Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

orientuje się ktoś z Was czy do wyciągnięcia górnego grilla w cabrio trzeba zrzucać zderzak? (jest niestety inaczej niż w sedanie/avancie)

Opublikowano

nieźle się dzieje widzę, polecą wszyscy którzy mają coś do powiedzenia i forum umrze śmiercią naturalną...nikt nie będzie siedział na forum na którym nie można wyrazić się po swojemu bo komuś "kolba" nie pasuje ;)

Opublikowano

bo komuś "kolba" nie pasuje ;)

Fajnie, że się ujawniłeś ;)

Edytowane przez poziek

Opublikowano

grilla w cabrio trzeba zrzucać zderzak

raczej bez zdjęcia grilla, zderzaka nie zdejmiesz (spodziewam się, że są za nim śruby zderzaka) - zgaduję tylko :decayed:

Opublikowano

bo komuś "kolba" nie pasuje ;)

Fajnie, ze się ujawniłeś ;)

Takie odzywki to do kolegów a nie do mnie...nie wydaje mi się żebyśmy przeszli na stopę koleżeńską.

Nawet nie chce mi się rozpisywać bo takie odzywki są nie na miejscu takiej osobie.

Opublikowano

bo komuś "kolba" nie pasuje ;)

Fajnie, ze się ujawniłeś ;)

Takie odzywki to do kolegów a nie do mnie...nie wydaje mi się żebyśmy przeszli na stopę koleżeńską.

Nawet nie chce mi się rozpisywać bo takie odzywki są nie na miejscu takiej osobie.

Po co bijesz pianę? Co Twój post wniósł do tematu?

Opublikowano

bo komuś "kolba" nie pasuje ;)

Fajnie, ze się ujawniłeś ;)

Takie odzywki to do kolegów a nie do mnie...nie wydaje mi się żebyśmy przeszli na stopę koleżeńską.

Nawet nie chce mi się rozpisywać bo takie odzywki są nie na miejscu takiej osobie.

Po co bijesz pianę? Co Twój post wniósł do tematu?

B6 Division jest z natury wątkiem ze spamem.

Napisał, że sobie nie życzy takich odzywek.

Opublikowano

Takie odzywki to do kolegów a nie do mnie...nie wydaje mi się żebyśmy przeszli na stopę koleżeńską.

Oj dziubku przepraszam :grin:

Opublikowano

B6 Division jest z natury wątkiem ze spamem.

Napisał, że sobie nie życzy takich odzywek.

Spoko, tylko jaki jest sens drążyć zamknięty temat?

Takie komenty nie dają absolutnie nic, ale zaraz, przecież to ZK jest prowokatorem...

Opublikowano

Absolutnie nie miałem zamiaru nikogo prowokować, szkoda tylko, że tak się dzieje i tyle.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Absolutnie nie miałem zamiaru nikogo prowokować, szkoda tylko, że tak się dzieje i tyle.

To ja Ci napiszę raz jeszcze żebyś zrozumiał. Czasy kolby, pomarańczy i kukurydzy i only you NIGDY na forum już nie wrócą. Jeżeli Tobie to odpowiada zapraszamy, zostań.

Jeżeli nie czujesz się swobodnie to sugeruję research.

Edytowane przez poziek

Opublikowano

grilla w cabrio trzeba zrzucać zderzak

raczej bez zdjęcia grilla, zderzaka nie zdejmiesz (spodziewam się, że są za nim śruby zderzaka) - zgaduję tylko :decayed:

ale ja chcę zdjąć grill, właśnie bez ściągania zderzaka (o ile się da) :decayed:

Opublikowano

Oj dziubku przepraszam :grin:

"Na­tura dała nam dwo­je oczu, dwo­je uszu ale tyl­ko je­den język po to, abyśmy więcej pat­rzy­li i słucha­li, niż mówili." - Sokrates.

Czasem mam wrażenie że Pan V.I.P ma 14 lat.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.