodniej strony powinna byc naklejka mowiaca o ilosci odczynnika w ukladzie klimatyzacji

Opublikowano

Ja przez trzy lata bic nie uzupelnian ;)

Opublikowano

ja tam teraz co roku uzupelniam bo Mnie przestraszyli w serwisie jak powiedzieli że jak skończy sie gaz to mogę sprężarkę zatrzeć wolę pare groszy wydać niż później wyłożyć ponad kafla na sprężarkę

Opublikowano

o nieee największy pijaczyna forum ma urodzinki :decayed: które to 57-dme?? :grin:

no to zatem sto lat sto lat niechaj żyje nam :decayed::decayed: łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu :decayed:

to byłem ja brzęczyszczykiewicz :wink:

Opublikowano

No nie spijcie bez przesady ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
No nie spijcie bez przesady ;)

Nie śpimy, nie śpimy, lecimy!! :grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Cała sala za***rdala:decayed::decayed::decayed::banan:

Opublikowano

Uderz w stół..........

:grin::decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Uderz w stół..........

:grin::decayed:

Tapnięte z SGS III

Ej no jak to by mogło być żeby największy spamowiec forum nie odpowiedział na wezwanie:polew::polew::decayed:
Opublikowano

Siema i cześć :decayed:

No to w drogę nad morze :banan:

Opublikowano
Uderz w stół..........

:grin::decayed:

Tapnięte z SGS III

Ej no jak to by mogło być żeby największy spamowiec forum nie odpowiedział na wezwanie:polew::polew::decayed:

Wladi, chodziło mi bardziej o twoja druga naturę, wiesz DJ Hazel, Manieczki i te sprawy :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Uderz w stół..........

:grin::decayed:

Tapnięte z SGS III

Ej no jak to by mogło być żeby największy spamowiec forum nie odpowiedział na wezwanie:polew::polew::decayed:

Wladi, chodziło mi bardziej o twoja druga naturę, wiesz DJ Hazel, Manieczki i te sprawy :decayed:

Tapnięte z SGS III

...mama wysłała "Hejzela" do sklepu... po ser biały... :grin:

Opublikowano

najbardziej awaryjne auto klasy średniej w takiej konfiguracji według dzisiejszego numeru auto świat

4c94bb7c470c5a08m.jpg

na 2 pozycji peugeot 307

na 3 seicento

na 4 avensis 2

na 5 ....

itd na 8 laguna II

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.