Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

vagiem nie zrobisz

zagadaj do kolegi Cwiara

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z tym pisz do Cwiara , on jest specjalista w tym i wszystko Ci ogarnie :wink:

Opublikowano

Witam

poanowie wczoraj leciałem w trasie i na ostrym zakęcie z przesadzona predkością zaplił i sie niski stan oleju.

Zatrymałem sie na nastepnej stacji kupiłem olej i dolałem.

Stan na bagnecie ok a na liczniku nada; misi poziom pokazuje.

Po rozmowie z Dominem wyjąłem bezpiecnzik i błąd znikł...czy to jest normalne?

Opublikowano
Witam

poanowie wczoraj leciałem w trasie i na ostrym zakęcie z przesadzona predkością zaplił i sie niski stan oleju.

Zatrymałem sie na nastepnej stacji kupiłem olej i dolałem.

Stan na bagnecie ok a na liczniku nada; misi poziom pokazuje.

Po rozmowie z Dominem wyjąłem bezpiecnzik i błąd znikł...czy to jest normalne?

A Tobie się nie pojebalo?:decayed: przecież to alt olej biorą:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
A powitać :hi: Zapierniczam do roboty by mieć kase na głupoty:decayed:

lubie to

grunt to później do portfela nie patrzeć:wink:

Opublikowano

Panowie dywaniki do b6 na sam przód nówki 300zł kosztuja? :shock3:

kupiłem zamienniki na allegro na zdjeciu wygladaly jak moje swing wszystko ładnie pięknie ale jak przyszły miały zupełnie inny kolor i jutro je odsyłam.

Opublikowano
Witam

poanowie wczoraj leciałem w trasie i na ostrym zakęcie z przesadzona predkością zaplił i sie niski stan oleju.

Zatrymałem sie na nastepnej stacji kupiłem olej i dolałem.

Stan na bagnecie ok a na liczniku nada; misi poziom pokazuje.

Po rozmowie z Dominem wyjąłem bezpiecnzik i błąd znikł...czy to jest normalne?

Artur kiedyś też tak miałem, ja bezpiecznika nie wyjmowałem bo nie wiedziałem ale zgasł mi olej dopiero po tygodniu, już chciałem czujnik kupować :decayed: bo tak jak mówisz stan na bagnecie się zgadzał :wink:

Opublikowano

Koledzy pomozcie, gdzie mocuje sie glosniczek pdc tyl w sedanie. Wiem ze gdzies pod polka tylna ale za chiny nie moge zlokalizowac wlasciwego placu :(

Opublikowano
Koledzy pomozcie, gdzie mocuje sie glosniczek pdc tyl w sedanie. Wiem ze gdzies pod polka tylna ale za chiny nie moge zlokalizowac wlasciwego placu :(

Pytanie z kategorii Deja vu. Masz w tej polce oslone pod ktorym jes subwofer? Jak tak to zdejmij i sobie popatrz to znajdziesz okiem

Opublikowano

Panowie, jakie mają numery podstopnica i nakładki na pedaly z wersji RS do B6?

Opublikowano

Zdejmowalem ja juz trzy razy i nigdzie tam nie wisze miejsca na glosniczek. Moglbys podeslac jakiegos pikczera?

Opublikowano

Jeszcze z 3 tyg na getem byly w cenie 483 zł spory skok zrobili :kwasny:

Opublikowano

Eee tam jozek cena zaporowa, realnie za gora 450-50[emoji41]0zl i moznaby brac taki zestaw

nie chodzi mi o cenę tylko o numer :wink: na allegro ostatnio były za 350zł :wink:

Opublikowano

A ja za 150zł z podstopnicą wyrwałem na allegro,jeszcze gość mi tłumaczył, że pedał gazu nie będzie pasował i żebym nie miał pretensji :decayed:

Opublikowano
Zdejmowalem ja juz trzy razy i nigdzie tam nie wisze miejsca na glosniczek. Moglbys podeslac jakiegos pikczera?
ja pytalem z 10 razy i nikt nie umie powiedziec konkretnie lub dac fotki.....czasem uzyskac wiadomosci to cud .....
Opublikowano
Zdejmowalem ja juz trzy razy i nigdzie tam nie wisze miejsca na glosniczek. Moglbys podeslac jakiegos pikczera?
ja pytalem z 10 razy i nikt nie umie powiedziec konkretnie lub dac fotki.....czasem uzyskac wiadomosci to cud .....

jezeli by chodzilo o avanta to bym wam powiedzial chlopaki:wink:

Opublikowano
Zdejmowalem ja juz trzy razy i nigdzie tam nie wisze miejsca na glosniczek. Moglbys podeslac jakiegos pikczera?
ja pytalem z 10 razy i nikt nie umie powiedziec konkretnie lub dac fotki.....czasem uzyskac wiadomosci to cud .....

poprosta Marcino87 i zrobi wam fote :wink:

prosilem :whistling:

Opublikowano

bo Marcin to len:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.