Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ok czyli lustro z A6 całe nie podejdzie ale czy da się silniczki przełożyć? I czy tak samo jak w B6 10 pinów to składane?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wladi!

:banan::banan::banan:

Opublikowano

kaju haha make my day :decayed:

Opublikowano

Kaju.....ja tego nie znam:facepalm::embarrassed::co::dancing::dancing:

Opublikowano
kaju haha make my day :decayed:

lata tego nie słyszałem :kox:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Kaju.....ja tego nie znam:facepalm::embarrassed::co::dancing::dancing:

:punish: jak możesz! to teraz się jaraj :banan:

Opublikowano

polowa divisionu ma tube q5 w zapasowce a nikt nie jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie ktora tuba gra llepiej, ta bez literki czy z literka A na koncu :(

Opublikowano
polowa divisionu ma tube q5 w zapasowce a nikt nie jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie ktora tuba gra llepiej, ta bez literki czy z literka A na koncu :(

no sorry, ale 5 osób to nie połowa ;)

Opublikowano
Lusterka, lusterko Audi A6 C6 2007r. (3877547219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to np jest fotochrom z c6 już ten nowszy ? tylko patrze ze malbork a tam sporo angolow i możne to być z angola

jeden wuj czy angol czy nie. Etke byś zainstalował , tam wszystko widać ładnie pięknie

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

a na podanej aukcji są akurat zwykle wkłady :)

a jak ta etke scignać i zainstalowac...oze sz podac linka gdzie to zassac?

Przylanczam sie do pytania i prosby zarazem , kilka razy probowalem zainstalowac ta Etke i zawsze jakies problemy z updatem i lipa nic nie dzialalo :kwasny:

Opublikowano
Lusterka, lusterko Audi A6 C6 2007r. (3877547219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to np jest fotochrom z c6 już ten nowszy ? tylko patrze ze malbork a tam sporo angolow i możne to być z angola

jeden wuj czy angol czy nie. Etke byś zainstalował , tam wszystko widać ładnie pięknie

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

a na podanej aukcji są akurat zwykle wkłady :)

a jak ta etke scignać i zainstalowac...oze sz podac linka gdzie to zassac?

Przylanczam sie do pytania i prosby zarazem , kilka razy probowalem zainstalowac ta Etke i zawsze jakies problemy z updatem i lipa nic nie dzialalo :kwasny:

Ja robilem 3 podejscia 2 do starej i raz do nowej.... Nadal nie mam:decayed:

Opublikowano

Dobry ;)

Opublikowano

:bry:

pol godzinki i do domu

Opublikowano
:siema: z ranca
Opublikowano
:siema: z ranca

Wyslij mi swoj adres Artur na tel ;)

Opublikowano
:siema: czas troche snieg poodgarniac:kwasny:
Opublikowano

Witka:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

jak sie tak naczytam o tych waszych webasto itp to szlak mnie trafia

dla mnie tez poprosze do beny :decayed:

Opublikowano

Siemka ;)

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Lusterka, lusterko Audi A6 C6 2007r. (3877547219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to np jest fotochrom z c6 już ten nowszy ? tylko patrze ze malbork a tam sporo angolow i możne to być z angola

jeden wuj czy angol czy nie. Etke byś zainstalował , tam wszystko widać ładnie pięknie

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

a na podanej aukcji są akurat zwykle wkłady :)

a jak ta etke scignać i zainstalowac...oze sz podac linka gdzie to zassac?

Przylanczam sie do pytania i prosby zarazem , kilka razy probowalem zainstalowac ta Etke i zawsze jakies problemy z updatem i lipa nic nie dzialalo :kwasny:

Tutaj Forum Audi A6 Klub :: Zobacz temat - ETKA 7 znajduje się w miarę przystępnie napisana instrukcja instalacji. O tyle fajna w werja że działa na Win 7 32/64bit a poza tym sama się aktualizuje oraz ma możliwość doboru części wg VIN

Opublikowano
polowa divisionu ma tube q5 w zapasowce a nikt nie jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie ktora tuba gra llepiej, ta bez literki czy z literka A na koncu :(

no sorry, ale 5 osób to nie połowa ;)

Chyba sam odpowiem ktora przypuszczalnie gra lepiej, sa dwie z q5:

8R0 035 382a i 8R0 035 382

Cena z literka "a" to 152E a tej bez literki 66E, w etce przy tej pierwszej jest dopisek for vehicles with premium loundspeaker system wiec zamowiłem tą pierwszą :)

jak to zagra pod ori wzmakiem dam znac :) podpowie tylko ktos jak to podłączyć ? :) z ori wzmaka wychodzą dwa kable, jeden to brązowy wiec sadze że to "-"

na subwooferze q5 jest czarny i zielony, ktory to bedzie minus ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.