Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Widzieliście top gear 20 odcinek 5? Lambo sesto elemnto mnie rozjebalo:slina:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

2,5 do setki :slina:

Chociaż raz w życiu się takim przejechać :whistling:

I tak nas nie stać więc co za róznica ile kosztuje:decayed: Drugie auto nad ktorym Stig nie zapanował:kox:

nad moja babcią b6 Stig też by nie zapanował :decayed:
Opublikowano

100 zl za zderzak pod spryski to chyba dobra cena :decayed:

Opublikowano

:hi:

Znajomy się napalił aby jechać oglądać B6. Zerknijcie w ogłoszenie czy warto jechać to oglądać :wink:

AUDI A4 3.0 V6 quatrro Włocławek ? Tablica.pl

Opublikowano

3.0 tylko w manualu :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
3.0 tylko w manualu :decayed:

Tapnięte z SGS III

+ 1:hi:

Automat to do 2.5tdi żeby przy remoncie już jedna robota była:decayed:

Opublikowano
:hi:

Znajomy się napalił aby jechać oglądać B6. Zerknijcie w ogłoszenie czy warto jechać to oglądać :wink:

AUDI A4 3.0 V6 quatrro Włocławek ? Tablica.pl

Ciekawa wersja z klejonymi szybami bocznymi. Rzadki okaz. W razie stłuczki tylko serwis z kosmiczną ceną. Pytanie czy wszystkie ma takie klejone czy tylko przód i opuszczane w dzwiach? Warto to sprawdzić. Od razu rzuca się świecąca kontrolka Check Engine.

Z innej beczki..... Poszukuję tylnej prawej lampy B6 Avant.

Opublikowano

Miśki - kto z Was ma fabryczne koło zapasowe w Avancie?

Opublikowano
Miśki - kto z Was ma fabryczne koło zapasowe w Avancie?

ja:decayed:

Opublikowano

i ja

Opublikowano
i ja

Potrzebne mi zdjęcie po zdjęciu pokrywy - coś w ten deseń...

dojazd.JPG

Opublikowano

jutro mogę zrobić, chyba że ktoś zrobi wcześniej :wink:

Opublikowano

U mnie tak to wygladalo :-)6a5e9u3y.jpg

Wyslane z RNSA

Opublikowano
U mnie tak to wygladalo :-)http://img.tapatalk.com/d/13/08/10/6a5e9u3y.jpg

Wyslane z RNSA

A macie coś zabudowane w bagażniku? Brakuje mi tylko jednej fotki aby puścić tutorial do warsztatu.

Opublikowano
U mnie tak to wygladalo :-)http://img.tapatalk.com/d/13/08/10/6a5e9u3y.jpg

Wyslane z RNSA

A macie coś zabudowane w bagażniku? Brakuje mi tylko jednej fotki aby puścić tutorial do warsztatu.

po bokach mam jeszcze ori pudełka z kluczami i lewarkiem , mocowane na takie zatrzaski:wink: o to caman:naughty:

Opublikowano
U mnie tak to wygladalo :-)http://img.tapatalk.com/d/13/08/10/6a5e9u3y.jpg

Wyslane z RNSA

A macie coś zabudowane w bagażniku? Brakuje mi tylko jednej fotki aby puścić tutorial do warsztatu.

po bokach mam jeszcze ori pudełka z kluczami i lewarkiem , mocowane na takie zatrzaski:wink: o to caman:naughty:

Dokładnie - potrzebuję zdjęcie z bagażnika - taki sam kadr, aby było widać cały osprzęt.

Opublikowano

może być z tubą z Q5:grin:

Opublikowano
może być z tubą z Q5:grin:

No właśnie chciałbym fabryczne zestawienie dlatego wklepałem się tutaj :wink: Jak miałem okazję to nie cyknąłem fotki no i teraz jest brak :facepalm:

Opublikowano

dobra Bart ide załadować ori zestaw:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.