Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O co kaman myślałem że każde esp jest zaokrąglone

memory five wladi i wszystko jasne :-)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pnyk.jpg
Opublikowano
panowie jak wyglada sprawa z przelozeniem silnika z s4b8 3.0T do b6

silnik skrzynia i kabelkologia bybyla co jeszcze by potrzeba?

nudzi Ci sie Andrzeju? :decayed:

troszke poprostu koles obizyl cene troche wiec pytam

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

potwierdzam:

http://img.tapatalk.com/d/14/01/06/zege9y3e.jpg

kjerwa kiedy u mnie rnse zagości :facepalm:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

jak zamiast butelek bedziesz zbieral na rnse :decayed:

Opublikowano
czy przycisk ESP z tej konfiguracji nie powinien być z prawej strony na rogach taki jak reszta przycisków? bo tutaj jest zaokrąglony od prawej a już przycisk pdc z jednej jest zaokrąglony z 2 przod

http://images64.fotosik.pl/528/cb4fe3af24fe3166m.jpg

jest dobrze, bo masz zaokrąglony tunel, to jest wersja europejska. z prawej strony już masz trójkąt awaryjnych, więc tam zaokrąglenia nie ma.

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

panowie jak wyglada sprawa z przelozeniem silnika z s4b8 3.0T do b6

silnik skrzynia i kabelkologia bybyla co jeszcze by potrzeba?

wal do NOSBa

ochrona komponentów nie narobi bałaganu?

u marcino ESP jest inne

http://images61.fotosik.pl/526/a2340f0c4a4496c4m.jpg

z prawej prosty a nie zaokrąglony jaki ma numerek?

Jak masz wizytownik to jest właśnie taki jak u Ciebie - jak masz zespół przycisków, to jest taki jak u Marcina.

Opublikowano

a jaki na numerek przycisk ESP który potrzebuje? pod zespól przycisków?

Opublikowano
czy przycisk ESP z tej konfiguracji nie powinien być z prawej strony na rogach taki jak reszta przycisków? bo tutaj jest zaokrąglony od prawej a już przycisk pdc z jednej jest zaokrąglony z 2 przod

http://images64.fotosik.pl/528/cb4fe3af24fe3166m.jpg

jest dobrze, bo masz zaokrąglony tunel, to jest wersja europejska. z prawej strony już masz trójkąt awaryjnych, więc tam zaokrąglenia nie ma.

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

panowie jak wyglada sprawa z przelozeniem silnika z s4b8 3.0T do b6

silnik skrzynia i kabelkologia bybyla co jeszcze by potrzeba?

wal do NOSBa

ochrona komponentów nie narobi bałaganu?

u marcino ESP jest inne

http://images61.fotosik.pl/526/a2340f0c4a4496c4m.jpg

z prawej prosty a nie zaokrąglony jaki ma numerek?

Bo to jest ESP pod szufladkę/wizytownik.

Opublikowano
panowie jak wyglada sprawa z przelozeniem silnika z s4b8 3.0T do b6

silnik skrzynia i kabelkologia bybyla co jeszcze by potrzeba?

nudzi Ci sie Andrzeju? :decayed:

troszke poprostu koles obizyl cene troche wiec pytam

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

potwierdzam:

http://img.tapatalk.com/d/14/01/06/zege9y3e.jpg

kjerwa kiedy u mnie rnse zagości :facepalm:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

jak zamiast butelek bedziesz zbieral na rnse :decayed:

:wtf:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano
panowie jak wyglada sprawa z przelozeniem silnika z s4b8 3.0T do b6

silnik skrzynia i kabelkologia bybyla co jeszcze by potrzeba?

nudzi Ci sie Andrzeju? :decayed:

:decayed::decayed:

troszke poprostu koles obizyl cene troche wiec pytam

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

potwierdzam:

http://img.tapatalk.com/d/14/01/06/zege9y3e.jpg

kjerwa kiedy u mnie rnse zagości :facepalm:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

jak zamiast butelek bedziesz zbieral na rnse :decayed:

:wtf:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

:decayed:
Opublikowano

jedziesz do bt? :wink:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano

nie dam rady raczej bo nie mam tyle kasy narazie zeby wybulic na podroz 800-900F

Opublikowano
a jaki na numerek przycisk esp który potrzebuje? Pod zespól przycisków?

8e1 927 134 a 5pr

Opublikowano

dziekuje

Opublikowano
jedziesz do bt? :wink:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

a są już terminy a czy znasz termin ???

Opublikowano

panowie u kogo dostane adaptery ? potrzebuje przejscie z 5x112 pod 5x120 lub 5x130 :wink:

Opublikowano

ja potrzebuje 2x25mm i 2x27mm

Opublikowano
ja potrzebuje 2x25mm i 2x27mm

Bierz 4x 25mm

zawsze można dołożyć 2-5mm w zależności od potrzeb:whistling:

Opublikowano

Mateusz poszło PW :wink: rzuć okiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.