Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siemka wszystkim :hi:

No i nowy termostacik zalozony i teraz autko trzyma temperature jak nalezy ale zebym sie zbytnio nie cieszyl z udanej wymiany to znow pompowtrysk sie spierdo.... :facepalm: , co jakis czas telepie buda i wali sadza z kominow , Ja juz kur.... mam juz dosc i to znow ten sam wtrysk , ktory wymienilem 3 miesiace temu masakra. Najpier jeden po wymianie siadl dokladnie po miesiacu czasu a teraz drugi dokladnie 3 mieisace od zalozenia , jakis pech mnie przesladuje abo cus :wallbash:

Predzej przebieg :wink:

Z tego co pamietam troche nalatane ma a to tylko auto.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siema :D

Pany skąd wziąć taką taśmę jakby filcową? Po jednej stronie normalna taśma z klejem a po drugiej takie włochate/zmechacone coś. Tunel środkowy mi skrzypi i trzeba miejsca styku plastiku z plastikiem owinąć żeby się nie stykały bezpośrednio.

zapytaj Marcina on ma hurtownie

ja swoje kupuje w elektrycznym

Opublikowano
Siemka wszystkim :hi:

No i nowy termostacik zalozony i teraz autko trzyma temperature jak nalezy ale zebym sie zbytnio nie cieszyl z udanej wymiany to znow pompowtrysk sie spierdo.... :facepalm: , co jakis czas telepie buda i wali sadza z kominow , Ja juz kur.... mam juz dosc i to znow ten sam wtrysk , ktory wymienilem 3 miesiace temu masakra. Najpier jeden po wymianie siadl dokladnie po miesiacu czasu a teraz drugi dokladnie 3 mieisace od zalozenia , jakis pech mnie przesladuje abo cus :wallbash:

Predzej przebieg :wink:

Z tego co pamietam troche nalatane ma a to tylko auto.

Nie no to prawda wlasnie teraz jest na szafie 492 tys. km. ale problem jest taki , ze ori fabrycznie zalozone pompki mimo ze tez juz nadaj sie do wymiany to jeszcze hulaja , daja rade a teraz wysiadl ponownie wtrysk , ktory juz 3 miesiace temu byl wymieniany :kwasny:

To juz drugi wtrysk kupiony uzywany , ktory po krotkim czasie umiera smiercia naturalna :facepalm:

Moim zdaniem problem polega na tym iz jezeli nawet to prawda co przedawcy pisza , ze owe pompki sa po malym przebiegu to i tak po jakims czasie robia sie z nich szroty bo z tego co wyczytalem to najlepiej takie pompki przechowywac zanurzone w ropie czego sprzedajacy raczej nie robia. Ja tak zrobilem i zakupione pompki BQ mocza sie w ropie a co 3 miesiace zalewam je swieza ropa i wtedy nic sie z nimi zlego nie dzieje i czekaja na podmiane.

Opublikowano
Siemka wszystkim :hi:

No i nowy termostacik zalozony i teraz autko trzyma temperature jak nalezy ale zebym sie zbytnio nie cieszyl z udanej wymiany to znow pompowtrysk sie spierdo.... :facepalm: , co jakis czas telepie buda i wali sadza z kominow , Ja juz kur.... mam juz dosc i to znow ten sam wtrysk , ktory wymienilem 3 miesiace temu masakra. Najpier jeden po wymianie siadl dokladnie po miesiacu czasu a teraz drugi dokladnie 3 mieisace od zalozenia , jakis pech mnie przesladuje abo cus :wallbash:

Predzej przebieg :wink:

Z tego co pamietam troche nalatane ma a to tylko auto.

Nie no to prawda wlasnie teraz jest na szafie 492 tys. km. ale problem jest taki , ze ori fabrycznie zalozone pompki mimo ze tez juz nadaj sie do wymiany to jeszcze hulaja , daja rade a teraz wysiadl ponownie wtrysk , ktory juz 3 miesiace temu byl wymieniany :kwasny:

To juz drugi wtrysk kupiony uzywany , ktory po krotkim czasie umiera smiercia naturalna :facepalm:

Moim zdaniem problem polega na tym iz jezeli nawet to prawda co przedawcy pisza , ze owe pompki sa po malym przebiegu to i tak po jakims czasie robia sie z nich szroty bo z tego co wyczytalem to najlepiej takie pompki przechowywac zanurzone w ropie czego sprzedajacy raczej nie robia. Ja tak zrobilem i zakupione pompki BQ mocza sie w ropie a co 3 miesiace zalewam je swieza ropa i wtedy nic sie z nimi zlego nie dzieje i czekaja na podmiane.

otóż to z tą ropą , dokładnie sprzedający robi odwrotnie

Opublikowano
Siemka wszystkim :hi:

No i nowy termostacik zalozony i teraz autko trzyma temperature jak nalezy ale zebym sie zbytnio nie cieszyl z udanej wymiany to znow pompowtrysk sie spierdo.... :facepalm: , co jakis czas telepie buda i wali sadza z kominow , Ja juz kur.... mam juz dosc i to znow ten sam wtrysk , ktory wymienilem 3 miesiace temu masakra. Najpier jeden po wymianie siadl dokladnie po miesiacu czasu a teraz drugi dokladnie 3 mieisace od zalozenia , jakis pech mnie przesladuje abo cus :wallbash:

Predzej przebieg :wink:

Z tego co pamietam troche nalatane ma a to tylko auto.

Nie no to prawda wlasnie teraz jest na szafie 492 tys. km. ale problem jest taki , ze ori fabrycznie zalozone pompki mimo ze tez juz nadaj sie do wymiany to jeszcze hulaja , daja rade a teraz wysiadl ponownie wtrysk , ktory juz 3 miesiace temu byl wymieniany :kwasny:

To juz drugi wtrysk kupiony uzywany , ktory po krotkim czasie umiera smiercia naturalna :facepalm:

Moim zdaniem problem polega na tym iz jezeli nawet to prawda co przedawcy pisza , ze owe pompki sa po malym przebiegu to i tak po jakims czasie robia sie z nich szroty bo z tego co wyczytalem to najlepiej takie pompki przechowywac zanurzone w ropie czego sprzedajacy raczej nie robia. Ja tak zrobilem i zakupione pompki BQ mocza sie w ropie a co 3 miesiace zalewam je swieza ropa i wtedy nic sie z nimi zlego nie dzieje i czekaja na podmiane.

otóż to z tą ropą , dokładnie sprzedający robi odwrotnie

Dokladnie , przeciez Oni raczej nie garna sie do tego zeby wylozyc pare groszy na 2-3 litry ropy zeby pozniej klient byl zadowolony.

Koledzy a moze ktos z Was posiada na sprzedaz jeden pompowtrysk 038 130 073 BA ??? ale naprawde pewny ze dziala i przechowywany tak jak nalezy :wink:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Moze komus zostal gdzies jakis po modach silnika :naughty:

Opublikowano

Oj tam oj tam kazdy ma inny gust a o gustach sie nie dyskutuje :polew::polew::polew: ale na miejscu sprzedajacego to bym lipy z aukcji nie robil i te syfiaste srebne paski zdjol no i jaka cena tego przedniego zderzaka tylko 8 stowek :facepalm:

Kuzwa za ta kase to S-Lina mozna trafic lub dolozyc troche i od S4 kupic , skad oni te ceny biora no chyba , ze te srebne paski to z platyny sa :grin:

Opublikowano
:shock3: łoooo miał fantazje :polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
:siema::siema::siema: wszystkim z rana :wink:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wladi cyknij PW ile chcesz wydać na zimówki to będę się rozglądał

Opublikowano
:hi: najlepiej napisz tu ;)
Opublikowano

Józek chcesz się na "Krzycha" podpiąć:naughty: ni uja:polew::polew:

Opublikowano

siema z ranca:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ktoś skasował mojego dupo-posta:kwasny:

Witka z rana :kawa:

Opublikowano

Panowie zakładał ktoś u siebie MCE z B7

Opublikowano
Ktoś skasował mojego dupo-posta:kwasny:

przeliczyłem i jedna d*pa za mało była:grin::grin:

:siema:

Opublikowano
Panowie zakładał ktoś u siebie MCE z B7

Frosty zakładał:good: Do tej pory w zasadzie się z tym pier.oli:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.