B6 DIVISION

Nosb

Też tak zawsze mówiłem ale po kilku dniach się nudziłem i zaczynałem jeździć i zwiedzać to i owo :) Jak nie miałeś wcześniej okazji to polecam rejs statkiem po okolicznych wyspach - na pewno będą łazić po plaży i proponować :wink:

• Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jozek726

• Wandej

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

Pod koniec miecha wracac bede jakos. To bedzie aczwórkowo mowicie. ;) jak ktos nie byl to polecam KRKA. :)

Wandej to gdzies tam na Chorwacji sie ustawimy i kolami pomieniamy ;)

Jak już w jedną stronę mnie wytelepie to już jakoś wrócę :decayed:

Animal ja ogólnie lenię się podczas wypoczynku :wink: Wychodzę tylko na plaże i ewentualnie coś zjeść także na pewno się nudził nie będę. Po za tym wezmę chyba ponton ze sobą. Pany a ile można wziąc alko na głowe? 1l na głowę czy na auto? Chcę trochę whisky ze sobą wziąć żeby nie przepłacać :wink:

tragedii z cenami nie ma w porównaniu do pl. Ja za wiele żarcia i alko ze sobą nie brałem bo ceny większości artykułów są konkurencje. Polecam zaopatrywać się w Konzumach lub ewentualnie Lidlach

Pracuje w Finlandii i ceny tutaj to masakra. Lodówka turystyczna zamrozonego mięsa wytrzymała 30 godzin jazdy :)

Wandej, w Chorwacji ceny porównywalne do polskich i płacąc kartą nie ma prowizji :) A o pontonie, to już Ci coś mówiłem :grin: po co Ci zmieniać opony w maluchu, jak masz cztery na brzuchu :polew::polew:

Z Chorwacji przywiozłem pomysł na nietypowego klasyka.

IMG_1647.jpg

IMG_1646.jpg

IMG_1645.jpg

Gdyby pojawił się właściciel to pewnie bym go zabrał. No i moja zaakceptowała :decayed:

Renault 4 - samochód ratownika górskiego

Oliwa zalana, plukanka byla, filtry na pokladzie dzieki Andrzeju. Tylko jak zdjalem korek od wlewu oleju po plukaniu juz to zauwazylem na bocznych sciankach brazowy osad i zastanawiam sie czy to tez nie powinno poplynac z plukanka i starym olejem?

Spadaj :decayed: Nie chcę na tych kołach jechać bo w PL trafią się jakieś roboty i jedno yebnięcie i mogę zostać bez powietrza :kwasny:

Polecam miasto Rovinj w Chorwacji bylem 2 tygodnie kiedys i wiem, że kiedys tam wróce ;)

Ten brąz to przepalony olej. Niestety jego żeby usunąć to już trzeba ręcznie się za to zabrać. Pod pokrywą zaworów pewnie jest podobnie :kwasny:

Eh jezeli to nie jest szkodliwie i mozna z tym jezdzic to nie bede wnikał, nie wszystko musi błyszczeć sie w aucie ;)

Nie jest to zwykły nalot. Ważne abyś na ruchomych cześciach i w kanałach miał czysto :wink: Spadło trochę szlamu?

Koledzy jaki najlepsze ubezpieczenie auta assistance na Europe polecacie ?

Wiesz olej po roku i ok 5000km był czarny a czy bylo w nim coś jeszcze to nie wiem bo przez sito nie puszczalem [emoji14]

Do nagrzanego silnika wlalem cala plukanke i zostawilem autko odpalone przez 10min po czym odkrecilem korek w misie i zostawilem az wszystko splynelo i przestalo kapac po czym zmiana filtra oleju i zalanie nowej oliwy.

No i gites zrobiłeś :wink: U mnie olej jest czarny zaraz po odpaleniu :decayed:

Slo Ty też do chorwacji jedziesz? :grin: Gdzie są moje gumiszcza? :decayed:

Slo Ty też do chorwacji jedziesz? Gdzie są moje gumiszcza?

Ja bardziej na Włochy w tym roku :) Gumy leżą, musze CI je wysłać :D

Koledzy jaki najlepsze ubezpieczenie auta assistance na Europe polecacie ?

OC+Pomoc w drodze na Europę. Jedyna sensowna opcja z lawetą do 1000km.

Ale jakiej firmy?

:hi:

Podpowie ktoś ile mogę wołać za tylne boczki Swing z pakietem światło pod elektryczne szyby? Boczki kompletne + podnośniki szyb z silniczkami. Do przednich boczków mam wiązki i pakiet światło.