Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę go poniosło to fakt, diody z metra cięte i radiowóz jak się patrzy :decayed:

Ja mam niby ori siłowniki od tych zawiasów ale tak fajnie nie wychowuje, otwiera się powoli i przy końcu trochę jej się poleci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to normalne że na na nowej pompie wody do 1.9TDI nie ma żadnych oznaczeń? (zestaw rozrządu Gates)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to normalne że na na nowej pompie wody do 1.9TDI nie ma żadnych oznaczeń? (zestaw rozrządu Gates)

Oczywiscie ze nie będzie bo to nie oryginał a gates nie robi pomp wody wiec jest dana z czegoś innego.

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie, jutro jadę na przegląd przed zakupowy do ASO A6C6 avant 2010r. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń co do auta, choć jak na 6 letnie auto widać, że lakier nie jest już świeży. Liczne rysy, zadrapania etc w połączeniu z czarnym kolorem ewidentnie psują urok. Ale nie ocenionym plusem jest fakt, że powłoka jest oryginalna.

Ale o co chciałem Was zapytać.....otóż siłowniki klapy bagażnika są popękane, wręcz rozsadzone od wilgoci - ponoć taka fabryczna wtopa. Druga sprawa, to "trójkąciki" przy szybie w tylnych drzwiach - meega utlenione. Czy słyszeliście o tego typu sprawach, czy faktycznie to fabryczny mankament???

Teraz coś dla znawców pakietów. O ile w A4 wiem co wchodzi w skład pakietu zew. S-Line, o tyle w A6 po lifcie nie mogę całkowicie ogarnąć tematu. Nigdzie nie ma wzmianki o dolnych listwach drzwi. Zderzak przód, zderzak tył, lotka na klapę, logo S-Line na błotnikach, grill - to wszystko czego się doszukałem. Ktoś z Was jest w stanie podać całkowity zestaw pakietu S-Line?

Z góry dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to normalne że na na nowej pompie wody do 1.9TDI nie ma żadnych oznaczeń? (zestaw rozrządu Gates)

Oczywiscie ze nie będzie bo to nie oryginał a gates nie robi pomp wody wiec jest dana z czegoś innego.

naciepane z GT-I9195

Zgoda ale czy nie powinno być oznaczeń jakiegokolwiek producenta? Przecież to może być najpodlejszy chinol :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany ori xenon da się przerobić na bixa z soczewkami b8? Rozklejanie i tak wchodzi w grę. Co trzeba oprócz większego otworu na soczewkę, adapterów i soczewek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecinak, boszka, pilniki i w sumie "tylko" tyle. :D jezeli chcesz to wkladac do ori h7/xena to adaptery Ci odchodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to normalne że na na nowej pompie wody do 1.9TDI nie ma żadnych oznaczeń? (zestaw rozrządu Gates)

Oczywiscie ze nie będzie bo to nie oryginał a gates nie robi pomp wody wiec jest dana z czegoś innego.

naciepane z GT-I9195

Zgoda ale czy nie powinno być oznaczeń jakiegokolwiek producenta? Przecież to może być najpodlejszy chinol :eusathink:

Masz racje. Gates to jest pakowacz ciśnie rolki itp od innych marek tylko paski ma swoje które niestety ale nie są najlepszej jakość. Zresztą remontowalem parę silników z urwanym paskiem gates.

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgodzę, ori paski Gates są najlepsze. Niestety chińczycy podrabiają wszystko co ma dobrą opinię

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kojarzy ktoś taką dokładkę do naszych b6 pod zderzak sline?

Nie chodzi mi o cupre :wink:

85b01fb34449c1434a0d23d0327abd30.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecie hamer Ci tam odpisal. :D

Nie powiem, bo faktycznie dobrze wyglada. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kojarzy ktoś taką dokładkę do naszych b6 pod zderzak sline?

Nie chodzi mi o cupre :wink:

85b01fb34449c1434a0d23d0327abd30.jpg

Na alledrogo to kiedyś widziałem do sprzedania

To nie jest tylko do b6/b7 ale uniwersalne

Edytowane przez morsik26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przekładał poszycie foteli z b7 w manualu na stelaż b6 z pełną el.Może jest na forum jakaś porada ,jak zdjąć założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek swego czasu ktoś wklejał taka pod b6 dydykowana

Pajdzie ona po głowie chodziła wówczas zamiast cupry

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek swego czasu ktoś wklejał taka pod b6 dydykowana

Pajdzie ona po głowie chodziła wówczas zamiast cupry

No kiedyś na olx mi sporano ja wyczaił ale nie kupiłem jej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...