Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaczłeś robić wiązke dla mnie hihihi ??? :) :) ładna kabelkomania :) :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale sie nayebałem wczoraj:facepalm:

Opublikowano
ale sie nayebałem wczoraj:facepalm:

powiem ci panie że coś ci się to bardzo często zdarza :decayed::decayed:

Opublikowano
ale sie nayebałem wczoraj:facepalm:

powiem ci panie że coś ci się to bardzo często zdarza :decayed::decayed:

Trenuje przed OEM`em:decayed:A tak na prawdę kumpel przyjechał żeby mu cewke w volvo zmienić... No i zmienialiśmy do 1 w nocy:decayed:

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

99d649edfa588273741263280070ecd0.jpg

:polew:

Opublikowano
:hi::wink:
Opublikowano
ale sie nayebałem wczoraj:facepalm:

powiem ci panie że coś ci się to bardzo często zdarza :decayed::decayed:

Trenuje przed OEM`em:decayed:A tak na prawdę kumpel przyjechał żeby mu cewke w volvo zmienić... No i zmienialiśmy do 1 w nocy:decayed:

ja ostatnio pomagałem kumplowi wymieniać filtry powietrza , oleju i paliwa w A3 1.9tdi , przyjechał o 11 przed południem a skończyliśmy dopiero na drugi dzień po południu :decayed:

Opublikowano
ale sie nayebałem wczoraj:facepalm:

powiem ci panie że coś ci się to bardzo często zdarza :decayed::decayed:

Trenuje przed OEM`em:decayed:A tak na prawdę kumpel przyjechał żeby mu cewke w volvo zmienić... No i zmienialiśmy do 1 w nocy:decayed:

ja ostatnio pomagałem kumplowi wymieniać filtry powietrza , oleju i paliwa w A3 1.9tdi , przyjechał o 11 przed południem a skończyliśmy dopiero na drugi dzień po południu :decayed:

Czym bym się ostatnio nie zajął to kończy się piciem:decayed:

Opublikowano

dys ys de lajf misiaczku :grin:

Opublikowano

ja pierd... jakie ciapate to glupie ludziska :wallbash::wallbash::wallbash:

mowie i tlumacze typowi ba nawet zdjecie mu wyslalem jak sciagnac galke biegow z drazka.... oto efekty jego pracy:facepalm:

ZbyxWp3.jpg

podstepnice tez prawie zaczepy uje... w piz....... :facepalm::facepalm::facepalm:

3BbDTR9.jpg

klamek tez nie za bardzo umial wyciagnac bo ulamal lekko jeden zaczep z tylu:facepalm:

:OMG:

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

to juz druga galka ktora mam z rs4 i poki co narazie jezdze z ta s-line:grin:

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

na dodatke spakowane wszytsko w jedna reklamowke i wrzucone w karton 3 razy za duzy jak potrzeba :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

kur........:wtf::bag:

Opublikowano
ja pierd... jakie ciapate to glupie ludziska :wallbash::wallbash::wallbash:

Zapomniałeś dodać ze jeszcze leniwe :wallbash:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Pany ogarnie mi ktoś numery dwóch rur? Jedna krótka od turbo do coolera po lewej i z drugiej strony ta dłuższą będę wdzięczny ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

No Hammerek lecisz z tematem, brakowało tu tych fajnych obrazków, tak to mialem kazdego dnia w robocie przy kawie z rana usmiech na gebie jak obejrzałem tego typu ciekawą wrzutę :decayed: a Twój zestaw rozrządu zapierdziela w mojej Adi jeba..tki, że uj, w koncu mogę trochę pocisnąć z miejsca i nie obawiać się, że cos mie w tym rozrządzie jeb..nie :banan:

Opublikowano
Pany ogarnie mi ktoś numery dwóch rur? Jedna krótka od turbo do coolera po lewej i z drugiej strony ta dłuższą będę wdzięczny ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

ło tu rure Ci loto? RURA WĄŻ TURBO INTERCOOLER/A AUDI A4 B6 A6 1.9TDI (4281833136) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ----------

Pany ile kosztują mapy do rnse....?

Opublikowano
Pany ogarnie mi ktoś numery dwóch rur? Jedna krótka od turbo do coolera po lewej i z drugiej strony ta dłuższą będę wdzięczny ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

ło tu rure Ci loto? RURA WĄŻ TURBO INTERCOOLER/A AUDI A4 B6 A6 1.9TDI (4281833136) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ----------

Pany ile kosztują mapy do rnse....?

Pisz do pana post nad Twoim,:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:hi:

nie ma ktoś na sell zderzaka tylnego b6 sline sedan?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.