Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Magic ma inteligentną facjatę więc na pewno bawili się bez alkoholu...

Przy muzyce Ennio Morricone dywagowali o problemach tego świata oraz racjonalnych sposobach ich rozwiązania wraz z możnymi tego padołu.

Następnie grzecznie się rozjechali do swych domów - nie budząc sąsiadów Magica oraz śpiących nieopodal w radiowozie Psiaków .

Trafiłem Sebastian ? Trafiłem ??

:kox:

w sumie to z facetów to tylko Ja i Michał_G84 piliśmy ( Ci co byli w BT to pewnie go pamiętają, szczególnie z pokoju Moskala)

A sarenki to poprzywoziły jakies lekkie trunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

coś u cisza :whistling:

Sobota, wieczór... %%% ;)

Hmm, chciałbym w to wierzyć... :eusathink: w sumie, u Magica klubowy spot, grillujo, sam człowiek by odpalił jakiegoś grilla, piwko, whisky... :dancing:

w moim przypadku tak było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odliczamy czas do zgonu, podobnie jak EU swego czasu.

Może i tak,ale jak widzę to

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315459-wulgaryzmy-na-forum/

To mnie trafia (każdy wie co ) :grin: bo przecież forum to nie jakieś Kółko Różańcowe a czasy cenzury były w PRL-u :facepalm:

Ostatnio nawet tu nie ma spamu który kiedyś było co czytać :facepalm:

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pozdrowienia dla całego grona pedagogicznego które nosi ciasne spodnie bo nie ma ,,kokones,, :facepalm:

cześć i narazie

:hi:

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

ma ktos na zbyciu radio 2 din symphony to z wbudowana zmieniarka ?


czy kazda zmieniarka w schowek podejdzie do RNS-D bo zakodowalem u ziomka i nie widzi jej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Ma ktoś z Was może taki http://sklep.pfi24.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=725&category_id=111&option=com_virtuemart&Itemid=2dywanik do bagażnika z firmy Petex za 95 zł? Wycieraczki gumowe mają bardzo dobre, także zastanawiam się też nad tym do bagażnika. Czy jak już to lepiej wziąć ori z getemu za 177zł.?

I drugie pytanie.. Muszę wymienić poduszki pod silnikiem. Wymienić od razu pod skrzynią lub jakieś inne (nie wiem do końca ile tego tam jest) czy jak są jeszcze ok to nie ma sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Panowie mam problem pomoże ktoś?

Zaznaczam że jestem daleko od kompa aby podłączyć vaga

Problem jest taki

Jak włączam klime to po około 5-10 sek. Zaczyna się kopcic spod muchy po stronie kierowcy kolo lampy i na środku i tylko jak jest włączona klima

A jak wylacze klime to wszystko jest ok

Nie zabardzo wiec w czym problem

I jak to ugryźć

Nigdy nie miałem takie przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pozdrowienia dla całego grona pedagogicznego które nosi ciasne spodnie bo nie ma ,,kokones,, :facepalm:

cześć i narazie

:hi:

Wysłane z Ipka

Nara :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I drugie pytanie.. Muszę wymienić poduszki pod silnikiem. Wymienić od razu pod skrzynią lub jakieś inne (nie wiem do końca ile tego tam jest) czy jak są jeszcze ok to nie ma sensu?

Pod skrzynią poduchę sprawdzasz szarpiąc za skrzynie lewo/prawo, góra/dół. Jeśl będzie za bardzo się poddawać to guma poduszki pewnie już jest porwana.

Masz jeszcze poduchę na przednim pasie - ona jest często pomijana a między innymi odpowiada za niwelowanie drgań przenoszonych z silnika na budę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ma ktoś z Was może taki Audi A4 B6 B7(2000-2007) -dywanik bagaĹźnika gumowy - Dywaniki Samochodowe sklep internetowy PFI Knurow Szpitalna 8dywanik do bagażnika z firmy Petex za 95 zł? Wycieraczki gumowe mają bardzo dobre, także zastanawiam się też nad tym do bagażnika. Czy jak już to lepiej wziąć ori z getemu za 177zł.?

Ja mam coś takiego i nawet zdaje egzamin. Przynajmniej się nie przejmuję, jak coś się rozleje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Panowie mam problem pomoże ktoś?

Zaznaczam że jestem daleko od kompa aby podłączyć vaga

Problem jest taki

Jak włączam klime to po około 5-10 sek. Zaczyna się kopcic spod muchy po stronie kierowcy kolo lampy i na środku i tylko jak jest włączona klima

A jak wylacze klime to wszystko jest ok

Nie zabardzo wiec w czym problem

I jak to ugryźć

Nigdy nie miałem takie przypadku

Może sprężarka sie zaciera

Wysłane z Ipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

ma ktos na zbyciu radio 2 din symphony to z wbudowana zmieniarka ?

czy kazda zmieniarka w schowek podejdzie do RNS-D bo zakodowalem u ziomka i nie widzi jej

mam oddam za 8 dych ale radia nie łapie - widzi RDS, ale na głośniki nic nie idzie z radia, na zmieniarce normalnie, czyli słychać :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Panowie mam problem pomoże ktoś?

Zaznaczam że jestem daleko od kompa aby podłączyć vaga

Problem jest taki

Jak włączam klime to po około 5-10 sek. Zaczyna się kopcic spod muchy po stronie kierowcy kolo lampy i na środku i tylko jak jest włączona klima

A jak wylacze klime to wszystko jest ok

Nie zabardzo wiec w czym problem

I jak to ugryźć

Nigdy nie miałem takie przypadku

Może sprężarka sie zaciera

Wysłane z Ipka

Tylko ten dymek to mi wygląda na jakiś gaz albo para no sam nie wiem

I nic nie czuć żadnego zapachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

ma ktos na zbyciu radio 2 din symphony to z wbudowana zmieniarka ?

czy kazda zmieniarka w schowek podejdzie do RNS-D bo zakodowalem u ziomka i nie widzi jej

mam oddam za 8 dych ale radia nie łapie - widzi RDS, ale na głośniki nic nie idzie z radia, na zmieniarce normalnie, czyli słychać :hi:
Znaczy glowica fm uwalona [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I drugie pytanie.. Muszę wymienić poduszki pod silnikiem. Wymienić od razu pod skrzynią lub jakieś inne (nie wiem do końca ile tego tam jest) czy jak są jeszcze ok to nie ma sensu?

Pod skrzynią poduchę sprawdzasz szarpiąc za skrzynie lewo/prawo, góra/dół. Jeśl będzie za bardzo się poddawać to guma poduszki pewnie już jest porwana.

Masz jeszcze poduchę na przednim pasie - ona jest często pomijana a między innymi odpowiada za niwelowanie drgań przenoszonych z silnika na budę

jaki numer w etce ma ta poduszka na pasie przednim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: stuka mi w kolumnie kierowniczej i pora ją wymienic ....niestety jeszcze nie sprawdziłem jaka mam ale pytam w ciemno widze ze jest duzo końcówek tych kolumn i rozbieżnosci cenowe .....kolumny były takie same w zależności od pojemnosci aut??? pytam bo moge w miare tanio wyrwac od 3.0 asn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakie żarniki do ori lamp polecacie? tak aby barwa swiatla byla fajna biała najlepiej z delikatną niebieską poświatą? bo jeden żarnik zacząl migać a teraz już świeci tylko tak delikatnie i te światło iest jakby różowe ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...