Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki Panowie, jak bede blizej tematu przelozenia podsufitek to bede jeszcze dopytywal. :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najtaniej z awx bierz jak dwumas jeszcze nie kuleje .

Opublikowano

Najtaniej z awx bierz jak dwumas jeszcze nie kuleje .

Awx?

Nie lepieh z BRD?

Opublikowano

Nie wiem czy pasuje :) ja mam z awx i wszystko śmiga jak ta lala .

Opublikowano

On ma bene. ;) awx to 228mm , a avf/brd 240mm ;)

Opublikowano

Kto ile warte są ekrany w zagłówki + kable + dvd?

Opublikowano

Też mam bene . Awx wchodzi bez problemu a znosi wiecej ;).

Opublikowano

A ile taki z awx? czyli spokojnie mi ogarnie do 400 Nm? hmm dwumas raczej jest okey nie wali nic po budzie nie wiem jakie mogły by być jego objawy jeszcze

Opublikowano

A w benie 400 chcesz osiągnąć? Widzę grubo będzie :). Powinno wytrzymać ale ja przy tylu Nm bym wsadzał kevlar bo to grosze przy sumie jaką wydasz na mody do tego momentu ;).

Opublikowano

Może do 400 nie dobije ale będzie pewnie w okolicach 350-380 ;) dlatego zastanawiam się co będzie najlepszym rozwiązaniem żeby za szybko nie poddało się :)

Opublikowano

380 nm sprzęgło awx znosi lekko, tylko pytanie jak długo, bo to już blisko granicy jego możliwości... Bezpieczniej i bardziej przyszłościowo obić tarczę kevlarem. Można też lekko wzmocnić docisk...

Opublikowano

On ma bene. ;) awx to 228mm , a avf/brd 240mm ;)

A no widzisz znów człowiek się czegoś dowiedział.

Przez taptalka nie widac Kto ma co w opisie

Opublikowano

Pany jaki potrzebny mi jest kluczyk z B7 albo C6 żeby do B6 pasować? Wystarczy tylko bebechy przełożyć i zakodować?

Na Audizine nie jest napisane jaki dokładnie klucz.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199643-B7-Key-Fob-for-B6-DIY

Edytowane przez Fr0styyy.

Opublikowano

Pany jaki potrzebny mi jest kluczyk z B7 albo C6 żeby do B6 pasować? Wystarczy tylko bebechy przełożyć i zakodować?

Na Audizine nie jest napisane jaki dokładnie klucz.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199643-B7-Key-Fob-for-B6-DIY

Zależy jaki masz modul komfortu żeby częstotliwość zgrać 433 MHZ przekladasz tylko immo zeby bylo prościej
Opublikowano

Pany jaki potrzebny mi jest kluczyk z B7 albo C6 żeby do B6 pasować? Wystarczy tylko bebechy przełożyć i zakodować?

Na Audizine nie jest napisane jaki dokładnie klucz.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199643-B7-Key-Fob-for-B6-DIY

8E0 837 220 Q lub K ale Twój rocznik może mieć problem z ich obsłużeniem, w B6 od 2003 idzie je zakodować. Trzeba też dociąć nowy grot albo piłować ze starego kluczyka.

Edytowane przez Gregory87

Opublikowano

Powie mi ktos co to za ciezarek i po kiego on tam jest przy poduszce?

male_eb65f9204d711e7c321bf72e73750e.jpgmale_ed08e6f526fc8e740444d8fa414a9.jpg

Opublikowano

Pany jaki potrzebny mi jest kluczyk z B7 albo C6 żeby do B6 pasować? Wystarczy tylko bebechy przełożyć i zakodować?

Na Audizine nie jest napisane jaki dokładnie klucz.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199643-B7-Key-Fob-for-B6-DIY

8E0 837 220 Q lub K ale Twój rocznik może mieć problem z ich obsłużeniem, w B6 od 2003 idzie je zakodować. Trzeba też dociąć nowy grot albo piłować ze starego kluczyka.

Dociąć grot to nie problem, gorzej żeby elektronika podeszła.

Opublikowano

Pany jaki potrzebny mi jest kluczyk z B7 albo C6 żeby do B6 pasować? Wystarczy tylko bebechy przełożyć i zakodować?

Na Audizine nie jest napisane jaki dokładnie klucz.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199643-B7-Key-Fob-for-B6-DIY

8E0 837 220 Q lub K ale Twój rocznik może mieć problem z ich obsłużeniem, w B6 od 2003 idzie je zakodować. Trzeba też dociąć nowy grot albo piłować ze starego kluczyka.

Dociąć grot to nie problem, gorzej żeby elektronika podeszła.
Elektroniki nie przelozysz a musza sie zgrac czestotliwosci. Immo przekladasz bez problemu.

Grot dorobisz wszędzie

Opublikowano

Wiem, że nie przełożę, miałem na myśli raczej żeby to się zgrało ze sobą :P

Te klucze B6 to 433mhz mają?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.