Opublikowano 22 Kwietnia 201610 l Jak nie znajdę to się uśmiechnę browarem do Ciebie Natapane z P8 http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5009718867Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka ja jak pomalowalem struktura na probe to w ogole zatraciła się orginalna struktura plastikow AUDI i wyszlo ziarno.... a czarny boll mat to plastikow bez struktury w ogole ma za duzy polysk w stosunku do ori. Dlatego strukturalny wyszedł super.Pomalowane,nalozony megs(blysk) Lub purboys (mat) i jest osa.
Opublikowano 22 Kwietnia 201610 l No to żeśmy się dogadali ... Sorki [emoji12] Wiem o czym mówisz,no trzeba sie liczyć z tym ze to malowane a nie ori. Tu widac na foto ori zatyczka wokół malowane. Ale to tak meg z bliska Końcowy efekt. Narazie sie błyszczy jak psu.......ale chcialem cos nanieść na malowane,a za kilka dni bede robił cale wnętrze znaczy sie od kupna 1raz odkurze i szybki przetre :-) W tedy juz nie bedzie sie tak swiecilo. Ps.nie chce ktos 320 Do zalozenia ! 380+kw Gumki całe Miedz cała Przewody super Edytowane 22 Kwietnia 201610 l przez Frimuś
Opublikowano 22 Kwietnia 201610 l Pany pytanie do znawcow czy jest sens przesiadac sie z b6 moje oczywiscie na b7 sedan s-line wew.zwe. i ksenon 2.0 brd.
Opublikowano 22 Kwietnia 201610 l Pany pytanie do znawcow czy jest sens przesiadac sie z b6 moje oczywiscie na b7 sedan s-line wew.zwe. i ksenon 2.0 brd. ja tam zrobiłem i jestem zadowolony tylko silnik inny
Opublikowano 22 Kwietnia 201610 l ja też chwale sobie przejście na lifta. niby to same, ale jednak jakoś lepiej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 22 Kwietnia 201610 l Planuje kupic spray do pomalowania polki w sedanie . Wybor padl na VHT VINYL z tym ze nie wiem jaki kolor dokladnie wziasc . Mam wnetrze czarne i jest 2 rodzaje czarnego Gloss Jet Black oraz Ktory bardziej bedzie pasowal do czarnego wnetrza ? i Czy warto brac z VHT odtluszczacz i podklad ? Black Satin
Opublikowano 23 Kwietnia 201610 l Siema. Czy tu się coś dzieje Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 23 Kwietnia 201610 l Siema ryjce...... http://ecache13.m10r2.cdn.onet.pl/ceph/a8cc85b8-650c-456b-a16d-c31e7d4e0c25.1457458803.011543.mp4?co=rasp_topgear&ct=sm&st=mPDdOaV2-Cb4IDoMMfIgCA&e=1460751084
Opublikowano 23 Kwietnia 201610 l przy sobocie to jakieś cycki by mogły wpaść... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 23 Kwietnia 201610 l Koledzy kiedyś u kogoś ze śląska bodajże pisałem w temacie odnośnie dywaników ale za cholerę nie mogę tego znaleźć. Polecicie jakiegoś sprzedawcę na allegro od którego można kupić dywaniki na lato?
Opublikowano 23 Kwietnia 201610 l Siema ryjce...... http://ecache13.m10r2.cdn.onet.pl/ceph/a8cc85b8-650c-456b-a16d-c31e7d4e0c25.1457458803.011543.mp4?co=rasp_topgear&ct=sm&st=mPDdOaV2-Cb4IDoMMfIgCA&e=1460751084 zawsze mnie zastanawiało jak jest tak turbo wystawione na wierzch to przecież zaciąga pełno syfu i pyłu? silnik nie padnie raz dwa czy czegoś nie wiem? Koledzy kiedyś u kogoś ze śląska bodajże pisałem w temacie odnośnie dywaników ale za cholerę nie mogę tego znaleźć. Polecicie jakiegoś sprzedawcę na allegro od którego można kupić dywaniki na lato? max-dywanik
Opublikowano 23 Kwietnia 201610 l Koledzy kiedyś u kogoś ze śląska bodajże pisałem w temacie odnośnie dywaników ale za cholerę nie mogę tego znaleźć. Polecicie jakiegoś sprzedawcę na allegro od którego można kupić dywaniki na lato? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/39065-Dywaniki---PETEX,-SCHONEK-czy-oryginalne-z-ASO
Opublikowano 23 Kwietnia 201610 l Ten silnik przejezdza na zawodach kilka razy odcinek 402,3m a potem pewnie zmiana oleju i stoi. Co jakis czas ma szczegółową inspekcję. Zaloże sie, ze ma lepiej niz u jednego Sebixa motoryzacji
Opublikowano 23 Kwietnia 201610 l Odnośnie dywaników wpisz w google PFI Knurów Najdroższe w ofercie wekury niczym nie odbiegają od ori
Opublikowano 23 Kwietnia 201610 l Odnośnie dywaników wpisz w google PFI Knurów Najdroższe w ofercie wekury niczym nie odbiegają od ori +1Mam i chwale, kilka osób na na Śląsku i opinie pozytywne
Opublikowano 23 Kwietnia 201610 l Odnośnie dywaników wpisz w google PFI Knurów Najdroższe w ofercie wekury niczym nie odbiegają od ori Odnośnie dywaników wpisz w google PFI Knurów Najdroższe w ofercie wekury niczym nie odbiegają od ori +1Mam i chwale, kilka osób na na Śląsku i opinie pozytywne Dzięki chłopaki, właśnie o to mi chodziło. Tylko jeszcze jakiś czas temu widziałem mieli nawet je z haftem a teraz nigdzie nie widzę informacji na ten temat. Mailowo muszę się odezwać w takim razie.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto