Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koza pierze mózgi na trzeźwo. Musisz się jeszcze sporo nauczyć młody padawanie. :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie polecam odbioru osobistego. wyjedziesz z tak wypranym mózgiem, że zapomnisz jak się nazywasz :kox: w sumie to tak jak ode mnie - na trzeźwo mało któremu się udało... :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strach do ciebie jechac :D

Opublikowano

Panowie moglby mi ktos podac nr czesci tego króćca plastikowego, ktory przychodzi do glowicy tam od strony sciany grodziowej (avf 2004r.) i najlepiej oringow, ktore sa w jego okolicy, lub podeslac screena tego miejsca z etki ??

male_edbc0f8d7a9c446cc5dd99fc32a139.jpg

Opublikowano

nie polecam odbioru osobistego. wyjedziesz z tak wypranym mózgiem, że zapomnisz jak się nazywasz :kox: w sumie to tak jak ode mnie - na trzeźwo mało któremu się udało... :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strach do ciebie jechac :D
co Ty nie powiesz? :grin: uzbroiłem się już na jutro, ogarniam właśnie garaż i czekam na Ciebie. Taka mała zapowiedź jutrzejszej zabawy:

b44b8661b2e03e312813eefeef84a8ec.jpg

i to wszystko do zamontowania i podłączenia jutro :whistling::decayed:

Opublikowano

nie polecam odbioru osobistego. wyjedziesz z tak wypranym mózgiem, że zapomnisz jak się nazywasz :kox: w sumie to tak jak ode mnie - na trzeźwo mało któremu się udało... :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strach do ciebie jechac :D
co Ty nie powiesz? :grin: uzbroiłem się już na jutro, ogarniam właśnie garaż i czekam na Ciebie. Taka mała zapowiedź jutrzejszej zabawy:

b44b8661b2e03e312813eefeef84a8ec.jpg

i to wszystko do zamontowania i podłączenia jutro :whistling::decayed:

Jak nie wysłałeś do mnie jeszcze wiązki to daj ją Rafałowi, odbiorę od niego przy okazji bo mieszkam niedaleko tego wariata [emoji6] Będę miał pretekst żeby do niego podjechać i zobaczyć co tam wyrezaliscie [emoji16]
Opublikowano

spoko :) zdzwonimy się jutro w trakcie roboty :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

pany ktoś z forum robi zaślepki SAI na głowicę do 1.8T? :)

Opublikowano

6:45

f09103d0dbb3ef3d748d1c5b3ec68053.jpg

:decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

:decayed:Siema z rana. No widzisz ja ci chociaz dalem tydzien

Opublikowano

6:45

f09103d0dbb3ef3d748d1c5b3ec68053.jpg

:decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Praca wre

Co modzone będzie

Opublikowano

wwwwwwwwwwwszystko! :polew:

14f9e8e611568a17ca62a018544e3f79.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

6:45

f09103d0dbb3ef3d748d1c5b3ec68053.jpg

:decayed:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

to już wiadomo po czym taki power z rańca :decayed::naughty:

Opublikowano

Panowie jest jakaś ręczna regulacja bixów? Za mocno na lewo świecą :kwasny:

Opublikowano

Panowie jest jakaś ręczna regulacja bixów? Za mocno na lewo świecą :kwasny:

Masz śruby z góry do regulacji :wink:

Kaju jest moc,ale przy piwie to rezanie ciężko się kończy :)

Opublikowano

dobry :) auto "zasoftowane" :D jest 1,15 bara :) teraz na hamownię po dokładne cyferki :naughty:

Opublikowano

Masz śruby z góry do regulacji

Dzięki, udało sięustawić ;)

Opublikowano

Panowie jest jakaś ręczna regulacja bixów? Za mocno na lewo świecą :kwasny:

Masz śruby z góry do regulacji :wink:

Kaju jest moc,ale przy piwie to rezanie ciężko się kończy :)

e tam, poszło prawie wszystko na strzał :wink:

Opublikowano

Siema



Czy ktoś się orientuje jaki nr ma bądź gdzie kupić zaślepkę przedniej tablicy rej. z USA do a4 b6 cabrio ?



Coś takiego jak na zdjęciu.


Opublikowano

zobacze czy mam

jeszcze ramke...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Siema.


dobry :) auto "zasoftowane" :D jest 1,15 bara :) teraz na hamownię po dokładne cyferki :naughty:

To sie chwali :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.