Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

schyl się pod auto i od spodu na spojlerze zderzaka masz 3 otwory

A co od strony nadkoli? jak jest mocowane na samym dole od strony progów? bo nie mam tam nic od nowości

zobacz rozpiskę w temacie o mojej a4

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tomcrack27 - u mnie zrobił za ciemne, a u CIebie za jasne :grin:

Ale trzeba przyznać. Kolor jest luks.

Edytowane przez vblpl

Opublikowano

grabarz, doniek!!! :drunk:

:dancing:

Opublikowano

przod za jasny a tyl za ciemny

Opublikowano

grabarz, doniek!!! :drunk:

:dancing:

:polew: :polew:

Opublikowano
dariuszqw - Twoja? :D

Chciałbym się kiedyś rano obudzić i ujrzeć ją przed oczami ;-) jednakże to marzenie :-P

Naciapane z Zetki

Opublikowano

A tam marzenie :D

Opublikowano

schyl się pod auto i od spodu na spojlerze zderzaka masz 3 otwory

A co od strony nadkoli? jak jest mocowane na samym dole od strony progów? bo nie mam tam nic od nowości

zobacz rozpiskę w temacie o mojej a4

mistrzu to czemu w tym zestawie na necie są tylko 4 takie kołki i sporo jakichś śrubek?
Opublikowano

grabarz, doniek!!! :drunk:

:dancing:

:dance2::dance2::dance2::dance2::dance::dance::dance::dance:

Opublikowano

schyl się pod auto i od spodu na spojlerze zderzaka masz 3 otwory

A co od strony nadkoli? jak jest mocowane na samym dole od strony progów? bo nie mam tam nic od nowości

zobacz rozpiskę w temacie o mojej a4

mistrzu to czemu w tym zestawie na necie są tylko 4 takie kołki i sporo jakichś śrubek?

z tego co ja widze to tylko 4 kolki moga pasowac z tego linka co podales a reszte mozesz wywalic do smieci bo do niczego sie nie nadaja.w aso nie sa drogie bo kupowalem

Opublikowano

:siema: Łomżing in progressss.... Andrzeju za uuuuujaaa nie wiedziałem skad od wczoraj mam pewien przelew na koncie. Ale wszystko już jasne :D powiedzcie mi teraz miałem w aucie Concert II 1din przerobiłem to wszystko pod 2din i mialem Concerta III, dzisiaj przyszedł do mnie.....RNSe (a zapierałem się, że to fuuu) i mam zapytanie czy coś muszę przerobić w instalacji dodatkowo? co podłącza się do tego prostokątnego z duża ilością małych pinów gniazda powyżej na tylnej sciance RNSa?

Opublikowano

:siema: Łomżing in progressss.... Andrzeju za uuuuujaaa nie wiedziałem skad od wczoraj mam pewien przelew na koncie. Ale wszystko już jasne :D powiedzcie mi teraz miałem w aucie Concert II 1din przerobiłem to wszystko pod 2din i mialem Concerta III, dzisiaj przyszedł do mnie.....RNSe (a zapierałem się, że to fuuu) i mam zapytanie czy coś muszę przerobić w instalacji dodatkowo? co podłącza się do tego prostokątnego z duża ilością małych pinów gniazda powyżej na tylnej sciance RNSa?

Jeśli masz pociągnięte CANy do licznika to wszystko powinno śmigać idealnie :)

Opublikowano

Yyyyy tytuly piosenek i stacji radiowych wyswietlalo mi na fisie z z concertow, tak samo dzials iluminacja swiatla, cos wiecej trzeba? To oprocz wtyczki z mniejszymi wtyczkami i anten nie musze nic wiecej podlaczac? Tj mam olac to puste gniazdo ? Do czego ono sluzy?

Opublikowano

:siema: Łomżing in progressss.... Andrzeju za uuuuujaaa nie wiedziałem skad od wczoraj mam pewien przelew na koncie. Ale wszystko już jasne :D powiedzcie mi teraz miałem w aucie Concert II 1din przerobiłem to wszystko pod 2din i mialem Concerta III, dzisiaj przyszedł do mnie.....RNSe (a zapierałem się, że to fuuu) i mam zapytanie czy coś muszę przerobić w instalacji dodatkowo? co podłącza się do tego prostokątnego z duża ilością małych pinów gniazda powyżej na tylnej sciance RNSa?

Sorki za opoznienie

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

zapomniałem o tym zupełnie więc dzięki ;) za dużo mam na głowie teraz ruszam z wykończeniem M4 z developerki.

Opublikowano

Yyyyy tytuly piosenek i stacji radiowych wyswietlalo mi na fisie z z concertow, tak samo dzials iluminacja swiatla, cos wiecej trzeba? To oprocz wtyczki z mniejszymi wtyczkami i anten nie musze nic wiecej podlaczac? Tj mam olac to puste gniazdo ? Do czego ono sluzy?

przejściówki gotowe z allegro i bangla jak powinno
Opublikowano

Co tu dużo gadać :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:13de0e9a60fd7c57f5e647d0c283091a.jpg

Naciapane z Zetki

Piękne rzeczy [emoji7] . Musiałem coś napisać [emoji12]
Opublikowano

Kaju mam z allegeo przejsciowke z wtyczek ISO na ta jedna kwadratowa quadro czy jak ja tam zwie sie. Aa i te niebieskie gniazdo u gory ppjedyncze to zapewne do anteny gps? Tak jakos sensownie to wyglada

Opublikowano

niebieskie gps.

Opublikowano

Kaju, będziesz miał czas, aby ogarnąć wiązkę PDC tył?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.