Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dariuszqw - Twoja? :D

Foto mojej Audi. Lakiernik upiera się, że dobrze pomalował zderzaki (wrzucam zdjęcie tylko tyłu - przód wygląda tak samo). Co wy na to? Dla mnie tragedia. Malowane same zderzaki. Bez przejść na błotnikach.

b6add3d0f8c3e58cmed.jpg

a jaki masz kod lakieru?LY7H???

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witajcie, w końcu kupiłem swoje audi. Mam pytanko w sprawie nawigacji. Radio to Concert. Nawigację mam tylko w FISie, sterownie w tunelu środkowym obok zapalniczki. W bagażniku jest cała nawi, gdzie się wkłada płytę.

Jaki to model nawi jest? Nie ogarniam posługiwania się nią, niemiecki ciężki język :P Ktoś podpowie? Czy jest możliwość wgrania polskiego języka ( przy okazji cały fis po PL ), albo chociaż angielski?

Opublikowano

Witajcie, w końcu kupiłem swoje audi. Mam pytanko w sprawie nawigacji. Radio to Concert. Nawigację mam tylko w FISie, sterownie w tunelu środkowym obok zapalniczki. W bagażniku jest cała nawi, gdzie się wkłada płytę.

Jaki to model nawi jest? Nie ogarniam posługiwania się nią, niemiecki ciężki język :P Ktoś podpowie? Czy jest możliwość wgrania polskiego języka ( przy okazji cały fis po PL ), albo chociaż angielski?

jezyk mozesz miec angielski,niemiecki,hiszpanski i jakies tam jeszcze ale o polskim mozesz zapomniec :wink:

Opublikowano

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4774540812

Pany czy to wystarczy żeby zamocować kompletną osłonę silnika i skrzynie w dieslu? Dzisiaj mi się urwała osłona zupełnie i wszystko poza osłoną poszło w piz*u...a do nadkoli jakie spinki potrzeba żeby spiąć razem ze spojlerem i karoserią?

powinien być ok, ale nie widzę tam kołków do spięcia osłony ze spojlerem zderzaka - idą 3szt

8e0805121a.jpg

A w co to się wkręca? jakieś gniazda tam są? też bym to od razu wymienił.
Opublikowano

schyl się pod auto i od spodu na spojlerze zderzaka masz 3 otwory

Opublikowano

Witajcie, w końcu kupiłem swoje audi. Mam pytanko w sprawie nawigacji. Radio to Concert. Nawigację mam tylko w FISie, sterownie w tunelu środkowym obok zapalniczki. W bagażniku jest cała nawi, gdzie się wkłada płytę.

Jaki to model nawi jest? Nie ogarniam posługiwania się nią, niemiecki ciężki język :P Ktoś podpowie? Czy jest możliwość wgrania polskiego języka ( przy okazji cały fis po PL ), albo chociaż angielski?

jezyk mozesz miec angielski,niemiecki,hiszpanski i jakies tam jeszcze ale o polskim mozesz zapomniec :wink:
Jak wybierzesz hiszpański na fisie wyświetla się wielkie cyce:kox:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

dariuszqw - Twoja? :D

Foto mojej Audi. Lakiernik upiera się, że dobrze pomalował zderzaki (wrzucam zdjęcie tylko tyłu - przód wygląda tak samo). Co wy na to? Dla mnie tragedia. Malowane same zderzaki. Bez przejść na błotnikach.

b6add3d0f8c3e58cmed.jpg

Trochę widać różnicę, ale to może wynikać z materiału. W większości aut w jasnym kolorze zderzaki, daszki, lotki - wszystkie elementy plastikowe mają troszkę inne odcienie. Z racji, że zderzak, to dość duża powierzchnia bardziej się rzuca w oczy.

Druga sprawa, to nie ma na pewno takiego magika, który dobierze idealnie lakier do nastoletniej fury. :wink:

Także nie denerwuj się kolego, tylko do boju :decayed:

Ja u siebie malowałem przód i dwa razy tył. Zawsze była różnica. Ważne, aby góra zderzaka z dołem była kolorystycznie spasowana :D

Opublikowano

tomcrack27 - Tak, LY7H

Opublikowano

Lakiernik powinien zrobić najpierw próbę lakierniczą i porównać z sąsiadującym elementem. Dopiero potem malować.

Opublikowano

Witajcie, w końcu kupiłem swoje audi. Mam pytanko w sprawie nawigacji. Radio to Concert. Nawigację mam tylko w FISie, sterownie w tunelu środkowym obok zapalniczki. W bagażniku jest cała nawi, gdzie się wkłada płytę.

Jaki to model nawi jest? Nie ogarniam posługiwania się nią, niemiecki ciężki język :P Ktoś podpowie? Czy jest możliwość wgrania polskiego języka ( przy okazji cały fis po PL ), albo chociaż angielski?

jezyk mozesz miec angielski,niemiecki,hiszpanski i jakies tam jeszcze ale o polskim mozesz zapomniec :wink:
Jak wybierzesz hiszpański na fisie wyświetla się wielkie cyce:kox:

Tapnięte z SGS5

biere go! :banan: Ok, język sobie zmienie jutro. Podpowie ktoś co to za rodzaj nawigacji jest? Jakaś nazwa? Fajnie by było znaleźć nowsze mapy :)

Opublikowano

BNS 4.0, na chomiku masz tego od groma

Opublikowano

schyl się pod auto i od spodu na spojlerze zderzaka masz 3 otwory

A co od strony nadkoli? jak jest mocowane na samym dole od strony progów? bo nie mam tam nic od nowości
Opublikowano

Jak wybierzesz hiszpański na fisie wyświetla się wielkie cyce:kox:
potwierdzam, przy japońskim wyświetla pornole na erenesie :jerk:
Opublikowano

Lakiernik nie jakiś paproch. Maluje auta po 200k +, także trochę ogarnia. Będzie to poprawiał, bo sam powiedział, że lipa.

Za pomalowanie lotki + zderzak tył + zderzak przód + listwy s-line + przyspawanie Ulter'ów wziął 1100zł. Dużo?

Opublikowano

tomcrack27 - Tak, LY7H

no to witaj w klubie bo ja mam ten sam i mam tez zesrane lakierowanie :kwasny:

Opublikowano

Pany ma ktoś nowe mapki do Golfa 5?

Opublikowano

Mało. We Wro 450 zł / element bez znajomości.

Opublikowano

tomcrack27 - no to mnie pocieszyłeś xD

Opublikowano

tomcrack27 - no to mnie pocieszyłeś xD

w wakacje bede poprawial ale juz ja osobiscie bede nadzorowal

Opublikowano

Zarzuć jakieś foto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.