Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest jakies rozwiazamie na rns-e i ksiazke z modulu bt h? Kopiuje mi z telefonu kontakty do rnse bt ale nie vlwidac paru numerow ktore sa zapisane w komorce

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie warto wymienić wycieraczki na aero?? Kosztują ponad 200 zł więc nie tak mało

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Opublikowano

Rafał możesz próbować dostać się do linki od spodu poprzez zdjętą osłone silnika lub tak jak ja to robie wyciągasz delikatnie grill maski i odkręcasz 3 nakrętki M6 trzymające zatrzask do maski.

Opublikowano

panowie jak otworzyc maske awaryjnie? Albo mi linka pekla albo spadla z zamka? Chcialem otworzyc maske i linka jest luzna;/

musisz wyszarpać grill , mi się nic nie ułamało na całe szczęście , potem odkręcasz 3 śruby zamka i maska idzie w górę :wink:

Opublikowano

Siwy - wczoraj u siebie wykonalem tego "moda" ;)

Opublikowano

I jaki zestaw zakupiles?

Opublikowano

dzieki panowie:) A mam jeszcze pytanie jestem po wymianie rozrzadu i spiedziela plyn z chlodnicy i pompa wymieniona czujnike tem tez. Z tylu od grodzi mi cos syczy jak sie rozgrzal silnik. Kruciec do wymiany ? Bo takowy kupilem. Czy gdzies indziej szukac winy?

Opublikowano

Siwy - musisz zakupic taki zestaw, zeby przetwornice mial can busy, co by bremse nie mrygalo - okolice ~200zl.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

aloha :)

Opublikowano

dzieki panowie:) A mam jeszcze pytanie jestem po wymianie rozrzadu i spiedziela plyn z chlodnicy i pompa wymieniona czujnike tem tez. Z tylu od grodzi mi cos syczy jak sie rozgrzal silnik. Kruciec do wymiany ? Bo takowy kupilem. Czy gdzies indziej szukac winy?

dzieki panowie:) A mam jeszcze pytanie jestem po wymianie rozrzadu i spiedziela plyn z chlodnicy i pompa wymieniona czujnike tem tez. Z tylu od grodzi mi cos syczy jak sie rozgrzal silnik. Kruciec do wymiany ? Bo takowy kupilem. Czy gdzies indziej szukac winy?

Sprawdź przewód pod vacum pompą ,może pompa przecieka ,wtedy ropa kapie na przewód odpowietrzający ,skutkiem tego przewód robi się miękki ,puchnie i pęka,przerabiałem to

dzieki panowie:) A mam jeszcze pytanie jestem po wymianie rozrzadu i spiedziela plyn z chlodnicy i pompa wymieniona czujnike tem tez. Z tylu od grodzi mi cos syczy jak sie rozgrzal silnik. Kruciec do wymiany ? Bo takowy kupilem. Czy gdzies indziej szukac winy?

dzieki panowie:) A mam jeszcze pytanie jestem po wymianie rozrzadu i spiedziela plyn z chlodnicy i pompa wymieniona czujnike tem tez. Z tylu od grodzi mi cos syczy jak sie rozgrzal silnik. Kruciec do wymiany ? Bo takowy kupilem. Czy gdzies indziej szukac winy?

Sprawdź przewód pod vacum pompą ,może pompa przecieka ,wtedy ropa kapie na przewód odpowietrzający ,skutkiem tego przewód robi się miękki ,puchnie i pęka,przerabiałem to
Sorry ty masz benzynę
Opublikowano

:hi:


panowie jak otworzyc maske awaryjnie? Albo mi linka pekla albo spadla z zamka? Chcialem otworzyc maske i linka jest luzna;/

musisz wyszarpać grill , mi się nic nie ułamało na całe szczęście , potem odkręcasz 3 śruby zamka i maska idzie w górę :wink:

ja ciełem rygiel przez grill :decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie czy przy wymianie rozrządu obowiązkowo zmienia się też napinacz hydrauliczny? Pacjent b6 2001r AWX

Opublikowano

Marcin doszły mnie słuchy że masz kluczyk do mojej B6? :whistling:

Opublikowano

Panowie warto wymienić wycieraczki na aero?? Kosztują ponad 200 zł więc nie tak mało

warto :)

Opublikowano

:hi:

Panowie jest gdzies opisany temat tej B6?? podoba mi sie tylny zderzak jak jest zrobiony to jest zwykła dokładka z B7

Opublikowano

Chłopy czym dobrym pielegnujecie skórę na kierownicy? Bo po modzie na kiere z B7 mam wrazenie, ze ta ma jakby mniejsza srednicę na kole i dziwnie to rękoma trzyma sie, moze jak czymsc odżywię ta skórę to bedzie lepiej pewniej trzymac sie w dloniach?

Opublikowano

Chłopy czym dobrym pielegnujecie skórę na kierownicy? Bo po modzie na kiere z B7 mam wrazenie, ze ta ma jakby mniejsza srednicę na kole i dziwnie to rękoma trzyma sie, moze jak czymsc odżywię ta skórę to bedzie lepiej pewniej trzymac sie w dloniach?

wazelina :decayed: kojazy sie dziwnie ale wierz mi ze dziala :P

Opublikowano

Ok wyprobuje sie, pierwsza lepsza czy są jakieś odmiany? ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.