Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie.

Mam do Was prośbę czy mógłby mi ktoś coś powiedzieć na temat tych aut? Chce jedno z nich kupić i nie chcę się naciąć, a nie mam dostępu do działu giełda :wink:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-idealna-bezwypadkowa-1-9tdi-oplacony-i4580961819.html

fajny anglik :whistling:

po czym to sugerujesz?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Panowie.

Mam do Was prośbę czy mógłby mi ktoś coś powiedzieć na temat tych aut? Chce jedno z nich kupić i nie chcę się naciąć, a nie mam dostępu do działu giełda :wink:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-idealna-bezwypadkowa-1-9tdi-oplacony-i4580961819.html

fajny anglik :whistling:

po czym to sugerujesz?

podpowiedź

_MG_7926.jpg

Opublikowano

Że ma rączkę po stronie kierowcy?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

witam. Panowie mam pytanie. Jak jest z przedkladka anglika w b6? grodz sie wymienia ? Oplacalne?

Grodzi się nie wymienia i wszystko pasuje idealnie [emoji1] jak dla siebie to myślę że opłacalne

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

nadal nie wiem o co chodzi?

Opublikowano

Myślałem nad żółtym albo bialym

Chopie byle nie biały!

Opublikowano

Witam Panowie.

Mam do Was prośbę czy mógłby mi ktoś coś powiedzieć na temat tych aut? Chce jedno z nich kupić i nie chcę się naciąć, a nie mam dostępu do działu giełda :wink:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-idealna-bezwypadkowa-1-9tdi-oplacony-i4580961819.html

fajny anglik :whistling:

po czym to sugerujesz?

podpowiedź

_MG_7926.jpg

Obstawiam że rączka w suficie lub naklejka od ciśnienia powietrza w oponach.. Mam rację?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

I to i to jest prawidłowo z wersji europejskiej. Mam tak samo u siebie - i rączke u kierowcy i naklejke od strony pasażera. A mam francuza.

Edytowane przez kaju

Opublikowano

Mam niemca i tez mam tak samo

Opublikowano

To uj nie mam pojęcia...

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Poczekajmy na feniksa.

Opublikowano

I to i to jest prawidłowo z wersji europejskiej. Mam tak samo u siebie - i rączke u kierowcy i naklejke od strony pasażera. A mam francuza.

w takim razie cofam, to co napisałem :oops:

Opublikowano

Zapewne pomyslales o naklejce :wink:

Opublikowano

I to i to jest prawidłowo z wersji europejskiej. Mam tak samo u siebie - i rączke u kierowcy i naklejke od strony pasażera. A mam francuza.

w takim razie cofam, to co napisałem :oops:

za***rdalaj do monopolowego po litra :grin:

Opublikowano

Myślałem nad żółtym albo bialym

Chopie byle nie biały!
Ty żyjesz kiedy jedziesz na horwacje. Już chyba zdecydowane będą srebrne.
Opublikowano

I to i to jest prawidłowo z wersji europejskiej. Mam tak samo u siebie - i rączke u kierowcy i naklejke od strony pasażera. A mam francuza.

w takim razie cofam, to co napisałem :oops:

za***rdalaj do monopolowego po litra :grin:

łap

MjnZk.gif

Opublikowano

Dzięki Panowie :wink:
Sprzedający twierdzi, że auto jest z Belgii. W poniedziałek jadę po niego, jeśli będzie w fajnym stanie to dołączę do posiadaczy b6 :D

Opublikowano

Troszkę golas, ale będziesz miał co modzić :wink:


Ja bym chyba wolał dołożyć i kupić coś z lepszym wyposażeniem. Ani grzanych d*p które były prawie zawsze, ani ori radia, więc i suba nie ma. Tutaj jeszcze mi się rzucił tunel porysowany i kokpit na górze chyba też. Widać że auto wypucowane, dobre zdjęcia do allegro. Przemyśl to jeszcze ;)

Edytowane przez biggman

Opublikowano

I to i to jest prawidłowo z wersji europejskiej. Mam tak samo u siebie - i rączke u kierowcy i naklejke od strony pasażera. A mam francuza.

w takim razie cofam, to co napisałem :oops:
a ta naklejka nie powinna być z prawej? A tutaj ta naklejka od airbag ze nie można fotelika wkładać?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Listwa dolna odstaje ,drzwi kierowcy coś słabo spasowane,prawy błotnik z maską też coś nie gra,jak pojedziesz zwróć na to uwagę

Opublikowano

Panowie potrzebny nr zacisków pod tarcze 320 chyba że ty Waldek masz jakiś ładny komplet

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.