Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie spoko, moim zdaniem takie optymalne et przy 9 calach żeby to nie tarło itd to et 40, ja przy bentleyach mam et 41 i z przodu śruba od nadkola niszczy mi ranty

górna? wykręć ją zanim braknie otworu na klucz :wink:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wykręciłem, na początku byłem w szoku że coś mi felgę uszkodziło ale szybka akcja i znalazłem winowajcę

Opublikowano

Wandej to gej!

Już wiadomo, dlaczego mi proponował podwózkę do BT :huh:

Opublikowano

Wandej to gej!

Już wiadomo, dlaczego mi proponował podwózkę do BT :huh:

Ja bym nie jechał, nie dość że gej to jeszcze ATLem :facepalm: to pierwsze bym jakoś przeżył ale drugiego już nie :zemdlal::suicide_anim:

Opublikowano

Klekniecie we dwoch nie ma problemu:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Nie zgodze się że przód się schowa, to właśnie przy małym et przód wystaje badziej niż tył, co do felgi 9 cali i et 29 to będzie spory problem, no chyba że mocno w dół i opony max 215/35

Przód się schowa jak pokrecisz gwintem w dół, wtedy robi się negatyw, którego nie wyprostujesz bo niema tam regulacji.

Wandej to gej!

Już wiadomo, dlaczego mi proponował podwózkę do BT :huh:

Ja bym nie jechał, nie dość że gej to jeszcze ATLem :facepalm: to pierwsze bym jakoś przeżył ale drugiego już nie :zemdlal::suicide_anim:
To odważny jesteś, skoro to pierwsze nie stanowi dla Ciebie problemu :decayed:
Opublikowano

Pany macie jakies fotki B6 najlepiej w kombi i na zawiasie 1be/bv na felgach Flat Five? Moga byc tez sedany i na roznych zawiasach, bo gogle za duzo nie pokazuja. :/

Opublikowano

Nie zgodze się że przód się schowa, to właśnie przy małym et przód wystaje badziej niż tył, co do felgi 9 cali i et 29 to będzie spory problem, no chyba że mocno w dół i opony max 215/35

Przód się schowa jak pokrecisz gwintem w dół, wtedy robi się negatyw, którego nie wyprostujesz bo niema tam regulacji.

Wandej to gej!

Już wiadomo, dlaczego mi proponował podwózkę do BT :huh:

Ja bym nie jechał, nie dość że gej to jeszcze ATLem :facepalm: to pierwsze bym jakoś przeżył ale drugiego już nie :zemdlal::suicide_anim:
To odważny jesteś, skoro to pierwsze nie stanowi dla Ciebie problemu :decayed:

Widzę go na FB z jakąś laską to bym się nie obawiał jak by jechała z nami :decayed:

Opublikowano

Nie zgodze się że przód się schowa, to właśnie przy małym et przód wystaje badziej niż tył, co do felgi 9 cali i et 29 to będzie spory problem, no chyba że mocno w dół i opony max 215/35

Przód się schowa jak pokrecisz gwintem w dół, wtedy robi się negatyw, którego nie wyprostujesz bo niema tam regulacji.

Wandej to gej!

Już wiadomo, dlaczego mi proponował podwózkę do BT :huh:

Ja bym nie jechał, nie dość że gej to jeszcze ATLem :facepalm: to pierwsze bym jakoś przeżył ale drugiego już nie :zemdlal::suicide_anim:
To odważny jesteś, skoro to pierwsze nie stanowi dla Ciebie problemu :decayed:

Widzę go na FB z jakąś laską to bym się nie obawiał jak by jechała z nami :decayed:
Skąd wiesz czy to nie konczita :decayed:
Opublikowano

:hi:

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Siemka :-)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Jakby ktos chcial full elektryke silniczki z pamieciami , modulem i panelem przyciskow na podmiane za pare zl ze ze zwyklymi to dawac znac na PW :)

Opublikowano

Siemka :-)

naciepane z GT-I9195

Secio zadowolony jesteś z tej obudowy alu pod silnik ?

Opublikowano

:hi:

Pany poratuje ktoś okablowaniem poduchy pod multi z B7?

Opublikowano

Nie zgodze się że przód się schowa, to właśnie przy małym et przód wystaje badziej niż tył, co do felgi 9 cali i et 29 to będzie spory problem, no chyba że mocno w dół i opony max 215/35

Przód się schowa jak pokrecisz gwintem w dół, wtedy robi się negatyw, którego nie wyprostujesz bo niema tam regulacji.

Wandej to gej!

Już wiadomo, dlaczego mi proponował podwózkę do BT :huh:

Ja bym nie jechał, nie dość że gej to jeszcze ATLem :facepalm: to pierwsze bym jakoś przeżył ale drugiego już nie :zemdlal::suicide_anim:
To odważny jesteś, skoro to pierwsze nie stanowi dla Ciebie problemu :decayed:

Widzę go na FB z jakąś laską to bym się nie obawiał jak by jechała z nami :decayed:
Skąd wiesz czy to nie konczita :decayed:
Pewności nigdy nie ma [emoji12]
Opublikowano

Klekniecie we dwoch nie ma problemu:decayed:

Tapnięte z SGS5

Ale Ty się najpierw położysz :guma:

Pany macie jakies fotki B6 najlepiej w kombi i na zawiasie 1be/bv na felgach Flat Five? Moga byc tez sedany i na roznych zawiasach, bo gogle za duzo nie pokazuja. :/

jak dla mnie, to robią gnój :kox::wink:

img5175p.jpg

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Siemka :-)

naciepane z GT-I9195

Secio zadowolony jesteś z tej obudowy alu pod silnik ?
Bardzo jestem zadowolony. Wykonanie extra nocowania itp również

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Jakby ktos chcial full elektryke silniczki z pamieciami , modulem i panelem przyciskow na podmiane za pare zl ze ze zwyklymi to dawac znac na PW :)

PW!PW!

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.