Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

z dnia na dzień mam wrazenie że to forum zamienia się w jakieś publiczne wyżalanie się oraz wzajemne mieszanie się z g.....

I wszyscy na tym tracą niestety :-(

Mam przeczucie, że jeszcze chwila i sytuacja się wyklaruje i ustabilizuje. Dajmy co poniektórym kapkę czasu na oswojenie się z nowym/ starym i z dawna oczekiwanym porządkiem.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

józek zmierzył ? jeśli jeszcze potrzeba to ja również mam s4 - mogę pomóc .


Edytowane przez R7 JAREK

Opublikowano

józek jest nie zawodny, pamiętaj :decayed:

Opublikowano

czyli zmierzył wszystko a nawet więcej :decayed:

Opublikowano

czyli zmierzył wszystko a nawet więcej :decayed:

dodał fszytko i fyszło 2cm :grin: :grin:

Opublikowano

Jarek, Jarek - już Ci tyle razy mówiłem : nie porównuj wszystkich do siebie . Masz małego ciultka ale serce za to wielkie ;)

Opublikowano

Panowie mam pytanko. Kat z 1.8 t BFB podejdzie do 2.0 ALT?

Opublikowano

Nie

Opublikowano

Nie

I Ty warna dostałes :polew::polew:

Opublikowano

Dev jesteś pewien że nie podejdzie? Patrzyłem na aukcje z zamiennikami i piszą że pasuje do BFB i ALT

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

Jarek, Jarek - już Ci tyle razy mówiłem : nie porównuj wszystkich do siebie . Masz małego ciultka ale serce za to wielkie ;)

miałeś nie mowić :jerk:

Opublikowano

Dev jesteś pewien że nie podejdzie? Patrzyłem na aukcje z zamiennikami i piszą że pasuje do BFB i ALT

Robilem kiedys przekladke z ALT na BEXa i nic nie pasi.

Musualem tez wydech wywalac

Opublikowano

Ktoś obeznany podpowie mi czy czy aby napewno gwint do ośki i Q jest ten sam bo mam sedana z Q i chce kupić gwint od kolegi z forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316092-kompletny-gwint-kw-oskaquattro-sedanavant/napisał mi że Według katalogów wszystkie gwinty ośka/quattro są takie same.

Opublikowano

Ktoś obeznany podpowie mi czy czy aby napewno gwint do ośki i Q jest ten sam bo mam sedana z Q i chce kupić gwint od kolegi z forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316092-kompletny-gwint-kw-oskaquattro-sedanavant/napisał mi że Według katalogów wszystkie gwinty ośka/quattro są takie same.

zalezy jakie sa sprezyny z tylu, szerokie do oski

Opublikowano

Ktoś obeznany podpowie mi czy czy aby napewno gwint do ośki i Q jest ten sam bo mam sedana z Q i chce kupić gwint od kolegi z forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316092-kompletny-gwint-kw-oskaquattro-sedanavant/napisał mi że Według katalogów wszystkie gwinty ośka/quattro są takie same.

zalezy jakie sa sprezyny z tylu, szerokie do oski

Pozwole sobie wstawić foto http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b638d1a9c96074f.htmlczyli podejdzie do mnie pod Q?

Opublikowano

Ktoś obeznany podpowie mi czy czy aby napewno gwint do ośki i Q jest ten sam bo mam sedana z Q i chce kupić gwint od kolegi z forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316092-kompletny-gwint-kw-oskaquattro-sedanavant/napisał mi że Według katalogów wszystkie gwinty ośka/quattro są takie same.

zalezy jakie sa sprezyny z tylu, szerokie do oski

Pozwole sobie wstawić foto http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b638d1a9c96074f.htmlczyli podejdzie do mnie pod Q?

Pytałeś już o to...

Opublikowano

Ktoś obeznany podpowie mi czy czy aby napewno gwint do ośki i Q jest ten sam bo mam sedana z Q i chce kupić gwint od kolegi z forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316092-kompletny-gwint-kw-oskaquattro-sedanavant/napisał mi że Według katalogów wszystkie gwinty ośka/quattro są takie same.

zalezy jakie sa sprezyny z tylu, szerokie do oski

Pozwole sobie wstawić foto http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b638d1a9c96074f.htmlczyli podejdzie do mnie pod Q?

Pytałeś już o to...

Wiem że pytałem ale dla upewnienia dodałem foto bo w pierwszym linku nie ma zdjęć

Opublikowano

józek zmierzył ? jeśli jeszcze potrzeba to ja również mam s4 - mogę pomóc .

zmierzył chałwa mu za to :decayed:

Tera panicze pytanei z innej beczki trza mi fotek lampy bixenonowej z zewnatrz gdzie tam jest przetwornica i w srodku znaczy widok na widok przetwornicy jak wziera sie do srodka. Wylepilem se w ori xenon soczewy z B8 i wadzi mi ten eletromgnes o przetwornice. Idzie jakas inna przetwornice zewnetrzna podpasowac pod D1S?

Opublikowano

w xenonie przetwornica jest od spodu lampy, a w bixach od tyłu.

pikczersów szukaj w temacie wurca o samopoziomowaniu i tego typu pochodnych, coś tam powinno być

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.