Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

de420834d3ddf7ff46d0a9e27be1dfeb.jpg

ile ch+]*{^ów w ten włącznik puściłem, to tylko wiem :facepalm: ale się udało, nawet działa :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:eusathink: chyba że kolega szukaszuka 40 stek z racji nośności bo jest 93,a w 35 jest 88xl


Kaju a co ci sprawiło problem z nim?


Ostatnio prawie swój spierdolyłem przy zmianie zewnętrznej obramowki :facepalm:

Opublikowano

https://tyrestretch.com/9.0-225-40-R19/niestety tylko diwe foty, ale ani balonowo i naciąg lekki też jest ;) poza Andrzej, tak jak ucho mówi 225/40 to na 8j jest równo, na 8,5j już na krawężniku rozwalisz xD

nie chodzi tu o nośność jak tam wiara czasem wypisuje ani 235 itd :D po prostu o możliwość zapierdalania na 225/40 w porównaniu do 225/35, jest spora różnica

Edytowane przez bjoern

Opublikowano

Na 9/18 miałem conti2 i rant ochronny mimo 'naciagu' jeszcze był

Teraz na uniroyalach rant jest nie powiem gdzie :grin:

Opublikowano

Uszko kurde bys sie zdziwil jak beznadziejnie wygladala opona Vredsteina 225/40 na 9J, wyszedl straszny kartofel, zero naciagu, balon itd, a wczesniej mialem zalozoną w tym samym rozmiarze goodyeara f1 i bylo bardzo sympatycznie - dlatego napisalem w zaleznosci od opony.

Opublikowano

To się zgadza ze opona oponie nie równa, ale zawsze można zasięgnąć języka w odpowiednim dziale technicznym :grin: tam napewno pomogą

Opublikowano

Ze od opony zalezy to ja wiem ;) kumpel ma federale 215/35 na 9j i jest naciąg w uj, cały rant felgi odsłonięty


no właśnie, nie kłóćmy się tylko lećmy po 235/35!

Opublikowano

17 :grin:

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Siema.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

de420834d3ddf7ff46d0a9e27be1dfeb.jpg

ile ch+]*{^ów w ten włącznik puściłem, to tylko wiem :facepalm: ale się udało, nawet działa :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dioda auto nie świeci, do wymiany
Opublikowano

Widze, ze temat opon znowu lubi powracac, boli jak blizna na czole Harrego Pottera gdy zblizał się Lord Voldemort :D

Celowo takie infantylne porownanie bo jest dużo młodych użytkowników.

Opublikowano

de420834d3ddf7ff46d0a9e27be1dfeb.jpg

ile ch+]*{^ów w ten włącznik puściłem, to tylko wiem :facepalm: ale się udało, nawet działa :decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dioda auto nie świeci, do wymiany
świeci jak przełącze na auto
Opublikowano

Ale jak masz w tej pozycji to powinna swiecic na czerwono

Opublikowano

Witam w sobotni poranek.

Panowie a co do wlacznika swiatel to tez mam problem z jedna dioda , po zapaleniu swiatel swieci po czym po jakies minucie gasnie i teraz moje pytanie czy da rade przelozyc sama plytke z diodami z innego wlacznika ?

Mam drugi wlacznik o innych oznaczeniach z B7 i po jego zalozeniu swiatla nie dzialaja , czy pozostaje tylko wymiana diody ?

Opublikowano

We włączniku z B7-ki trzeba przepiąc jakieś PINy i będzie działał w B6. Poszukaj bo było na forum, na pewno w temacie o auto światłach/clh.

Opublikowano

We włączniku z B7-ki trzeba przepiąc jakieś PINy i będzie działał w B6. Poszukaj bo było na forum, na pewno w temacie o auto światłach/clh.

Ok dzieki.
Opublikowano

Ale jak masz w tej pozycji to powinna swiecic na czerwono

wiem przyjacielu, nie wiem czy to nie wina kodowania, bo nie jest aktywny czujnik deszczu w kodowaniu. muszę zerknąć. auto forumowe, swap mce na B7 robiłem i przy okazji włącznik w chrom. a włącznik też tylko chwilowy :wink:

Opublikowano

Chłopaki jak wyjąć szufladki wizytówki i esp z kosza? :-))

stary wyjadacz takie pytania zadaje ? :naughty:
:polew:
Opublikowano

czy ktoś z okolic Kwidzyna ma kolektor wydechowy do 1.9 ??? pilnie potrzebuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.