Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie zakładał ktoś u siebie MCE z B7

Frosty zakładał:good: Do tej pory w zasadzie się z tym pier.oli:decayed:

:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siemka wszystkim :hi:

No i nowy termostacik zalozony i teraz autko trzyma temperature jak nalezy ale zebym sie zbytnio nie cieszyl z udanej wymiany to znow pompowtrysk sie spierdo.... :facepalm: , co jakis czas telepie buda i wali sadza z kominow , Ja juz kur.... mam juz dosc i to znow ten sam wtrysk , ktory wymienilem 3 miesiace temu masakra. Najpier jeden po wymianie siadl dokladnie po miesiacu czasu a teraz drugi dokladnie 3 mieisace od zalozenia , jakis pech mnie przesladuje abo cus :wallbash:

Predzej przebieg :wink:

Z tego co pamietam troche nalatane ma a to tylko auto.

Nie no to prawda wlasnie teraz jest na szafie 492 tys. km. ale problem jest taki , ze ori fabrycznie zalozone pompki mimo ze tez juz nadaj sie do wymiany to jeszcze hulaja , daja rade a teraz wysiadl ponownie wtrysk , ktory juz 3 miesiace temu byl wymieniany :kwasny:

To juz drugi wtrysk kupiony uzywany , ktory po krotkim czasie umiera smiercia naturalna :facepalm:

Moim zdaniem problem polega na tym iz jezeli nawet to prawda co przedawcy pisza , ze owe pompki sa po malym przebiegu to i tak po jakims czasie robia sie z nich szroty bo z tego co wyczytalem to najlepiej takie pompki przechowywac zanurzone w ropie czego sprzedajacy raczej nie robia. Ja tak zrobilem i zakupione pompki BQ mocza sie w ropie a co 3 miesiace zalewam je swieza ropa i wtedy nic sie z nimi zlego nie dzieje i czekaja na podmiane.

To że pracują nie znaczy że są ok, po takim przebiegu na bank masz przetarte końcowi i ciśnienia nie trzymają. A że cewki są Oki to swoją drogą.

Opublikowano
Panowie zakładał ktoś u siebie MCE z B7

Pocas.

Opublikowano

ehhh panowie doradzcie cos sprzedalem moje oczko w glowie B5 i szukam B6 jednak nic nie ma allegro to kazdy idealny ale przez tel a w realu lupa na mobile roznie tylko jechac w ciemno to nie dla mnie ;/ doradzcie cos

Opublikowano
Panowie zakładał ktoś u siebie MCE z B7

Ja właśnie zakladam

image.jpg

Opublikowano
Ktoś skasował mojego dupo-posta:kwasny:

przeliczyłem i jedna d*pa za mało była:grin::grin:

:siema:

też nad tym myślałem :decayed:

Opublikowano
ehhh panowie doradzcie cos sprzedalem moje oczko w glowie B5 i szukam B6 jednak nic nie ma allegro to kazdy idealny ale przez tel a w realu lupa na mobile roznie tylko jechac w ciemno to nie dla mnie ;/ doradzcie cos

a klubowego nie chcesz? od Pawła bierz lub Fanty:wink:

Opublikowano
Józek chcesz się na "Krzycha" podpiąć:naughty: ni uja:polew::polew:

Na mnie nie będzie się nikt podpinał :decayed::polew::polew::polew:

Opublikowano
Ktoś skasował mojego dupo-posta:kwasny:

przeliczyłem i jedna d*pa za mało była:grin::grin:

:siema:

też nad tym myślałem :decayed:

Poprawie się:przebiegly:

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

Fedor Schmidt - najlepszy fotograf na świecie!

:slina:

---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

pany moduł BT z końcówką C to pełna funkcjonalnośc??:whistling:

Opublikowano
Panowie zakładał ktoś u siebie MCE z B7

Ja właśnie zakladam

http://s22.postimg.org/nhoe1pfv1/image.jpg

Ja z kuli bixow i clh chce mce z b7 założyć bo juz mam dość zapalania się błędu na dlugich

A takie pytanie w mce b7, clh idzie uruchomić bez lustra jak dobrze kojarzę

Opublikowano
Siemka wszystkim :hi:

No i nowy termostacik zalozony i teraz autko trzyma temperature jak nalezy ale zebym sie zbytnio nie cieszyl z udanej wymiany to znow pompowtrysk sie spierdo.... :facepalm: , co jakis czas telepie buda i wali sadza z kominow , Ja juz kur.... mam juz dosc i to znow ten sam wtrysk , ktory wymienilem 3 miesiace temu masakra. Najpier jeden po wymianie siadl dokladnie po miesiacu czasu a teraz drugi dokladnie 3 mieisace od zalozenia , jakis pech mnie przesladuje abo cus :wallbash:

Predzej przebieg :wink:

Z tego co pamietam troche nalatane ma a to tylko auto.

