Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany co t0?

DSC_3059.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wladi będziesz jutro na obłużu ? :wink:

Ja dzisiaj w domku w Ylu ;)

znaczy na kacu:grin::decayed:

A Tyn co jedzie do mnie tyż wczoraj pił :eusathink::grin:

nie no Artu wczoraj wracał takze krzezwy napewno:decayed:

Właśnie wyruszył w drogę powrotną - tył zapakowany więc auto siadło trochę :grin:

...ładne te repliki 18-tek S line :thumbup1: Ori wzór z tym zjebanym ET się chowa :thumbdown:

już jestem nawet zdąyłem poukładać sobie wszystko :decayed:

Bartek jeszcze raz wielkei dzięki:banan:

PS. No mi też się moje repliki podobają :drinks:

No to już wiem jakie koło trzeba kupić. Artur wklej fotkę aby było wiadomo o co chodzi i podaj jeszcze raz parametry. Chciałbym kupić właśnie tą felgę i z tym konkretnym ET (lub mniejszym). Oczywiście replika ale coś sprawdzonego co nie pognie się przy pierwszej lepszej dziurze w asfalcie.

Opublikowano
jakies polecacnie zarowki w soczewke . nie xnenon ???

Osram Night Breaker lub Tungsram 120%+

Opublikowano

niesamowite wnętrze auta :decayed:

Volkswagen Passat 15500.00 PLN. Babimost - otoMoto.pl

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

Włoch musiał być wręcz chorobliwym pedantem :polew:

Opublikowano
wladi będziesz jutro na obłużu ? :wink:

Ja dzisiaj w domku w Ylu ;)

znaczy na kacu:grin::decayed:

A Tyn co jedzie do mnie tyż wczoraj pił :eusathink::grin:

nie no Artu wczoraj wracał takze krzezwy napewno:decayed:

Właśnie wyruszył w drogę powrotną - tył zapakowany więc auto siadło trochę :grin:

...ładne te repliki 18-tek S line :thumbup1: Ori wzór z tym zjebanym ET się chowa :thumbdown:

już jestem nawet zdąyłem poukładać sobie wszystko :decayed:

Bartek jeszcze raz wielkei dzięki:banan:

PS. No mi też się moje repliki podobają :drinks:

No to już wiem jakie koło trzeba kupić. Artur wklej fotkę aby było wiadomo o co chodzi i podaj jeszcze raz parametry. Chciałbym kupić właśnie tą felgę i z tym konkretnym ET (lub mniejszym). Oczywiście replika ale coś sprawdzonego co nie pognie się przy pierwszej lepszej dziurze w asfalcie.

Bartek moja zima to replika 18" s-line 8cali szeroka et33

Opublikowano
wladi będziesz jutro na obłużu ? :wink:

Ja dzisiaj w domku w Ylu ;)

znaczy na kacu:grin::decayed:

A Tyn co jedzie do mnie tyż wczoraj pił :eusathink::grin:

nie no Artu wczoraj wracał takze krzezwy napewno:decayed:

Właśnie wyruszył w drogę powrotną - tył zapakowany więc auto siadło trochę :grin:

...ładne te repliki 18-tek S line :thumbup1: Ori wzór z tym zjebanym ET się chowa :thumbdown:

już jestem nawet zdąyłem poukładać sobie wszystko :decayed:

Bartek jeszcze raz wielkei dzięki:banan:

PS. No mi też się moje repliki podobają :drinks:

No to już wiem jakie koło trzeba kupić. Artur wklej fotkę aby było wiadomo o co chodzi i podaj jeszcze raz parametry. Chciałbym kupić właśnie tą felgę i z tym konkretnym ET (lub mniejszym). Oczywiście replika ale coś sprawdzonego co nie pognie się przy pierwszej lepszej dziurze w asfalcie.

Bartek moja zima to replika 18" s-line 8cali szeroka et33

Jest jakiś producent tych felg?

