Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chłopaki wymieniał ktos z was uszczelke drzwi ale nie ta co jest na drzwiach tylko tą co jest na budzie?bo chyba bede musiał wymienić a nie wiem jak sie do tego zabrac.musze zabrac sie za przód strona kierowcy

Edytowane przez laki83

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziadek, były parch Nosba był niedawno na sprzedaż ;) może jeszcze jest :)

Jedrek widzialem tego parcha, tragedia, NOsb go sprzedal i koles który go kupił juz chce go sprzedac :D

Jeśli kogoś nie stać na utrzymanie (nie mam na myśli paliwa)/nie ma czasu/ochoty by dbać to projekt tak kończy.

Przechodzi z rąk do rąk. Ja np. nie kupiłbym samochodu od osoby, która miała go krótko - za duże prawdopodobieństwo, że nie dbała, że użytkowała z nastawieniem: a co ja tam będę robił, niech sobie nowy właściciel robi.

Teraz kupiłem S3, 5 lat u jednego właściciela. Jestem w tym aucie absolutnie zakochany.

No wlasnie , od nosba bym kupił ale juz od następnych właścicieli ? Kto tam wie jakie trytki i patenty tam zastane :P

Opublikowano

Dziadek jak silnik ok to pewnie bym go od Ciebie odkupił :whistling:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Dziadek, były parch Nosba był niedawno na sprzedaż ;) może jeszcze jest :)

Jedrek widzialem tego parcha, tragedia, NOsb go sprzedal i koles który go kupił juz chce go sprzedac :D

Jeśli kogoś nie stać na utrzymanie (nie mam na myśli paliwa)/nie ma czasu/ochoty by dbać to projekt tak kończy.

Przechodzi z rąk do rąk. Ja np. nie kupiłbym samochodu od osoby, która miała go krótko - za duże prawdopodobieństwo, że nie dbała, że użytkowała z nastawieniem: a co ja tam będę robił, niech sobie nowy właściciel robi.

Teraz kupiłem S3, 5 lat u jednego właściciela. Jestem w tym aucie absolutnie zakochany.

No wlasnie , od nosba bym kupił ale juz od następnych właścicieli ? Kto tam wie jakie trytki i patenty tam zastane :P
Mówią, że podobnie bylo z siwkiem Poźka.

Przechodził z rąk do rąk. Eh, rzeźnicy.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

Zmiana skrzyni z 5 na 6 trzeba -łapę , wybierak, sprzęgło dwumas i coś jeszcze ? Półosie zostają stare ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzień do :bry::hi:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Zmiana skrzyni z 5 na 6 trzeba -łapę , wybierak, sprzęgło dwumas i coś jeszcze ? Półosie zostają stare ?

potrzebny Ci rozrusznik, podkładka skrzyni. Wszystko pasuje P&P, półosie też. Rocznik masz chyba 04 wiec nie powinno byc problemów z licznikiem.

Opublikowano

Benzyna ekstrakcyjna, albo Tar&Glue. ;)

A z jakiej powierzchni?

Opublikowano

W sensie z karoserii? Jesli tak to spokojnie mozesz uzyc cos z tych dwoch ww.

Opublikowano

zmywacz do paznokci weż od Elki i zmyjesz

Opublikowano

Oki dziękówka, mam nowy znaczek na doope i muszę stary zerwać [emoji6]

Jest takie specjalne kółko Gumowe na wiertarke , nie niszczy lakieru ładnie taśma schodzi . Spytaj w sklepach z art.lakierniczymi . Koszt takiego kółka to ok.20zł a często się przydaje gdyż usuwa Ci pozostałości z taśmy z praktycznie każdej powierzchni

Opublikowano

Jak się trafi z acetonem to sobie lakier załatwi.

UJ z takimi poradami Wladi [emoji12]

Opublikowano

Ewentualnie boszką. ;)

a to doope - skad to bierzecie i w ogole czy to cos konkretnego znaczy?

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.