Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jak komuś magiel klęka to mam prawie nowke magiel z Exeo z servotronic. Pasuje P&P do B6 i B7. Puszcze w dobrej kasie ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany jak komuś magiel klęka to mam prawie nowke magiel z Exeo z servotronic. Pasuje P&P do B6 i B7. Puszcze w dobrej kasie ;)

Informacyjnie jaki prajs?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Pany jak komuś magiel klęka to mam prawie nowke magiel z Exeo z servotronic. Pasuje P&P do B6 i B7. Puszcze w dobrej kasie ;)

Informacyjnie jaki prajs?

Naciapane z Zetki

880pln.

Opublikowano

Fenkjiu;-)

Naciapane z Zetki

Opublikowano

pany bawi sie ktoś w dorabianie dekielków do felg??

Opublikowano

zabij mnir- nie mogę znaleźć, ceny zaczynają się od 100 jurków wzwyż. 80 chcą za ten z czarną ramką , ale nie s4.

Opublikowano

Wandej Ty oszukisto zaplacilem za 4 piora a dostalem tyko 3 jak to mozliwe? Pisz mi spowiedz na PW raz dwa :P

Opublikowano

Wandej Ty oszukisto zaplacilem za 4 piora a dostalem tyko 3 jak to mozliwe? Pisz mi spowiedz na PW raz dwa :P

no ladnie :P wandej a gdzie moje piora :decayed:

Opublikowano

No no o tako

Opublikowano

Panowie czytałem temat o bixach ma forum ale do końca nie jestem pewny co i jak:

wiec

mam oryginalne xonony z poziomowaniem i spryskani, chce założyć lamy bixenon " przełożyć osprzęt z xenona do bixenona i teraz pytanie:

czy

- muszę wiercić dziury w błotnikach do regulacji? jak tak to gdzie jakieś foto potrzebuje

- czy osprzęt pasuje plug and play ?

- czy na fisie będzie jakiś błąd? chyba nie ponieważ zmieniam same gole lampy

Opublikowano

Panowie czytałem temat o bixach ma forum ale do końca nie jestem pewny co i jak:

wiec

mam oryginalne xonony z poziomowaniem i spryskani, chce założyć lamy bixenon " przełożyć osprzęt z xenona do bixenona i teraz pytanie:

czy

- muszę wiercić dziury w błotnikach do regulacji? jak tak to gdzie jakieś foto potrzebuje

- czy osprzęt pasuje plug and play ?

- czy na fisie będzie jakiś błąd? chyba nie ponieważ zmieniam same gole lampy

przekladasz lampy i po sprawie.nic wiecej nie musisz robic czy wiercic

Opublikowano

Ja wiertarki dziury. Osprzęt pasuje. Błędu nie powinno być. Jedynie co to postojowe oświetlenie jest inne.

Wiertalem w błotniku żeby było dojście do regulacji.

Opublikowano

ja u siebie mialem zwykle lampy i po przrobce na bixy nie musialem nic wiercic

Opublikowano

ja u siebie mialem zwykle lampy i po przrobce na bixy nie musialem nic wiercic

No ja musiałem zrobić taką małą dziurkę żeby dojść do regulacji a w nowym błotniku co kupiłem juz była zrobiona.

Pewnie wszystko kwestia rocznika.

Opublikowano

Panowie czytałem temat o bixach ma forum ale do końca nie jestem pewny co i jak:

wiec

mam oryginalne xonony z poziomowaniem i spryskani, chce założyć lamy bixenon " przełożyć osprzęt z xenona do bixenona i teraz pytanie:

.

czy

- muszę wiercić dziury w błotnikach do regulacji? jak tak to gdzie jakieś foto potrzebuje

- czy osprzęt pasuje plug and play ?

- czy na fisie będzie jakiś błąd? chyba nie ponieważ zmieniam same gole lampy

W B6 z początków produkcji nie było otworów do regulacji w błotnikach. Wtyczki ksenonów pasują, ale przy lewej lampie wiązka jest "na styk" i warto w nadkolu odczepić ją z mocowania żeby zyskać 2-3cm.

Poza tym za prawą lampą jest plastikowe mocowanie wtyczek i w wersji pod bixenon jest ono inne - w aso koszt kilkunastu zł.

Opublikowano

Panowie, czy lusterko od B6 cabrio podejdzie do zwykłej B6?

Plastik maskujący jest ok 2cm krótszy - czy możn go wymienić na zwykły?

Opublikowano

Panowie czytałem temat o bixach ma forum ale do końca nie jestem pewny co i jak:

wiec

mam oryginalne xonony z poziomowaniem i spryskani, chce założyć lamy bixenon " przełożyć osprzęt z xenona do bixenona i teraz pytanie:

.

czy

- muszę wiercić dziury w błotnikach do regulacji? jak tak to gdzie jakieś foto potrzebuje

- czy osprzęt pasuje plug and play ?

- czy na fisie będzie jakiś błąd? chyba nie ponieważ zmieniam same gole lampy

W B6 z początków produkcji nie było otworów do regulacji w błotnikach. Wtyczki ksenonów pasują, ale przy lewej lampie wiązka jest "na styk" i warto w nadkolu odczepić ją z mocowania żeby zyskać 2-3cm.

Poza tym za prawą lampą jest plastikowe mocowanie wtyczek i w wersji pod bixenon jest ono inne - w aso koszt kilkunastu zł.

z tego co pamiętam, problem za krótkiego kabla występuje od strony pasażera, czyli przy prawej lampie

jeśli nie masz, to musisz wywiercić dziurę do regulacji

Podłączasz p&p, wszystko będzie działać jak należy

Opublikowano

Panowie czytałem temat o bixach ma forum ale do końca nie jestem pewny co i jak:

wiec

mam oryginalne xonony z poziomowaniem i spryskani, chce założyć lamy bixenon " przełożyć osprzęt z xenona do bixenona i teraz pytanie:

.

czy

- muszę wiercić dziury w błotnikach do regulacji? jak tak to gdzie jakieś foto potrzebuje

- czy osprzęt pasuje plug and play ?

- czy na fisie będzie jakiś błąd? chyba nie ponieważ zmieniam same gole lampy

W B6 z początków produkcji nie było otworów do regulacji w błotnikach. Wtyczki ksenonów pasują, ale przy lewej lampie wiązka jest "na styk" i warto w nadkolu odczepić ją z mocowania żeby zyskać 2-3cm.

Poza tym za prawą lampą jest plastikowe mocowanie wtyczek i w wersji pod bixenon jest ono inne - w aso koszt kilkunastu zł.

z tego co pamiętam, problem za krótkiego kabla występuje od strony pasażera, czyli przy prawej lampie

jeśli nie masz, to musisz wywiercić dziurę do regulacji

Podłączasz p&p, wszystko będzie działać jak należy

To fakt, wiazke trzeba przedluzac w prawej lampie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.