Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile w ASO ranka 1nk pod manual kosztuje ?

chociaż mniej więcej :wink:

Józwa jak dzwoniłem to mi krzyknęli w ASO 270pln :facepalm: ...ja kupiłem na aledrogo ramke+gałke aluminium+mieszek za 120zł :decayed:

dziękuje :)

to jeszcze jedno pytanie, ile za 1nk można dać ?

Wujek jedna mi uciekła jak szukałem za 50zł, druga 65, a jak znajdziesz manual 1NK tak do 80zł to bierz...bo to towar deficytowy....

chodziło mi ile można dać za cały komplet 1nk ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, mógłby mi ktoś podpowiedzieć odnośnie żarników w b6? D1S czy D2S? Bo chcę kupić i nie wiem jakie..

Z góry dzięki :)

Z góry na lampach są naklejki z rodzajami żarówek,ale na 99% masz D1S

Zgadza się, tylko własnie posłałem lampy do rezania i w międzyczasie chciałem kupić żarniki. Tylko własnie zapomniałem zweryfikować tej informacji.. :facepalm:

Opublikowano

Siema [emoji111]

sprzątasz? :decayed:

Siemka Wujki :hi:

No siema szwagry :hi:

Opublikowano

Pany do kierownicy z b8 bądź z a3 z okrągła poduszka trzeba cos zmieniać. Mam w tej chwili b7 kpl założony.

Opublikowano

jesli miałeś b7 multifunkcje to b8 bedzie pasic... A3 nie pasi do b6.... z tego co pamiętam

Opublikowano

jesli miałeś b7 multifunkcje to b8 bedzie pasic... A3 nie pasi do b6.... z tego co pamiętam

Mam b7 multi funkcje a chce kupić tą kierownicę

http://allegro.pl/show_item.php?item=4680905617#imglayer

Opublikowano

jesli miałeś b7 multifunkcje to b8 bedzie pasic... A3 nie pasi do b6.... z tego co pamiętam

Mam b7 multi funkcje a chce kupić tą kierownicę

http://allegro.pl/show_item.php?item=4680905617#imglayer

MF nie zadziała bo to kiera z b8 fl...

jesli miałeś b7 multifunkcje to b8 bedzie pasic... A3 nie pasi do b6.... z tego co pamiętam

Chodziło mu o nową kiere z A3, ta co jest w TT i R8..

Opublikowano

Czyli ta co jest na aukcji która poslalem nie będzie działać tak ?

Opublikowano

Chodziło mu o nową kiere z A3, ta co jest w TT i R8..

a to zmienia postać rzeczy :wink:

Opublikowano

pany jest gdzies opisana instrukcja wymiany termostatu w awx?

Jak chcesz kolego to napisz do mnie wieczorem to Ci napisze co I jak zrobic aby wymienic ten termostat , zadnego problemu z tym nie ma.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Czyli ta co jest na aukcji która poslalem nie będzie działać tak ?

no nie będzie, musisz szukać z b8 lecz przed FL.

Opublikowano

Oki dzięki

Opublikowano

Bieniek - odkrecasz dwie srubki nasadka 10, albo imbus (chyba 5), wyciagasz ta platikowa obudowe, uszczelke, termostat i w odwrotnej kolejnosci skladasz. Ale jest troche gimnastyki dla rak, najlepiej powalczyc mala grzechotka i przedluzkami do niej. ;)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Może być :decayed:

Opublikowano

Ma ktoś lampy do sedana na handel??

Opublikowano

Kupiłem sobie sgs5:decayed:

Opublikowano

I dobrze bo to fajny tel, właśnie z niego pisze, będziesz zadowolony :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.