Nie no to prawda wlasnie teraz jest na szafie 492 tys. km. ale problem jest taki , ze ori fabrycznie zalozone pompki mimo ze tez juz nadaj sie do wymiany to jeszcze hulaja , daja rade a teraz wysiadl ponownie wtrysk , ktory juz 3 miesiace temu byl wymieniany :kwasny:

To juz drugi wtrysk kupiony uzywany , ktory po krotkim czasie umiera smiercia naturalna :facepalm:

Moim zdaniem problem polega na tym iz jezeli nawet to prawda co przedawcy pisza , ze owe pompki sa po malym przebiegu to i tak po jakims czasie robia sie z nich szroty bo z tego co wyczytalem to najlepiej takie pompki przechowywac zanurzone w ropie czego sprzedajacy raczej nie robia. Ja tak zrobilem i zakupione pompki BQ mocza sie w ropie a co 3 miesiace zalewam je swieza ropa i wtedy nic sie z nimi zlego nie dzieje i czekaja na podmiane.

To że pracują nie znaczy że są ok, po takim przebiegu na bank masz przetarte końcowi i ciśnienia nie trzymają. A że cewki są Oki to swoją drogą.

:hi:

Zgadzam sie z tym ale na 100% siadla pompka , ktora juz raz wymienilem a teraz zaczol bardzo glosno pracowac , klepanie takie podczas pracy slnika no od czasu do czasu zalapie epilepsje i telepie silnkiem i wali duzo wiecej dymu z rur. Podpinalem VAG-a , sprawdzalem na postoju i podczas jazdy i na 100% popka na pierwszym cylindrze umiera a jak zalapie telepanie to wtedy wartosci odczyty zaiweszaja sie i nic sie nie zmienia , dokladnie to samo co 3 miesiace temu. Coz trzeba szukac kolejnego wtrysku i wymienic.

Opublikowano

Pany pilna sprawa!! czy moduł C BT to HIGH??

Bo w warsztacie nie ma przy nim opisu i nie wiem:kwasny:

Opublikowano

8E0 862 335 (do MY 2005.5 A4) [uSA] – bez Bluetootha

8P0 862 335 (do MY 2004 A3) – podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 A (MY 2004 A3/A4) - podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 D (MY 2005 A4 do 8E-5-533 000) - podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 E (MY 2005 A4 od 8E-5-533 001 do 8E-5-600 000) - podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 C (MY 2006 A4 od 8E-6-000 001 do 8E-6-800 001)

8P0 862 335 B (MY 2006 A3/A4) [uSA]

8P0 862 335 F (MY 2006.5 A3/A4) [Europa]

8P0 862 335 G (MY 2006.5 A4) [uSA]

8P0 862 335 M (MY 2007) [Europa]

8P0 862 335 J (MY 2007) [uSA]

8P0 862 335 H (MY 2007.5) [Europa]

8P0 862 335 L (MY 2008) [uSA]

8P0 862 335 K (MY 2008) [Europa, firmware 0340] -> uszkodzony soft (=unikać)

8P0 862 335 Q (MY 2008) [Europa, firmware 0350]

8P0 862 335 R (MY 2008) [uSA]

8P0 862 335 N (MY 2009) [Europa]

8P0 862 335 P (MY 2009) [uSA]

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

8P0 862 335 T (MY 2009.5) [uSA]

8P0 862 335 AA (MY 2010) [Europa]

8P0 862 335 AB (MY 2010) [uSA]

8P1 862 335 (MY 2011) [Europa]

:wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
8E0 862 335 (do MY 2005.5 A4) [uSA] – bez Bluetootha

8P0 862 335 (do MY 2004 A3) – podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 A (MY 2004 A3/A4) - podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 D (MY 2005 A4 do 8E-5-533 000) - podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 E (MY 2005 A4 od 8E-5-533 001 do 8E-5-600 000) - podstawowa funkcjonalność

8P0 862 335 C (MY 2006 A4 od 8E-6-000 001 do 8E-6-800 001)

8P0 862 335 B (MY 2006 A3/A4) [uSA]

8P0 862 335 F (MY 2006.5 A3/A4) [Europa]

8P0 862 335 G (MY 2006.5 A4) [uSA]

8P0 862 335 M (MY 2007) [Europa]

8P0 862 335 J (MY 2007) [uSA]

8P0 862 335 H (MY 2007.5) [Europa]

8P0 862 335 L (MY 2008) [uSA]

8P0 862 335 K (MY 2008) [Europa, firmware 0340] -> uszkodzony soft (=unikać)

8P0 862 335 Q (MY 2008) [Europa, firmware 0350]

8P0 862 335 R (MY 2008) [uSA]

8P0 862 335 N (MY 2009) [Europa]

8P0 862 335 P (MY 2009) [uSA]

8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa]

8P0 862 335 T (MY 2009.5) [uSA]

8P0 862 335 AA (MY 2010) [Europa]

8P0 862 335 AB (MY 2010) [uSA]

8P1 862 335 (MY 2011) [Europa]

:wink:

Tapnięte z SGS III

Miki to ja widziałem ale co z tego wynika?? Że to high bo nie wiem:kwasny:

Opublikowano

Na to wychodzi :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Na to wychodzi :decayed:

Tapnięte z SGS III

Bo jest taki do kupienia za 180zł:whistling:

Opublikowano

Musisz się bardziej obeznanych zapytać czy będzie czytał książkę w twoim fonie :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Siema.

Powiedzcie, czy występowały u nas puste zaślepki zamiast regulacji świateł albo CLH?

Opublikowano
Siema.

Powiedzcie, czy występowały u nas puste zaślepki zamiast regulacji świateł albo CLH?

Pewnie, że występowały. Wariant z xenon i bez CLH

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.