Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No dla nas niestety i powiem tak jak jest u nas "we wojsku nie ma kolegów tylko znajome twarze":grin:

:thumbup1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany u nas ktoś ogarnia VT bo bepiuntkowcy mnie hejtują:decayed:

A coś Ty rotorow na b6 nie widział? Ta felga jest tak samo oblatana jak te rsy co sprzedales :decayed:

Na swojej jeszcze nie widziałem:decayed: Na B6 chyba nikt na forum Rotora nie ma. (puma miał:decayed:)

A po za tym gadacie że oblatane wzory. rs6 fakt trochę jest ale wzór RS4 B7 to ze 3 razy na oczy widziałem. W tym raz na prawdziwym rsie:wink: To już więcej rotiformów na forum mają:bag:

Bo rs4 z przodu wystaje i nie każdemu to pasuje :wink:

A rotiformy idą na sell :whistling:

dokładnie przy et 29 wystaja na zewnatrz

Opublikowano
No właśnie masz rację jakieś gołe d*py ciągle widzę jak oglądam DB6:grin:

Ja też już długo nie widziałem :decayed:

Opublikowano

No to BVB ma farta:decayed:

Opublikowano
żądamy dostępu do czystej, niezmąconej informacji motoryzacyjnej :polew:

Pomyliles fora:przebiegly:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
No to BVB ma farta:decayed:

:decayed:

Opublikowano

b2de.jpg

świetne wykonanie tego zdjęcia, genialne jak dla mnie :slina:

Opublikowano

zdjęcie troszkę podciągnięte programowo, ale fakt świetne :slina:

Opublikowano

kiedyś sobie pizgnę sesje foto auta, jak już będzie s-line :grin:

Opublikowano
Pany u nas ktoś ogarnia VT bo bepiuntkowcy mnie hejtują:decayed:

A coś Ty rotorow na b6 nie widział? Ta felga jest tak samo oblatana jak te rsy co sprzedales :decayed:

Na swojej jeszcze nie widziałem:decayed: Na B6 chyba nikt na forum Rotora nie ma. (puma miał:decayed:)

A po za tym gadacie że oblatane wzory. rs6 fakt trochę jest ale wzór RS4 B7 to ze 3 razy na oczy widziałem. W tym raz na prawdziwym rsie:wink: To już więcej rotiformów na forum mają:bag:

Bo rs4 z przodu wystaje i nie każdemu to pasuje :wink:

A rotiformy idą na sell :whistling:

dokładnie przy et 29 wystaja na zewnatrz

Aaaa to ja już wszystko rozumiem :decayed:
Opublikowano

3 godzinki + i mam juz weekend :naughty:

Opublikowano

Siemka ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

siema:hi:

Opublikowano

bo to laminat, zresztą lotka s-line ma delikatnie inny kształt

Opublikowano
Pany u nas ktoś ogarnia VT bo bepiuntkowcy mnie hejtują:decayed:

A coś Ty rotorow na b6 nie widział? Ta felga jest tak samo oblatana jak te rsy co sprzedales :decayed:

Na swojej jeszcze nie widziałem:decayed: Na B6 chyba nikt na forum Rotora nie ma. (puma miał:decayed:)

A po za tym gadacie że oblatane wzory. rs6 fakt trochę jest ale wzór RS4 B7 to ze 3 razy na oczy widziałem. W tym raz na prawdziwym rsie:wink: To już więcej rotiformów na forum mają:bag:

Bo rs4 z przodu wystaje i nie każdemu to pasuje :wink:

A rotiformy idą na sell :whistling:

dokładnie przy et 29 wystaja na zewnatrz

Aaaa to ja już wszystko rozumiem :decayed:

no ale tak ma być :kox:

---------- Post dopisany at 08:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:03 ----------

:siema::siema::siema:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

TEMAT: Uciekający płyn : Artur82 2:0 niestety :kwasny:

a wygląda to następująco:

uszczeliniłem pompki itd.

po zalaniu płynu do pełna po 4 godiznach ucieka mi tak z 4 cm z górnego zbiornika i tak już zostaje do końca. Poniżej tych 4 cm nie schodzi płyn.

co to może być bo ja ostawiam peknięty górny zbiorniczek

jakie inne sugestie??

Opublikowano

jezeli tylko ubywa tyle to zbiorniczek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.