Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

śmiga ktoś na 1BE + springi H&R ?

ja śmigałem przez chwile a co tam?

-35mm ? Jak ogolne wrażenia? Jakieś foto jak to wyglądało?

Nie wiem co wybrać , jedni pisza że Eibach niby ma komfort serii , ale słabo siada. Za to H&R podobno zawsze siada dużo więcej niż deklarują, a tutaj problem czy seryjny amor 1BE nie zesra się za szybko.

wrażenia ogólnie dobre, ja nie narzekałem na komfort, lecz na wysokość :kox: i dlatego mam gwint

tak to u mnie wyglądało:

http://imageshack.us/a/img269/6168/dsc9163m.th.jpg http://imageshack.us/a/img842/5290/dsc9155r.th.jpg

kozaaaa :wink:

dzieki za foty, dla mnie wygląda to ok.

Z gewinde ja już dawno się wyleczyłem dlatego 1BE zamówiłem nówki, bo moje stare wytłuczone, springi ściągam z ebay.de .

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Pozdrowienia z / dla Bielska-Białej :decayed:

Opublikowano

Rezacze są dwa rns-e:

Led 2100pln z axeo igła w pytke-na.moim aucie jes

I. Z 2007 1400 dla Div taniej niż w dziale sprzedam:-)

Opublikowano
Rezacze są dwa rns-e:

Led 2100pln z axeo igła w pytke-na.moim aucie jes

I. Z 2007 1400 dla Div taniej niż w dziale sprzedam:-)

Spadaj:decayed::decayed:

Opublikowano
Rezacze są dwa rns-e:

Led 2100pln z axeo igła w pytke-na.moim aucie jes

I. Z 2007 1400 dla Div taniej niż w dziale sprzedam:-)

Spadaj:decayed::decayed:

Co ja znowu zrobiłem? Chcesz leda? :kox:

Opublikowano

witam pany sorrki że tak póżno odpisuję :hi::siema::cygaro:

Opublikowano
Czasem jak przeglądam niektóre aukcje to nóż w kieszenie się otwiera :facepalm: Nie mam ciśnienia na kupno, także sporadycznie przeglądam auta. Założenie było kupić auto po nowym roku, chyba że się trafi wcześniej coś fajnego :wink: Auto Laguny bym z pocałowaniem kupił jak by jeszcze raz sprzedawał :slina::decayed:

Na wiosnę prawdopodobnie mój hebel będzie 4 sell :decayed:

I co ja w tym aucie zrobię jak ty wszystko już zrobiłeś? :decayed: Rzuć pewu. z ceną :wink:

Zostaną sprawy kosmetyczne po zimie, np. nowe klosze lamp :decayed: myślałem o 40K ale to wszystko się jeszcze okaże :wink:

Cena bardzo dobra :naughty:

Opublikowano
Rezacze są dwa rns-e:

Led 2100pln z axeo igła w pytke-na.moim aucie jes

I. Z 2007 1400 dla Div taniej niż w dziale sprzedam:-)

Spadaj:decayed::decayed:

Co ja znowu zrobiłem? Chcesz leda? :kox:

Wole 2tyś to już sobie leda kupie:decayed:

Opublikowano

To bier leda :-)

Opublikowano

Co Ty walcze z wyświetlaczem w swojej:wink: Jak się uda ogarnąć to w sumie w 100% sprawna navi będzie więc na uj mi led:decayed:

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

H H Glasses Part Two / 1080p Full HD - YouTube

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

8c1d27bfff229393d08fc7d4d6d42cb8.jpg?1380567576

Opublikowano
6a0p.jpg
Opublikowano

ju13-jpg

ju3-jpeg

ju4-jpeg

ju5-jpeg

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

ju6-jpg

ju7-jpg

ju9-jpg

ju11-jpg

ju12-jpg

Opublikowano

Wandej, takie okularki to by zrobiły robotę :naughty:

Opublikowano
Wandej, takie okularki to by zrobiły robotę :naughty:

Zniszczyły by normalne życie:decayed:

Opublikowano
:siema: panowie i panie
Opublikowano

eee józek ma racje Sara najlepsza :decayed: w Pl ostatnio nawet była

486135_534592883240296_1219242927_n.jpg534040_402307679802151_1149211939_n.jpg

Opublikowano

ja to tam nie wiem nawet kto kto jest :grin:

Opublikowano

994622_660918467253941_331224587_n.jpg

siema:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.