Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany ma ktos kontakt z Gwertym lub wie kiedy i jak bedzie "dostepny" ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Był ten temat o nim dopiero co. Telefon nie odpowiada ale jedna osoba miała się dowiedzieć co się dzieje znim

Temat jeszcze wczoraj był a dziś juz go nie ma. Usunięty. A szkoda bo teraz nie wiem czy ta osoba napisała co się dzieje z Gwerty. Czekam na lampy juz jakiś czas, w sumie nie tylko ja bo też inni użytkownicy się wypowiadali w temacie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wiem widzialem temat, rano jakos chyba zostal usuniety. Jakby tam ktos mial jakis aktualny namiar lub kontakt to prosilbym o pw jakies czy cos.

Opublikowano

Dziwne. Mi na święta zrobił lampy. Fakt trochę się przedłużyło , ale wiadomo okres świąteczny i nie miał całego sprzętu .

Opublikowano

Ja tez kontaktowalem sie z nim normalnie jakies 2 tyg temu, bywal wczesniej na forum i normalnie telefon dzialal, a teraz "abonent jest niedostepny" ?! Moze jakis urlop czy cos ?!

Opublikowano

Od początku maja czekam na lampy od niego. Autor tematu juz otrzymał ale inni tak jak ja czekają bez żadnej informacji

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

rano jakos chyba zostal usuniety.

Kolega krzykacz dostał paczkę wczoraj po południu. Prosił o usunięcie tematu.

Opublikowano

Ja rozmawiałem z nim w Piątek przez telefon...omówiliśmy temat...mojej lampy. Od poniedziałku telefon wyłączony. Wcześniej jak przerabiał mi cały komplet to miałem jeszcze jeden numer telefonu do niego...teraz jak dzwonie to nie odbiera. Dla mnie to śmieszne trochę...albo ktoś coś robi dobrze i jest słowny albo nie robi wcale. Ja z usługi byłem zadowolony i z tego tez powodu uderzam kolejny raz...


Kolega krzykacz dostał paczkę wczoraj po południu. Prosił o usunięcie tematu.

To tak jakby zrobić skok na Bank a jak cię złapią oddać kasę i tak jakby tematu nie było...

Opublikowano

Ja czekałem tydzień dłużej niż się umawialiśmy, też nie mogłem się dodzwonić ale nie robiłem z tego powodu afery. Wiem sam po sobie że przy nawale pracy zdarzają się opóźnienia. Nie wysyłałbym mu lamp jakbym nie miał zapasowych i to jest dla mnie naturalne. Co w przypadku gdyby np kurier uszkodził przerobione lampy? kolejne tygodnie auto na kołkach ?

Opublikowano

Ja tydzień temu ściąłem sarnę...prawa lampa poszła na wieczny odpoczynek...dogadałem sprawę... dziś przyszła prawa z anglika miała być kompletna i była...ale nic o pękniętym kloszu sprzedawca nie powiedział...i jak tu się nie ********* auto uziemione...

Opublikowano

Panowie kto ma u nas na handel nowe mapy z fotoradarami?

Opublikowano

Pisz do Hammera pewnie ma

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

WN3PoDp.jpg

Ten felunek potrzebuje, numer i jaki to model ? :) wiem ze autko z forum ale nie chce zawracać tyłka na privie, a tu moze szybciej ktos mi ogarnie :)

Opublikowano

Dzięki :) Ładnie chodzą, myślałem ze troche taniej je wyrwe .. :huh:

Opublikowano

Przeglądaj często allegro i olx to może uda ci się wyrwać taniej bo okazja na ciebie czekała nie będzie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Powoli zaczyna mi padać mechanizm wycieraczek , kupował ktoś z Was jakiś i może polecić ?

Opublikowano

wyciagaj, czyść i smaruj swój zanim padnie - u mnie pomogło :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

:hi:

Powoli zaczyna mi padać mechanizm wycieraczek , kupował ktoś z Was jakiś i może polecić ?

Ja zamówilem sobie najtańszy zamiennik z allegro, chodzić chodzi z tym że głosniej.. ale ja praktycznie nie używam więc nie zwracam uwagi. Najgorsze w calej operacji bylo sciagniecie tapicerki bagażnika... do dzis nie poskladalem tego jak trzeba bo polecialo kilka spinek :decayed: / chyba ze masz na myśli przedni mechanizm to nie ma nic do powiedzenia :)

Edytowane przez forman

Opublikowano

czyścić za bardzo nie mam czasu chcę kupić założyć i zapomnieć :decayed:

chodzi o przód :wink:


zastanawiam się nad zamiennikiem ale nie wiem który sprawdzony, używki wg mnie nie warto

Edytowane przez Miszka82

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.