Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: siemka

Kuzwa zeby nasze B6 tak brzmialy :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niech Nosb zrobi Ci swapa :kox::kox:

dźwięk miażdży suty :kox:

Opublikowano
Niech Nosb zrobi Ci swapa :kox::kox:

dźwięk miażdży suty :kox:

Kurcze Nosb dal by rade ale nie Ja finansowo , chyba nawet sprzedaz dwoch nerek by nie wystarczyla :polew:

Opublikowano

Chłopaki RNS powinien czytać oryginalne filmy dvd. Czy dla filmów tylko i wyłącznie zewnętrzny odtwarzacz dvd? :decayed:

Opublikowano

rns-e nie przeczyta żadnych filmów bez adaptera/tunera

Opublikowano
Chłopaki RNS powinien czytać oryginalne filmy dvd. Czy dla filmów tylko i wyłącznie zewnętrzny odtwarzacz dvd? :decayed:

tylko i wyłącznie zewnętrzne DVD

Opublikowano

Dzięki wielkie :wink:

Opublikowano

btw. chyba będzie trzeba kupić zwykły zderzak pod xenony i pdc i do tego dokładkę dokupić, bo nie ma jak wyrwać..

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:bry:

troche drogo jak za sama dokladke :kwasny:

ja znalazlem zderzak ne ebayu pod spryski za 100 zl ale bez pdc choc to mozna dziury zrobic odpowiednim wiertlem i chyba zadnej roznicy nie bedzie

Opublikowano
Panowie nie śpimy. Co z tymi tulejami regulujacymi? Jakies pomysly zeby podnieść dupe o kilkanaście milimetrów. Czy tylko powrot do 1bv na tyle a przód na gwincie?

Zawsze możesz spróbować wepchnąć ori gumę pod śrubę regulacyjną wysokość.

Opublikowano

siemanko :wink:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

józek bierzesz którąś ?:decayed:

Opublikowano
Panowie nie śpimy. Co z tymi tulejami regulujacymi? Jakies pomysly zeby podnieść dupe o kilkanaście milimetrów. Czy tylko powrot do 1bv na tyle a przód na gwincie?

Zawsze możesz spróbować wepchnąć ori gumę pod śrubę regulacyjną wysokość.

Dokładnie, u kumpla w passacie pomogło :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
siemanko :wink:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

józek bierzesz którąś ?:decayed:

Moja juz lezy w garazu :decayed:

Opublikowano
siemanko :wink:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

józek bierzesz którąś ?:decayed:

Moja juz lezy w garazu :decayed:

skąd i za ile?:decayed:

Opublikowano
Panowie nie śpimy. Co z tymi tulejami regulujacymi? Jakies pomysly zeby podnieść dupe o kilkanaście milimetrów. Czy tylko powrot do 1bv na tyle a przód na gwincie?

Zawsze możesz spróbować wepchnąć ori gumę pod śrubę regulacyjną wysokość.

Dokładnie, u kumpla w passacie pomogło :wink:

Nie wiem, czy ta guma podejdzie. Tyleja ma zbyt waski otwor i raczej nie wejdzie na gume. Ale juz jakis pomysł jest.

A z innej beczki. Jaka poduche kupic pod skrzynie. Niby jest 6 roznych twardosci, a lmo ma tylko dwie. W aso po znizkach z lapa kosztuje 300 a lmo 150 tylko teraz dobrac odpowiednia.

Opublikowano

Poduchę kupujesz pod skrzynię jaką masz, a nie która tańsza itp.

Opublikowano
siemanko :wink:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

józek bierzesz którąś ?:decayed:

Moja juz lezy w garazu :decayed:

skąd i za ile?:decayed:

Allegroale duzo bo 400 zl z wysylka bez kratek i grila :decayed:

Opublikowano
siemanko :wink:

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

józek bierzesz którąś ?:decayed:

Moja juz lezy w garazu :decayed:

skąd i za ile?:decayed:

Allegroale duzo bo 400 zl z wysylka bez kratek i grila :decayed:

a ja się zastanawiam co zrobić.. bo mam teraz seryjke ze spryskami i są dwie opcje:

1. albo kupuje dokladke i przerabiam stary zderzak (dokladka ok 400zl)

2. albo sprzedaje zderzak ze spryskami tak jak jest (nie wiem za ile) i zakładam sline bez sprysków (za 400zl)

opcja 2 w przypadku gdybym sprzedal stary bylaby tansza ale bez spryskow i to mnie trzyma :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.