Opublikowano
wladi będziesz jutro na obłużu ? :wink:

Ja dzisiaj w domku w Ylu ;)

znaczy na kacu:grin::decayed:

A Tyn co jedzie do mnie tyż wczoraj pił :eusathink::grin:

nie no Artu wczoraj wracał takze krzezwy napewno:decayed:

Właśnie wyruszył w drogę powrotną - tył zapakowany więc auto siadło trochę :grin:

...ładne te repliki 18-tek S line :thumbup1: Ori wzór z tym zjebanym ET się chowa :thumbdown:

już jestem nawet zdąyłem poukładać sobie wszystko :decayed:

Bartek jeszcze raz wielkei dzięki:banan:

PS. No mi też się moje repliki podobają :drinks:

No to już wiem jakie koło trzeba kupić. Artur wklej fotkę aby było wiadomo o co chodzi i podaj jeszcze raz parametry. Chciałbym kupić właśnie tą felgę i z tym konkretnym ET (lub mniejszym). Oczywiście replika ale coś sprawdzonego co nie pognie się przy pierwszej lepszej dziurze w asfalcie.

Bartek moja zima to replika 18" s-line 8cali szeroka et33

Jest jakiś producent tych felg?

musisz szukać takich made in italy z podwójnym rozstawem...a bedziesz szukał nowych czy używanych??

Opublikowano
wladi będziesz jutro na obłużu ? :wink:

Ja dzisiaj w domku w Ylu ;)

znaczy na kacu:grin::decayed:

A Tyn co jedzie do mnie tyż wczoraj pił :eusathink::grin:

nie no Artu wczoraj wracał takze krzezwy napewno:decayed:

Właśnie wyruszył w drogę powrotną - tył zapakowany więc auto siadło trochę :grin:

...ładne te repliki 18-tek S line :thumbup1: Ori wzór z tym zjebanym ET się chowa :thumbdown:

już jestem nawet zdąyłem poukładać sobie wszystko :decayed:

Bartek jeszcze raz wielkei dzięki:banan:

PS. No mi też się moje repliki podobają :drinks:

No to już wiem jakie koło trzeba kupić. Artur wklej fotkę aby było wiadomo o co chodzi i podaj jeszcze raz parametry. Chciałbym kupić właśnie tą felgę i z tym konkretnym ET (lub mniejszym). Oczywiście replika ale coś sprawdzonego co nie pognie się przy pierwszej lepszej dziurze w asfalcie.

Bartek moja zima to replika 18" s-line 8cali szeroka et33

Jest jakiś producent tych felg?

musisz szukać takich made in italy z podwójnym rozstawem...a bedziesz szukał nowych czy używanych??

Wszystko zależy od tego w jakiej cenie będą. Jak jest jakaś oficjalna stronka to poproszę :decayed:

Opublikowano

Pany rzuciłby któryś jakimś linkiem gdzie można kupić dobre ledowe postojówki...i może coś zamiast kierunkowskazu żeby nie był pomarańczowy...dzięki

Opublikowano

Pisz do użytkownika Tomnik.

Opublikowano

Panowie jakie wycieraczki na przednia szybę polecacie ??

Opublikowano
Panowie jakie wycieraczki na przednia szybę polecacie ??

Ori Aero.

Opublikowano

Bartek stronki nie ma ale jak coś podobnego wpadnie mi w oko to podeślę Ci na PW

Opublikowano

aha on sie zajmuje również postojówkami to spoko dzięki

Opublikowano
Panowie jakie wycieraczki na przednia szybę polecacie ??

Ori Aero.

+1

kupiłem w salonie w styczniu 2012 i do dzisiaj ścierają bez najmniejszego nawet przeskoku. Nie marzą, nie skrzypią ogólnie warte wydanych plnów.

Inna sprawa, że na przedniej szybie mam powłokę hydrofobową więc wycieraczek używam tylko przy sporych prędkościach i mocnym deszczu.

Opublikowano

Wladi będzie jednak 19 ? :naughty:

Opublikowano

No wszystko możliwe bo ciągle nowe pomysły wpadają do głowy:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.