Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe takie cwane bestyjki :) dziex .

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fujki jest jakis środek do czyszczenia wtryskow?

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Liqui Molly jakiś kiedyś polecali, a czemu chcesz czyścić? Na vagu wyszły nierówne pomiary?

Opublikowano

profilaktycznie chciałem sprawdzić czy w czyms to pomoże... Czytałem ze ludziki leją troche pb do diesla...to działa podobnie ?

Opublikowano

Witam Wszystkich :hi:

Nie ma ktoś spryskiwaczy reflektorów na sprzedaż?

Nie kombinuj z używanymi kup nowe z allegro. Cena przystępna marki tylko juz nie pamiętam ale są to te same jak ori tylko bez znaczka audi. Wierz mi, że nie chciałbyś po pierwszej zimie grzebać się celem zmiany spryskiwacze bo np pękł i puszcza płyn itp.

wysłane z Galaktycznej S5

Mówisz i takich np.? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4927259591
Opublikowano

Dzięki, szkoda że nie Avant

nie wyrezasz kombiacza :D

Opublikowano

Witam Wszystkich :hi:

Nie ma ktoś spryskiwaczy reflektorów na sprzedaż?

Nie kombinuj z używanymi kup nowe z allegro. Cena przystępna marki tylko juz nie pamiętam ale są to te same jak ori tylko bez znaczka audi. Wierz mi, że nie chciałbyś po pierwszej zimie grzebać się celem zmiany spryskiwacze bo np pękł i puszcza płyn itp.

wysłane z Galaktycznej S5

Mówisz i takich np.? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4927259591

Kurfa jaka cena :kox: :kox:

Opublikowano

Tak od niego brałem te spryskiwacze bierz smialo

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Fujki jest jakis środek do czyszczenia wtryskow?

LM diesel spulung, ale najlepiej czyścić poza filtrem paliwa jak na filmie

u mnie była znacząca poprawa korekcji po takim czyszczeniu

Opublikowano

Tak od niego brałem te spryskiwacze bierz smialo

wysłane z Galaktycznej S5

Wziąłem prawy w końcu będzie sikać jak należy :kox:

Opublikowano

:hi: Siemanko, wie ktos moze czym sie rózni tunel 1 din od 2 din ? Chodzi mi o sam tunel bez ramki/półki ? Inne miejsce mocowania czy jak ? Bo szukam 1 din juz od dlugiego czasu i mało, a jak juz sie trafi to zajechany..

Opublikowano

:hi: Siemanko, wie ktos moze czym sie rózni tunel 1 din od 2 din ? Chodzi mi o sam tunel bez ramki/półki ? Inne miejsce mocowania czy jak ? Bo szukam 1 din juz od dlugiego czasu i mało, a jak juz sie trafi to zajechany..

JaK chcesz założyć sobie 2 din radio to wystarczy stary tunel podciąć w dwóch miejscach niewidocznych z zewnątrz :wink:

Opublikowano

:hi: Siemanko, wie ktos moze czym sie rózni tunel 1 din od 2 din ? Chodzi mi o sam tunel bez ramki/półki ? Inne miejsce mocowania czy jak ? Bo szukam 1 din juz od dlugiego czasu i mało, a jak juz sie trafi to zajechany..

JaK chcesz założyć sobie 2 din radio to wystarczy stary tunel podciąć w dwóch miejscach niewidocznych z zewnątrz :wink:

no własnie nie chce narazie 2 din :) zalezy mi tylko na wymienie tunelu bo strasznie juz wyglada.. liczylem ze tunel przypasuje jak nie bede wymieniał kosza

Opublikowano

Forman nie kombinuj, tylko jak juz zamierzasz tunel to inwestuj w 2 DIN. , chyba że planujesz jeździć ta Adi jedynie rok.

wysłane z Galaktycznej S5

Tak od niego brałem te spryskiwacze bierz smialo

wysłane z Galaktycznej S5

Wziąłem prawy w końcu będzie sikać jak należy :kox:
Ja montując system spryskiwaczy wziąłem nowe spryski, by mieć na te kilka lat Św. Spokój [emoji12]

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Czyli jak wrzuce sam tunel 2 din to juz concert 2 nie spasuje ?

Opublikowano

A to może ma ktoś na handel zbiorniczek do 1.9tdi pod spryskiwacze reflektorów?

Opublikowano

Czyli jak wrzuce sam tunel 2 din to juz concert 2 nie spasuje ?

samego tunelu nie wrzucisz :facepalm: poczytaj troche

Opublikowano

Czyli jak wrzuce sam tunel 2 din to juz concert 2 nie spasuje ?

samego tunelu nie wrzucisz :facepalm: poczytaj troche

Czytam i trudno mi znalesc temat gdzie ktos o tym mowi, wszedzie jest o przcyinaniu tulenu 1 din/ wymianie kosza itp. A moje pytanie brzmi czy wrzucajac tunel http://allegro.pl/tunel-srodkowy-konsola-audi-a4-b6-b7-01-08-2din-i4935505037.html bede mogl dalej zamontowac standardowe radyjko concert 2 i klime. Czy to już nie bedzie pasowac :decayed:

Opublikowano
Nieźle jakiś romantyk czy co

naciepane z GT-I9195

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.