Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mijania też bez kluczyka mi bangla.

Sony Xperia Tapatalk Pro.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miki przekładasz 2 kabelki z 16 do 14 i z 4 do 11 przy czym ten pin który masz obecnie w 4 nie bedzie pasował do 11 bo masz tam duo iso a potzrzebny iso:wink: zeby odpalic diode auto dodatkowo musisz se zrobic mostek :naughty:

Opublikowano
z tego co pamietam Miki to przekladasz 1 kabelek zolty bodajze w pin 11 albo z pinu 11 sek lukne na moje papierki :D

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

Instalacja włącznika z B7 (C lub D) w nadwoziu B6:

Wystarczy przepiąć żółty kabelek podłączony fabrycznie do pinu 11 w pin 13 (rozwiąże to problem z nie działającymi światłami mijania).

dzięki :hi:

mam MCE F co by wszystko ogarnąć jak należy ale jakoś czasu na rezanie brakuje :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

Miki przekładasz 2 kabelki z 16 do 14 i z 4 do 11 przy czym ten pin który masz obecnie w 4 nie bedzie pasował do 11 bo masz tam duo iso a potzrzebny iso:wink: zeby odpalic diode auto dodatkowo musisz se zrobic mostek :naughty:

a ten mostek to który pin z którym ?

i dzięki wielkie

mam nadziej że to mi nie skasuje eepromu w samochodzie jak to miało miejsce w ledzie :decayed::decayed::wink:

Opublikowano
Coś za tanio za ten rocznik i pakiet s-line

memory five wladi i wszystko jasne :-)

tez mi sie wydaje ze za tanio wiec cos moze byc nie tak a troche mi szkoda ryzykowac jechac 300km ogladac szrot

ktos moszka niedaleko i by go mogl obejrzec ??

Opublikowano

Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie? :wink:

Opublikowano
[

Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie? :wink:

Przecież widać na fotkach, że S-line wewn

Opublikowano

a coś Ty w Rosji robił?:decayed: jakoś długo nie mogłeś podnieść się po tej wyprawie za barierkę :grin::wink:

Opublikowano

a coś Ty w Rosji robił?:decayed: jakoś długo nie mogłeś podnieść się po tej wyprawie za barierkę :grin::wink:

zgubiłem orientacje w terenie :grin:

Opublikowano

Siema elyta :decayed:

Zderzak doszedł, wszystkie zaczepy całe, dolna dokładka chyba po lakierowaniu, bo w perfekcyjnym stanie jest :slina: Górę tylko trzeba prysnąć :kwasny:

I... kierownica airbag poduszka kierowcy AUDI A8 D3 (3724298061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale czad :decayed: Szkoda, że kolor nie soul, bo bym łyknął :shock3:

Opublikowano

v2xk.jpg

to jest 288 tak ?

Opublikowano

tyle to ja wiem :decayed: tylko serio pytam czy to 288 ? Bo ja się tam nie znam na tym :facepalm:

Opublikowano
[

Wg mnie to żaden sline i zaniedbany w środku na więcej niż 250tkm. Jak chcesz mieć sline to trzeba prosić o zdj nalepki w bagażniku czyż nie? :wink:

Przecież widać na fotkach, że S-line wewn

Kilka rzeczy jest z sline ale one do konca nie mówią że to ori sline :wink:

Frosty dobrze wiedzieć że wszystko ok :wink: ja jeszcze czekam.

Opublikowano

mam jeszcze takie foty

brx9.jpg

qjps.jpg

Opublikowano
[

Frosty dobrze wiedzieć że wszystko ok :wink: ja jeszcze czekam.

Oby z Twoim też było wszystko dobrze jak z moim :decayed:

Opublikowano

Poczekamy zobaczymy ;p teraz tylko szukać sprysków albo chociaż zaślepek no i grill dolny i można zakładać :decayed: oczywiście jak będzie ok :decayed:

Opublikowano

Ja tam sobie mogę śmigać bez kratek, ale żeby to chociaż pomalować :kwasny:

Opublikowano

Pany co moze byc powodem , ze jedno z lusterek bocznych przestalo grzac ? Drugie lusterko grzeje normalnie , tylna szyba rowniez , elektryczna regulacja lusterek dziala w obu lusterkach.

Po wyjeciu szkla sprawdzilem przewody probnikiem do pradu i na zadnym z tych kabelkow nie ma napiecia :kwasny:

Ktos sie orientuje co to moze byc ? prosze o pomoc.

:hi:

Opublikowano
Pany co moze byc powodem , ze jedno z lusterek bocznych przestalo grzac ? Drugie lusterko grzeje normalnie , tylna szyba rowniez , elektryczna regulacja lusterek dziala w obu lusterkach.

po wyjeciu szkla sprawdzilem przewody probnikiem do pradu i na zadnym z nich nie ma napiecia :kwasny:

Ktos sie orientuje co to moze byc ? prosze o pomoc.

:hi:

moze mata poszla :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.