Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakoś mi się nie widzą :thumbdown:

Matibat, a Ty za Treflem, czy Polfarmexem jesteś? :)

Ja wogole to z polfarmexu jestem

Ciekawy ten Wasz Mitchell :)
Czy ja wiem. Napoczatku robil furore, teraz wszyscy maja go dosc :wink:

kurcze awx przy 180km/h 3100 obr/min to ja mam wiecej

ja mam 160
Nie wiem czy to nie chinczyki.
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiem ze opony śmietnik... Ciekawe jakby to na b6 wygladalo. Nie wiecie z jakim modelem mogły wychodzić te felgi?

Opublikowano

tandeta, chińczyki

Opublikowano

Wiem ze opony śmietnik... Ciekawe jakby to na b6 wygladalo. Nie wiecie z jakim modelem mogły wychodzić te felgi?

Ori w RS6 w 19
Opublikowano

Czy ja wiem. Napoczatku robil furore, teraz wszyscy maja go dosc

No na początku bym kozakiem :) Czekam teraz na niedzielny hit kolejki :kox:

Opublikowano

:siema:

zakup nowego auta idzie na drugi plan

wczoraj przyszlo pismo wiec moge mowic

dom kupiony :decayed:

:banan:

jak juz wszystko ogarniesz to poprosimy o termin wizyty :decayed:

Zrobimy taka parapetówke ze do 2030 beda pamiętać :kox:

Opublikowano

Czy ja wiem. Napoczatku robil furore, teraz wszyscy maja go dosc

No na początku bym kozakiem :) Czekam teraz na niedzielny hit kolejki :kox:
W tej kolejce moze sie duzo wyjasnic przed playoff
Opublikowano

Czekam na to ;)

Opublikowano

Nie prześledziłem całego tematu ale szybkie pytanie:

Czemu na trasy AWF a nie AWX? Jaka jest różnica?

Opublikowano

Czemu na trasy AWF a nie AWX? Jaka jest różnica?

AVF ma skrzynię 6, a AWX 5

Opublikowano

Rożnica tkwi w sprzęgle i skrzyni biegów ponieważ AVF ma 6 biegów i większe sprzęgło co jest lepsze podczas podnoszenia mocy. AWX ma 5 biegów i mniejsze sprzęgło niż AVF. Podobno między obrotami silnika na najwyższym biegu wcale nie jest taka duża więc moim zdaniem jeden i drugi sprawdzi się dobrze w trasie

Opublikowano

Jak sie juz tu uspokoiło ponowię pytanie bo moze ktos nie zauważył a moze to ja nie zauważyłem odpowiedzi :

Zna moze kto to auto? Ma nasze ramki

http://olx.pl/i2/oferta/audi-a4-b6-3-0-b-g-2002-manual-6b-quattro-alcantara-zamiana-CID5-ID9n4Ww.html

Opublikowano

Nie mów że chcesz kupić b6 ? :decayed:

Opublikowano

Nie mów że chcesz kupić b6 ? :decayed:

No rozmyślam co .Jedna z opcji to zabawka z planem na swap i 400+ KM

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

Nie mów że chcesz kupić b6 ? :decayed:

No rozmyślam co .Jedna z opcji to zabawka z planem na swap i 400+ KM

Ale do czego ten samochód ? Jazda na prostej ? Czy na tor też czasami ?

Edytowane przez poziek

Opublikowano

Nie mów że chcesz kupić b6 ? :decayed:

No rozmyślam co .Jedna z opcji to zabawka z planem na swap i 400+ KM

Ale do czego ten samochód ? Jazda na prostej ? Czy na tor też czasami ?

Ogolnie jako dodatkowe auto, cos na styl b6 z 2.7bit , zeby mozna było po bułki pojechać, jak trzeba i na trasie w miarę komfortowo przycisnąć , jeżeli chodzi o tor to nie ... Aha i "dżapończyki" odpadaja , odpychają mnie te auta jak sa wykonane w środku :(

Opublikowano

A jest możliwy swap skrzyni z AWF do AWX? Dzwony są takie same?

Opublikowano

A jest możliwy swap skrzyni z AWF do AWX? Dzwony są takie same?

Ale jaki sens ? Cos masz nie tak ?

A ty nie znasz tego auta co wyżej wkleiłem ? Z gizycka jest

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

Nie mów że chcesz kupić b6 ? :decayed:

No rozmyślam co .Jedna z opcji to zabawka z planem na swap i 400+ KM

Ale do czego ten samochód ? Jazda na prostej ? Czy na tor też czasami ?

Ogolnie jako dodatkowe auto, cos na styl b6 z 2.7bit , zeby mozna było po bułki pojechać, jak trzeba i na trasie w miarę komfortowo przycisnąć , jeżeli chodzi o tor to nie ... Aha i "dżapończyki" odpadaja , odpychają mnie te auta jak sa wykonane w środku :(

Czyli z pełnym wnętrzem itp. Nie myślałeś kupić już po swapie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.