Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ogarnij jeszcze dzisiaj DIY :wink: Ja nawet nie wyciągałem jeszcze foteli z A4 nigdy, także d*pa ze mnie a nie rezacz

:grin::grin:

ogarne ale dzis napewno go nie zrobie bo juz m isie spac chce, po nocce ejszcze nie spalem

wlasnie wytargalem wiazke do oparcia i mowie jakos to pojdzie...fotel w dwoch czesciach jedynie na 2 kabelkach sie trzyma ale wiazka memo ktora mam jest z innych fotei niz recaro i jest krotsza co za tym idzie dorabiam dwa kabelki do starej wiazki i na nowo skladanie, jak juz to pojdzie to reszta raz dwa

jutro podejrzewam bede sie bawil memo :wink:

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------

poza tym silniczek oparcia rozniel sie 2 elementam iz tych 2 roznucy hfoteli raz: samym pretem co idzie od lewej do prawej i jednym kolkiem zebatym...grubsza spirala na moim niz na tym pod pamiec wiec rozebralem poprzekladalem i jest gites, ze starego silniczka pozyczylem sobie male czarne kolko zebate

http://i.imgur.com/LHOBk0x.jpg

Ale po co rozbierałeś ten cały mechanizm w oparciu? Wystarczyło sam silniczek przełożyć :wink: Ja tak u siebie zrobiłem

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Audi a4 b6 1.9 TDI Pruszków

B6 z przodem od B7 ode mnie z wioski:polew:

klima widze chodzi elegancko :grin:

Opublikowano

Kaju podziękował za schowki, trochę zeszło bo M10 musiałem zanabyć :thumbup:

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano
Ogarnij jeszcze dzisiaj DIY :wink: Ja nawet nie wyciągałem jeszcze foteli z A4 nigdy, także d*pa ze mnie a nie rezacz

:grin::grin:

ogarne ale dzis napewno go nie zrobie bo juz m isie spac chce, po nocce ejszcze nie spalem

wlasnie wytargalem wiazke do oparcia i mowie jakos to pojdzie...fotel w dwoch czesciach jedynie na 2 kabelkach sie trzyma ale wiazka memo ktora mam jest z innych fotei niz recaro i jest krotsza co za tym idzie dorabiam dwa kabelki do starej wiazki i na nowo skladanie, jak juz to pojdzie to reszta raz dwa

jutro podejrzewam bede sie bawil memo :wink:

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------

poza tym silniczek oparcia rozniel sie 2 elementam iz tych 2 roznucy hfoteli raz: samym pretem co idzie od lewej do prawej i jednym kolkiem zebatym...grubsza spirala na moim niz na tym pod pamiec wiec rozebralem poprzekladalem i jest gites, ze starego silniczka pozyczylem sobie male czarne kolko zebate

http://i.imgur.com/LHOBk0x.jpg

Ale po co rozbierałeś ten cały mechanizm w oparciu? Wystarczyło sam silniczek przełożyć :wink: Ja tak u siebie zrobiłem

Napisalem ze stary silniczek mial slimaka innego i nie pasowal na zebatke wiec musialem rozebrac i podmienic

Opublikowano

No i jak Panowie po meczyku zaskoczenie? Czekam na meczyk z Holandia ;)

Opublikowano

Potrzebuje na prędkości światło stop do avant ma ktoś? Idealne nie inne :decayed:

Opublikowano
Potrzebuje na prędkości światło stop do avant ma ktoś? Idealne nie inne :decayed:

A ja 30k zł na rozkrecenie firmy:decayed: Może ma ktoś bezzwrotnie pożyczyć?:decayed:

dzisiaj sukę wyozonowalem+ nowy filtr weglowy i sciqgnalem dipa ze znaczka. Znacznie lepiej wygląda:good: Przód czarny a znaczek chrom daje rade:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

y4adagym.jpg

Taka sytuacja :wink:

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wyrezany drugi wydech w zwykłym zderzaku ?

Opublikowano

W trakcie poszukiwania jakiegoś dobrego gwintu :wink: myślę też jakieś końcówki inne zapodać? troszkę większe...:jerk:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Wyrezany drugi wydech w zwykłym zderzaku ?

Tak:wink:

Opublikowano

Ulter fi 90 wymiata ale drogie w uj:kwasny: przed OEM`em chyba nie zakupię:facepalm:

Opublikowano
Potrzebuje na prędkości światło stop do avant ma ktoś? Idealne nie inne :decayed:

A ja 30k zł na rozkrecenie firmy:decayed: Może ma ktoś bezzwrotnie pożyczyć?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

a mi paniczu 15 wystarczy :naughty: ale skąd to wziąć...

Opublikowano
Potrzebuje na prędkości światło stop do avant ma ktoś? Idealne nie inne :decayed:

A ja 30k zł na rozkrecenie firmy:decayed: Może ma ktoś bezzwrotnie pożyczyć?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

a mi paniczu 15 wystarczy :naughty: ale skąd to wziąć...

To jeszcze w tej herbaciarni się nie dorobiłeś?:doh:

Opublikowano

coooooś Ty. widzisz, Ty ciągle ładujesz hajs w palety z olejem a ja w hydraulike :grin:

Opublikowano
Ulter fi 90 wymiata ale drogie w uj:kwasny: przed OEM`em chyba nie zakupię:facepalm:

Andrzeju takie cosik?

KOŃCÓWKA OZDOBNA ULTER SPORT @90x120 (4369304188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tak:good:

Kajak olej tańszy:przebiegly:

Opublikowano

Będą nie długo takie:naughty: Jutro zdam Ci relację po wywaleniu taka:wink:

Opublikowano
Będą nie długo takie:naughty: Jutro zdam Ci relację po wywaleniu taka:wink:

Czekam:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.