Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ca3124db648b34a79f7e1815c91a20bd.jpg

Panowie, wydaje mi się, że to może być przyczyną wszystkich objawów. Ta siateczka od łącznika jest trochę okopcona więc wydaje się, że jest nieszczelny.

Gdzie można kupić taki łącznik bo nie mogę nigdzie znaleźć identycznego. Wiem, że to jest łącznik nowego typu.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zrobiłby ktoś zdjęcie halogena w ory zderzaku S-line tylko takie dosyć duże ?

Albo mi się wydaje albo mi lekko nie dolega ten pierścień na kratce do halogena. Nie wiem czy tak powinno być.

Opublikowano

Zrobiłby ktoś zdjęcie halogena w ory zderzaku S-line tylko takie dosyć duże ?

Albo mi się wydaje albo mi lekko nie dolega ten pierścień na kratce do halogena. Nie wiem czy tak powinno być.

Też tak mam
Opublikowano

Pany jaki potrzebny mi jest kluczyk z B7 albo C6 żeby do B6 pasować? Wystarczy tylko bebechy przełożyć i zakodować?

Na Audizine nie jest napisane jaki dokładnie klucz.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/199643-B7-Key-Fob-for-B6-DIY

Do twoje nie podejdzie niestety żaden nowszy kluczyk, przetestowałem to z Pajdą na moim pazdziochu

Dwa kluczyki z różnymi końcówkami (k i q) nie ruszuly, na vagu je widać ale nie zmieniają wartości

Załamka...

Opublikowano

Co do halo w zderzaku/dokładce sline, też tak mam. Tylko mój zderzak(góra) jest docinana pod dokładkę sline, wszystko pasuje idealnie, ale halogeny faktycznie mogłyby być bliżej kratek .

Opublikowano

Co do halo w zderzaku/dokładce sline, też tak mam. Tylko mój zderzak(góra) jest docinana pod dokładkę sline, wszystko pasuje idealnie, ale halogeny faktycznie mogłyby być bliżej kratek .

to kwestia zapiecia kratek, w dorabianym dole s-line tak mocno i gleboko nie dolegaja i daltego jest japa deliaktna

Opublikowano

8JG Headlight with gas discharge lamp for
driving on the right
8K7 Automatic headlight activation
8Q3 Automatic headlight-range adjustment
dynamic (self-adjusting while driving)

to oznaczenia ksenonu czy bi?

Opublikowano

0417522fec1484c6b5369bf86d68d1a2.jpg

rozpierdolka mode = on

Opublikowano

Pany nie ma kto zawieszenia do sprzedania (air)

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

0417522fec1484c6b5369bf86d68d1a2.jpg

rozpierdolka mode = on

Coś tam panie wymyślił?
Opublikowano

0417522fec1484c6b5369bf86d68d1a2.jpg

rozpierdolka mode = on

Coś tam panie wymyślił?
lista życzeń jest baaaaardzo długa :grin: na razie podstawa, czyli mce low--->high, bo bez tego nie ruszą mi lustro i włącznik auto :wink: a dalej to po drodze najwyżej pare fotek cykne :wink: bajdełej - to nie moje auto :hi:
Opublikowano

Gaśnice miej w pobliżu :)

Opublikowano

0417522fec1484c6b5369bf86d68d1a2.jpg

rozpierdolka mode = on

Kaju włącznik zmieniasz? [emoji2]
Opublikowano

Gaśnice miej w pobliżu :)

zajrzyj w wolnej chwili :wink:
Opublikowano

Panowie nie chce ktoś kupic zderzaka s-line? Kompletny z czornym dolnym gryllem...?

Opublikowano

Panowie nie chce ktoś kupic zderzaka s-line? Kompletny z czornym dolnym gryllem...?

Pod spryski?
Opublikowano

Zapomniałem...bez spryskiwaczy...

Ajfon srajfon

Opublikowano

Zapomniałem...bez spryskiwaczy...

Ajfon srajfon

czy cena to tajemnica?

Opublikowano

Nie żadna tajemnica 900 do negocjacji plus wysyłka. Zderzak kupiony od kolegi z forum krisssx.

Ajfon srajfon

Opublikowano

Panowie klocki mi zaczęły dzwonić na wybojach :/ co zrobić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.