Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie nie ma ktos do sprzedania w dobrej monecie, sprawnej sprezarki klimy do 1.9 tdi ?? I czy orientuje sie ktos czy w B6 1.9 tdi szly wszystkie takie same czy czyms sie roznily ??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uderz do kolegi adifek

Opublikowano

:hi:

Najlepszego Karol ;)

Dziękuje :)

Opublikowano

Panowie nie ma ktos do sprzedania w dobrej monecie, sprawnej sprezarki klimy do 1.9 tdi ?? I czy orientuje sie ktos czy w B6 1.9 tdi szly wszystkie takie same czy czyms sie roznily ??

Były różne w zalezności od nr nadwozia, ale w 2004r miałeś już sprężarkę na szerszy pasek taką jak w B7 więc masz większy wybór jeśli chodzi o kupno używanej.

Opublikowano

Póki co nie mam numerów swojej, mam tylko zdjęcia zerwanego sprzęgiełka, może to tylko typ z jednej:

www.directupload.net/file/d/3755/bupmmtve_jpg.htm

www.directupload.net/file/d/3755/8jlxao82_jpg.htm

Opublikowano

To sprzęgło klimy Ci padło i całą sprezarke wymienisz. ?

Opublikowano

jaka jest różnica między 2 din chorus a concert III ?


NjZzpXh.jpg

to jest concert 3 ? Podłączenie jest przez kostkę quadlock analogicznie jak rnse czy jakoś inaczej ?

Opublikowano

concert 3 ma większą moc i czyta mp3

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

a z podłączeniem nie ma problemu ?

Opublikowano

Jak ja sobie poradziłem to niema ;)

Opublikowano

Jak masz teraz cII to musisz kupić przejściówkę

Opublikowano

coś słyszałem że coś mostkować trzeba

Opublikowano

Czekaj czekaj coś robiłem takiego faktycznie . Jest gdzieś temat jak znajdę do ci podrzuce .

Opublikowano

Bielun22 - zanim kupilem to auto, to bylo robione to sprzeglo i za jakis czas zerwalo znowu, wiec podejrzenia mam na zacierajaca sie sprezarke i dlatego pytalem czy ktos nie ma w dobrej kasie (bo widzialem kiedys nawet po dwie stowki byly)

Opublikowano

Musisz dołożyć pin16 i zmostkować z pin15 ,bez tego nawet ci się nie włączy

tu masz wszystko opisane

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/162948-all-b6-zmiana-concert-2-na-concert-3-problem/?hl=%2Bzmiana+%2Bconcert+%2Bconcert+%2Biii

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

To tak jak przy BNS i RNS-E

Opublikowano

Chorus III to padaka wzgledem Concerta III nawet nie jestem do konca pewien czy Chorus III czyta plyty z mp3. Z uwagi, ze mam padniete radio Concert III i ciezko jest dorwac takie radio z A4 B7 a jest wysyp tego radia z Audi A3 to kupilem wlasnie z A3 przeloze jedynie panel przedni i pozamiatane. Jak juz dojdzie do mnie radyjko to zdam relacje czy wszystko poszlo gładko.

A co do sprawy dolozenia pinu i zmostkowania 15 i 16. To ch6ba jeszcze trzeba przelozyc jeszcze 1 kabelek przynajmniej musza zrobic to te osoby ktore zakupily przejsciowke z ISO na Fakra pod RNSe

Opublikowano

no właśnie ja wyrwałęm concerta za bezcen dlatego chce zapodać tymczasowo.

Bo radio 2 din z napisem concert to concert3 ?



To tak jak przy BNS i RNS-E

przy rnse nie trzeba nic mostkować

Opublikowano

Na kostce quadlock z allegro trzeba bo sie radio nie wlaczy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.