Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic nie trzeba przedłużać. Wystarczy odpiąć wiązkę z zatrzasku i wystarcza na styk :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nic nie trzeba przedłużać. Wystarczy odpiąć wiązkę z zatrzasku i wystarcza na styk :)

o to to :)

Opublikowano

zabij mnir- nie mogę znaleźć, ceny zaczynają się od 100 jurków wzwyż. 80 chcą za ten z czarną ramką , ale nie s4.

up

Opublikowano

Panowie, czy lusterko od B6 cabrio podejdzie do zwykłej B6?


Plastik maskujący jest ok 2cm krótszy - czy można go wymienić na zwykły?


Opublikowano

Podejdzie ale tak jak mówisz będzie trochę krótsza obudowa :wink:

Opublikowano

Podejdzie ale tak jak mówisz będzie trochę krótsza obudowa :wink:

Jest to mocno widoczne? Czy może da się dokupić ten plastik od lusterka z sedana czy avanta?

Opublikowano

bez różnicy czy avant czy sedan :wink: nie widać mocno ale można dokupić za około 40 pln

Opublikowano

Osłonka około 25 zł.

Kupowałem Józio do lustra od Ciebie.

BTW.

Mam problem z kodowaniem rns-e u kolegi.

Nie przyjmuje żadnego kodowania.

Pokazuje się komunikat, że kodowanie powinno zawierać 5 cyfr,a w rns-e jest 8 cyfr.

I nie można nic zrobić.

Miał ktoś, coś?

Opublikowano

grzes283 8E08575934PK - dokładnie 25zł.

Opublikowano

Domin zgadza się, jest tak jak mowisz ;)

Opublikowano

Domin, robisz wiązkę?

Opublikowano

Zainstalowałem whatsappa:co:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Zainstalowałem whatsappa:co:

Tapnięte z SGS5

dawno juz powinienes zainstalowac :decayed:

:hi:

Opublikowano

grzes283 8E08575934PK - dokładnie 25zł.

Dzięki, ale skoro jest krótszy od strony szyby, to nie będę brał. Szukam dalej......

Edytowane przez grzes283

Opublikowano

grzes283 8E08575934PK - dokładnie 25zł.

Dzięki, ale skoro jest krótszy od strony szyby, to nie będę brał. Szukam dalej......

ale tego nie widać i nawet nie będziesz na to zwracał uwagi, ja mam od cabrio lustro i maskownice ze swojego starego lusterka i jest miodzio, nawet jakbyś chciał to dostrzec z zewnątrz to nie zobaczysz bo zasłania ten ciemny pasek na szybie u góry, a w środku wygląda jaby tak miało seryjnie być.

Opublikowano

:siema: z rana

Opublikowano

Zainstalowałem whatsappa:co:

Tapnięte z SGS5

Szaleństwo :grin:

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Panowie czytałem temat o bixach ma forum ale do końca nie jestem pewny co i jak:

wiec

mam oryginalne xonony z poziomowaniem i spryskani, chce założyć lamy bixenon " przełożyć osprzęt z xenona do bixenona i teraz pytanie:

czy

- muszę wiercić dziury w błotnikach do regulacji? jak tak to gdzie jakieś foto potrzebuje

- czy osprzęt pasuje plug and play ?

- czy na fisie będzie jakiś błąd? chyba nie ponieważ zmieniam same gole lampy

Osprzęt nie koniecznie będzie pasować, możesz mieć stary typ przetwornic i będziesz musiał kupić cieńsze pod biksenon lub ciąć dekielek do którego się ją mocuje. Ja mam 2002 rok i muszę wiercić dziurę do regulacji i osprzęt też musiałem pozmieniać

Tak w ogóle to dzień dobry :) Dawno mnie tu nie było :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.