Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy jaki najlepsze ubezpieczenie auta assistance na Europe polecacie ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesz olej po roku i ok 5000km był czarny a czy bylo w nim coś jeszcze to nie wiem bo przez sito nie puszczalem [emoji14]

Do nagrzanego silnika wlalem cala plukanke i zostawilem autko odpalone przez 10min po czym odkrecilem korek w misie i zostawilem az wszystko splynelo i przestalo kapac po czym zmiana filtra oleju i zalanie nowej oliwy.

Opublikowano

Wiesz olej po roku i ok 5000km był czarny a czy bylo w nim coś jeszcze to nie wiem bo przez sito nie puszczalem [emoji14]

Do nagrzanego silnika wlalem cala plukanke i zostawilem autko odpalone przez 10min po czym odkrecilem korek w misie i zostawilem az wszystko splynelo i przestalo kapac po czym zmiana filtra oleju i zalanie nowej oliwy.

No i gites zrobiłeś :wink: U mnie olej jest czarny zaraz po odpaleniu :decayed:

Slo Ty też do chorwacji jedziesz? :grin: Gdzie są moje gumiszcza? :decayed:

Opublikowano

Slo Ty też do chorwacji jedziesz? Gdzie są moje gumiszcza?

Ja bardziej na Włochy w tym roku :) Gumy leżą, musze CI je wysłać :D

Opublikowano

Koledzy jaki najlepsze ubezpieczenie auta assistance na Europe polecacie ?

OC+Pomoc w drodze na Europę. Jedyna sensowna opcja z lawetą do 1000km.

Opublikowano

Ale jakiej firmy?

Opublikowano

:hi:

Podpowie ktoś ile mogę wołać za tylne boczki Swing z pakietem światło pod elektryczne szyby? Boczki kompletne + podnośniki szyb z silniczkami. Do przednich boczków mam wiązki i pakiet światło.

Opublikowano

Panowie jezeli ma sie na pokladzie pelny BOSE audio sytem to czy bedzie roznica w dzwieku gdy podlacze do tego czy to radio Concerta II Concerta III czy np Symphony II? wszystkie maja taka sama regulacje dzwieku low mid high.

Opublikowano

Ale jakiej firmy?

Zapomniałem napisać. Chodzi o PZU.

Opublikowano

Panowie, znajomy wymienia sprzeło, ale chce to zrobić wersją budżetową.

Czy zmieniając sprzęgło, trzeba zmieniać odrazu dwumase i docisk?

Dwumasa mu nie hałasuje, więc poleciłem wymienić samą tarcz, albo nową, albo dobrą uzywke.

Co myślicie o tym

Opublikowano

Rozbierze to się dowie co jest w jakim stanie.

Mi się nawet łapa i wysprzeglik rozleciały.

Opublikowano
:kwasny:

Panowie, znajomy wymienia sprzeło, ale chce to zrobić wersją budżetową.

Czy zmieniając sprzęgło, trzeba zmieniać odrazu dwumase i docisk?

Dwumasa mu nie hałasuje, więc poleciłem wymienić samą tarcz, albo nową, albo dobrą uzywke.

Co myślicie o tym

Nie kupisz raczej samej tarczy chyba żę jakiś chinol :wink: jak dwumas cicho to samo sprzęgło i będzie śmigać. U mnie też dzisiaj badaliśmy a4 wstępnie co trzeba kupić przed Chorwacją :facepalm: Dwumas ok sprzęgło pójdzie profilaktycznie ,manszeta amorki tył i niespodzianka pompa wody :facepalm: Rok temu wymieniany cały rozrzą i już leci z niej. Jak ja lubię ten przód zdejmować :facepalm:

Opublikowano

ta operacja ze sprzęgłem to w avensis d4d 2.0

Opublikowano

ta operacja ze sprzęgłem to w avensis d4d 2.0

Oj to już wiem czemu dwumasu wymienić nie chcecie :grin:

Opublikowano

:hi:

Panowie gdzie sprawdzacie ceny gratow w ASO bo juz wszystki znane mi strony popadaly?

Opublikowano

:hi:

Panowie gdzie sprawdzacie ceny gratow w ASO bo juz wszystki znane mi strony popadaly?

Podrzuć numery piękny kawalerze :hi:

Opublikowano

ta operacja ze sprzęgłem to w avensis d4d 2.0

Oj to już wiem czemu dwumasu wymienić nie chcecie :grin:

:) właśnie

Opublikowano

:hi:

Panowie gdzie sprawdzacie ceny gratow w ASO bo juz wszystki znane mi strony popadaly?

getem.pl działa

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sklep.motorpol

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziekowac :hi:

:hi:

Panowie gdzie sprawdzacie ceny gratow w ASO bo juz wszystki znane mi strony popadaly?

Podrzuć numery piękny kawalerze :hi:

Wujek nie mam teraz nic konkretnego, pytam na przyszlosc bo czasem potrzeba sprawdzic cene jakiejs srubki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.