Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

magic kogo ja tu widze :shock3::shock3::shock3::shock3:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W okolicach Rzeszowa właśnie byłem ściga przegonić i żadnej zimy tutaj nie widzę :D

Opublikowano

y828.jpg

:banan:

Opublikowano

nasypało trochę i ponoć na dosypać jeszcze :kox:

Opublikowano
:hi: coś pięknego się za oknem dzieje :banan::banan::banan::banan::banan: QUATTRO RZĄDZI :naughty::kox::kox::kox:

tak tam u Was na pomorzu śniegiem daje?

u mnie w krk słonce swieci i nie ma platka sniegu

W Łodzi deszcz :kwasny:

Opublikowano

gdzie ty tam masz takie fajne drogi?

dobre zakręty też są:decayed: ??

są ,są :naughty: tylko trzeba strasznie uważać bo dużo drzew :decayed:

rozumiem, że nie ma tam zbytniego ruchu,

może bym wpadł tam do ciebie polatać trochę:wink:

Opublikowano

z ruchem to tak średnio, po takich drogach jeżdżą bardziej niedzielni kierowcy, bo to wiochy itd :facepalm:

tylko za dużo nie ma tu takich fajnych dróg do polatanie, mogli byśmy np do borska podjechać polatać :decayed:

Opublikowano

właśnie, jak teraz z borskiem wygląda sprawa?

można tam na dziko wlecieć czy trzeba się z kimś ugadać?

Opublikowano

do końca nie wiem, ale można pewnie tam bokiem wjechać i nikt nic nie wie :wink: można by było tam jakiś spocik ogarnąć :banan:

Opublikowano
do końca nie wiem, ale można pewnie tam bokiem wjechać i nikt nic nie wie :wink: można by było tam jakiś spocik ogarnąć :banan:

nooo, trzeba by ogarnąć temat na ten weekend, ja jestem za, może Bieniek też by wpadł, pogadam z nim, a ty ogarnij Wladiego:wink:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
panowie może ktoś podrzuci jak siódemka wygląda ,bo mam wyjazd do Olsztyna od strony Mławy

7-ka może to nie jest ale okolice Olsztyna:wink:zabawa od rana:naughty:

2013-03-12082718_zps13438ff1.jpg

Opublikowano

pany kto z was mial piloty do webasta na zbyciu :naughty:

Opublikowano

No to ładnie wam dosypało. U mnie leje deszcz i 6 stopni.

Opublikowano
pany kto z was mial piloty do webasta na zbyciu :naughty:
Turzol miał:naughty:

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

do końca nie wiem, ale można pewnie tam bokiem wjechać i nikt nic nie wie :wink: można by było tam jakiś spocik ogarnąć :banan:

nooo, trzeba by ogarnąć temat na ten weekend, ja jestem za, może Bieniek też by wpadł, pogadam z nim, a ty ogarnij Wladiego:wink:

Ja jak najchętniej chociaż nie ma Q:grin: ale w wekend wyjeżdżam w góry:banan:
Opublikowano
pany kto z was mial piloty do webasta na zbyciu :naughty:
Turzol miał:naughty:

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

do końca nie wiem, ale można pewnie tam bokiem wjechać i nikt nic nie wie :wink: można by było tam jakiś spocik ogarnąć :banan:

nooo, trzeba by ogarnąć temat na ten weekend, ja jestem za, może Bieniek też by wpadł, pogadam z nim, a ty ogarnij Wladiego:wink:

Ja jak najchętniej chociaż nie ma Q:grin: ale w wekend wyjeżdżam w góry:banan:

:thumbdown::thumbdown::thumbdown: już do BT miejsce trzymać ? :decayed:

Opublikowano

Oczywiście, żeby potem nie było że na wkręta przyjechałem:grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.