Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale coś ten numer nie teges bo ani w sklepie u gajosa ani na google nie ma żadnej informacji

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale coś ten numer nie teges bo ani w sklepie u gajosa ani na google nie ma żadnej informacji

nr ma byc 8ED017221

Opublikowano

Wladi!

:banan::grin:

Opublikowano
Wladi!

:banan::grin:

Cała sala zapierd.....uuuu uuuuu:decayed::dancing::dance::dance2:
Opublikowano
Wladi!

:banan::grin:

Cała sala zapierd.....uuuu uuuuu:decayed::dancing::dance::dance2:

Wladi breaka napier.ala:naughty:

Pany macie jakieś playlisty żeby z neta zassac i wrzucić na kartę?

Opublikowano

Ma ktos z Was ogarniety temat zmiany map w RNS-E LED? SW 0300, HW H04. W tej chwili mam PL menu. Na chomiku sa juz dostepne mapy 2014, chcialem wypalic na plycie, wrzucic plyte do czytnika navi ale ktos pisal ze to nie takie hop siup. Ze trza zmieniac soft itp itd. Wie ktos co potrzeba do zmiany mapy na RNS-E LED?

Opublikowano
Ma ktos z Was ogarniety temat zmiany map w RNS-E LED? SW 0300, HW H04. W tej chwili mam PL menu. Na chomiku sa juz dostepne mapy 2014, chcialem wypalic na plycie, wrzucic plyte do czytnika navi ale ktos pisal ze to nie takie hop siup. Ze trza zmieniac soft itp itd. Wie ktos co potrzeba do zmiany mapy na RNS-E LED?

Mam takie mapy które nie skasują Ci PL menu.

Opublikowano

How much? Wrzucam tylko Twoja plyta i bedzie smigac?

Opublikowano
How much? Wrzucam tylko Twoja plyta i bedzie smigac?

Do tego wyskoczą Ci na ekranie takie cycki jak ma Tomek w anatarze:decayed:

Opublikowano

A ja mam taki sofcik pl do leda którego nie skasują ci żadne mapy nawet za 20 lat sw0800 :wink:

Opublikowano

Skad taki soft na***chac ;)?

Opublikowano

jeden z komentow na forum bmw, cytat:

ja dzisiaj nie oszczędzałem. szczeliłem killa mondeo mkIII w jakimś dieslu.

spalanie mi skoczyło do 11l/100km ale warto było. pierniczyć, że do końca tygodnia będę jeździł na 3-ce.

mina woźnicy z forda bezcenna (jego pasażera też).

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Żeby tylko w tygodniu nie spotkał mondeo na drodze:grin:

Opublikowano
jeden z komentow na forum bmw, cytat:

ja dzisiaj nie oszczędzałem. szczeliłem killa mondeo mkIII w jakimś dieslu.

spalanie mi skoczyło do 11l/100km ale warto było. pierniczyć, że do końca tygodnia będę jeździł na 3-ce.

mina woźnicy z forda bezcenna (jego pasażera też).

:polew::polew::polew::polew:

:nabijasie:

Opublikowano

siema cyce :decayed:

Opublikowano
siema cyce :decayed:

A Ty co tu odkutaszasz? :decayed:

Opublikowano
siema cyce :decayed:

grajek tutaj?! o nie!

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

jozek

:friends::decayed:

Opublikowano
jozek

:friends::decayed:

Dobre to to :kox:

Opublikowano
siema cyce :decayed:

grajek tutaj?! o nie!

boisz się kolejnej zwrotki :grin::polew::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.