Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaka srednice montazowa musze zamowic pod wydech 2.5 tdi ?

zmierz sobie końcówkę wydechu i taką zamów ,nie pamiętam dokładnie ale chyba 55mm

I nie pytaj sto razy o to samo!

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak się wyciąga wskazówki z licznika ? Bo nie chce nic urwać ?

Dwie małe łyżeczki do herbaty :)

Robiłem to już setki razy i nigdy nic nie uszkodziłem, za pierwszym razem mogą ciężko iść.

Gra warta świeczki, licznik kolor + wskazówki z S4 B6 + białe podświetlenie :)

jFUZ2Kn.jpg

Btw. nie ma ktoś na sprzedaż kostek do podłączenia zegarka radiowego z licznikiem? Bardzo potrzebuję :)

czteropinowe? mam, ale to nie są tanie rzeczy :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jak się wyciąga wskazówki z licznika ? Bo nie chce nic urwać ?

Dwie małe łyżeczki do herbaty :)

Robiłem to już setki razy i nigdy nic nie uszkodziłem, za pierwszym razem mogą ciężko iść.

Gra warta świeczki, licznik kolor + wskazówki z S4 B6 + białe podświetlenie :)

jFUZ2Kn.jpg

Btw. nie ma ktoś na sprzedaż kostek do podłączenia zegarka radiowego z licznikiem? Bardzo potrzebuję :)

czteropinowe? mam, ale to nie są tanie rzeczy :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nienwiem jakie, po prostu chce podłączyć moduł zegarka radiowego go licznika żeby działał [emoji14] coś wykombinujesz kaju? [emoji1]

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edytowane przez Fr0styyy.

Opublikowano

jaka srednice montazowa musze zamowic pod wydech 2.5 tdi ?

zmierz sobie końcówkę wydechu i taką zamów ,nie pamiętam dokładnie ale chyba 55mm

I nie pytaj sto razy o to samo!
Po to jest ten wątek, aby pytać, to raz. Dwa, nie ma nigdzie jednoznacznej odpowiedzi, dlatego pytam. Trzy, nie mam możliwości fizycznie sobie tego zmierzyć. Jestem od 7 lat na forum, także prosze uchylić się od tego rodzaju pouczen.

naciepane z tapatalka

Opublikowano

Andrzej zmierzyłem jest 55mm

Opublikowano

Panicze dobrze po googlach widzę, że wtyczka do samego zegarka radiowego jest taka sama jak do czujnika pdc? ktoś potwierdzi?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Moge sprawdzić po pracy i dać ci znać bo mam za licznikiem moduł :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Andrzej zmierzyłem jest 55mm

dzieki wielkie!!!!!

Opublikowano

Panicze dobrze po googlach widzę, że wtyczka do samego zegarka radiowego jest taka sama jak do czujnika pdc? ktoś potwierdzi?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Łap kaju, tak to wygląda

http://nees.pl/upload/wtyczki1.jpg (zdjęcie od biggmana)

Edytowane przez Fr0styyy.

Opublikowano

jaka srednice montazowa musze zamowic pod wydech 2.5 tdi ?

zmierz sobie końcówkę wydechu i taką zamów ,nie pamiętam dokładnie ale chyba 55mm

I nie pytaj sto razy o to samo!
Po to jest ten wątek, aby pytać, to raz. Dwa, nie ma nigdzie jednoznacznej odpowiedzi, dlatego pytam. Trzy, nie mam możliwości fizycznie sobie tego zmierzyć. Jestem od 7 lat na forum, także prosze uchylić się od tego rodzaju pouczen.

naciepane z tapatalka

Owszem, ale nie pytać sto razy - o 15 i 20. Nie każdy siedzi non stop na forum i nie każdy musi wiedzieć. Trochę cierpliwości. Staż nie upoważnia Cię do śmiecenia postami.
Opublikowano

jaka srednice montazowa musze zamowic pod wydech 2.5 tdi ?

zmierz sobie końcówkę wydechu i taką zamów ,nie pamiętam dokładnie ale chyba 55mm

I nie pytaj sto razy o to samo!
Po to jest ten wątek, aby pytać, to raz. Dwa, nie ma nigdzie jednoznacznej odpowiedzi, dlatego pytam. Trzy, nie mam możliwości fizycznie sobie tego zmierzyć. Jestem od 7 lat na forum, także prosze uchylić się od tego rodzaju pouczen.

naciepane z tapatalka

Owszem, ale nie pytać sto razy - o 15 i 20. Nie każdy siedzi non stop na forum i nie każdy musi wiedzieć. Trochę cierpliwości. Staż nie upoważnia Cię do śmiecenia postami.
Ale się czepiasz

Nich pyta i nawet 20 razy, mi to nie przeszkadza!

Opublikowano

:hi: bry

Opublikowano

Hi :)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

Panicze dobrze po googlach widzę, że wtyczka do samego zegarka radiowego jest taka sama jak do czujnika pdc? ktoś potwierdzi?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Łap kaju, tak to wygląda

http://nees.pl/upload/wtyczki1.jpg (zdjęcie od biggmana)

gra muzyczka ino ino!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To kaju klej wtyczki i wiązkę żebym miał co robić w weekend

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

Panicze dobrze po googlach widzę, że wtyczka do samego zegarka radiowego jest taka sama jak do czujnika pdc? ktoś potwierdzi?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wujek to samo

Opublikowano

Panicze dobrze po googlach widzę, że wtyczka do samego zegarka radiowego jest taka sama jak do czujnika pdc? ktoś potwierdzi?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wujek to samo

czyli oko jeszcze dobrze strzela :grin: dzięki jeszcze raz :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

kto prowadzi fanpage na fb divisionu?

Opublikowano

Hej mam problem mokry dywanik kierowcy obudowa komputera i pod obudowa uszczelnione kapie gdzies bardziej po prawej stronie patrząc ze środka auta plastkik i wszystko wyjęte ktos jakiś pomysl?

Opublikowano

Odplywy pod aku drozne ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.